Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
1 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Wirtualna aktywność | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono | ||||
22 blt | |||||||||
2 | Groszkowski Marcin | Malbork | Wirtualna aktywność | 22 blt | |||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
3 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Wirtualna aktywność | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
4 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Wirtualna aktywność | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
5 | Mazur Renata | Wrocław | Wirtualna aktywność | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
BRODNICA BIEGA | |||||||||
6 | CZAPIEWSKI MACIEJ | Brodnica | Wirtualna aktywność | BRODNICA BIEGA | opłacono | ||||
7 | CZAPIEWSKA MAŁGORZATA | Brodnica | Wirtualna aktywność | BRODNICA BIEGA | opłacono | ||||
BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | |||||||||
8 | SAPA Stefania | Bydgoszcz | Wirtualna aktywność | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | opłacono | ||||
9 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | Wirtualna aktywność | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | opłacono | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
10 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Wirtualna aktywność | Beztlenowi Malbork | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
11 | Kozioł Agata | Frombork | Wirtualna aktywność | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
12 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Wirtualna aktywność | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
13 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Wirtualna aktywność | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
14 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Wirtualna aktywność | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
15 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Wirtualna aktywność | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
16 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Wirtualna aktywność | First Malbork Team | opłacono | ||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
17 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Wirtualna aktywność | GARAŻ Nasielsk | opłacono | ||||
GK MALBORK | |||||||||
18 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Wirtualna aktywność | GK MALBORK | opłacono | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
19 | appel jurek | Bydgoszcz | Wirtualna aktywność | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
Grupa BP RUNNING TEAM GLIWICE | |||||||||
20 | Mazur Ewelina | Gliwice | Wirtualna aktywność | Grupa BP RUNNING TEAM GLIWICE | opłacono | ||||
Gładziorki | |||||||||
21 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Wirtualna aktywność | Gładziorki | opłacono | ||||
Głowno NW Team | |||||||||
22 | Rokosz Robert | Sopot | Wirtualna aktywność | Głowno NW Team | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
23 | KIüchler Małgorzata | Gdynia | Wirtualna aktywność | JARBUD | opłacono | ||||
KS STASZEWSCY | |||||||||
24 | Markowska Oktawia | Warszawa | Wirtualna aktywność | KS STASZEWSCY | opłacono | ||||
KS Staszewscy | |||||||||
25 | Ciok Przemek | Warszawa | Wirtualna aktywność | KS Staszewscy | opłacono | ||||
Malbork Biega | |||||||||
26 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Wirtualna aktywność | Malbork Biega | opłacono | ||||
Metrożercy | |||||||||
27 | Lewańczyk Sylwia | STĘŻYCA | Wirtualna aktywność | Metrożercy | opłacono | ||||
28 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Wirtualna aktywność | Metrożercy | opłacono | ||||
Night Rebels Gliwice | |||||||||
29 | FRĄC Dariusz | Gliwice | Wirtualna aktywność | Night Rebels Gliwice | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
30 | Soroka Teresa | Pasłęk | Wirtualna aktywność | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
31 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Wirtualna aktywność | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
OBORYGENI | |||||||||
32 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Wirtualna aktywność | OBORYGENI | opłacono | ||||
ONS - Odchudzanie Na Sportowo | |||||||||
33 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Wirtualna aktywność | ONS - Odchudzanie Na Sportowo | opłacono | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
34 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Wirtualna aktywność | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
35 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Wirtualna aktywność | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
36 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Wirtualna aktywność | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
37 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Wirtualna aktywność | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
38 | Urban Henryk | Kwidzyn | Wirtualna aktywność | ROCK70RUNNER | opłacono | ||||
ROZBIEGANE BRANIEWO | |||||||||
39 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Wirtualna aktywność | ROZBIEGANE BRANIEWO | opłacono | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
40 | Tołkacz Marta | Malbork | Wirtualna aktywność | Razem Trenujemy Sport | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
41 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Wirtualna aktywność | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Rusz się z Beti | |||||||||
42 | Czapla Natalia | Malbork | Wirtualna aktywność | Rusz się z Beti | |||||
SP Manowo | |||||||||
43 | Pękała Piotr | Koszalin | Wirtualna aktywność | SP Manowo | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
44 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Wirtualna aktywność | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
45 | Panek Aneta | Gdynia | Wirtualna aktywność | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
46 | Zych Dawid | Elbląg | Wirtualna aktywność | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
47 | SYREWICZ MAŁGORZATA | Gdansk | Wirtualna aktywność | TRIMAMA TEAM | opłacono | ||||
TadMax | |||||||||
48 | Perlik Wiesław | Zielonka | Wirtualna aktywność | TadMax | opłacono | ||||
Team JK84 | |||||||||
49 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Wirtualna aktywność | Team JK84 | opłacono | ||||
50 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Wirtualna aktywność | Team JK84 | opłacono | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
51 | Jarantowicz Adam | Świecie | Wirtualna aktywność | The Runners Świecie | opłacono | ||||
The Runner Świecie | |||||||||
52 | Dziennik Maciej | Świecie | Wirtualna aktywność | The Runner Świecie | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Jarczewska Renata | Goleniów | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
54 | Wawrzak Ryszard | Gliwice | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
55 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
56 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
57 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
58 | Sidorowicz Anna | Stogi | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
59 | Stranc Jacek | Toruń | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
60 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
61 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
62 | GUZ Robert | Tczew | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
63 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
64 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
65 | Godziuk Roman | Toruń | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
66 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
67 | Watkowska Anna | Mikoszewo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
68 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
69 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
70 | Jarantowicz Małgorzata | Świecie | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
71 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
72 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
73 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
74 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
75 | Knitter Monika | Polanów | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
76 | Laskowska Edyta | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
77 | Saluk Marcin | Banino | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
78 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
79 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
80 | NAGÓRSKI RYSZARD | Ciechocinek | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
81 | Szymków Dorota | Olsztyn | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
82 | Markiewicz Agnieszka | Leszno | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
83 | Markiewicz Jarosław | LESZNO | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
84 | Dymski Krzysztof | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
85 | Dymska Iwona | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
86 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
87 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
88 | kłosiewicz wojciech | elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
89 | Kmita Sylwia | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
90 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
91 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
92 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
93 | Filipiak Beata | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
94 | Puchalski Marcin | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
95 | Pękalska Monika | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
96 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
97 | Nikolajuk Robert | Olsztyn | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
98 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
99 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
100 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
101 | Kulczycki Jan | Gdańsk | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
102 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
103 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
104 | KUSIAK MARIA | GDAŃSK | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
105 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
106 | Latawiec Anna | Kamela 34c | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
107 | Saluk Izabela | Juszkowo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
108 | Żołnowska Monika | Toruń | Wirtualna aktywność | ||||||
109 | Zima Jan | Minięta | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
110 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
111 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
112 | Weredycka Monika | Elbląg | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
113 | KOZŁOWSKA ANNA | MALBORK | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
114 | Kozłowski Dariusz | MALBORK | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
115 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
116 | Juszczak Magda | Piła | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
117 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Wirtualna aktywność | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
118 | kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Wirtualna aktywność | drużyna szpiku | |||||
team deaf | |||||||||
119 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Wirtualna aktywność | team deaf | opłacono |
Wyświetleń: 6492