RunGym WIRTUALNIE - Bitwa o nagrody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Malicki Kamil Władysławowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
2 Owsiana Nela Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
3 Malinowska Karolina Władysławowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
4 Owsiana Lena Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
5 Noch Edyta Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
6 Kowalski Staś Władysławowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
7 Mechlińska Weronika Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
8 Górecki Andrzej Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
9 Owsiana Monika Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
10 Burecki Jaś Wąbrzeźno Prawe RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
11 Kełpin Franciszek Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
12 Gworek Piotr Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
13 Kalinowski Andrzej Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
14 Burczyk Paulina Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
15 Kowalskia Edwarda Władysławowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
16 Szulc Arkadiusz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
17 Rigelska Ola Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
18 Pasierb Wacław Władysławowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
19 Kowalska Amanda Junkrowy RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
20 Rest Madzia Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
21 Kowalski Marian Władysławowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
22 Szczodrowska Kamila Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
23 Janicki Jan Skarszewy RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
24 Szulc Kazimierz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
25 Wolska Mariola Wałbrzych RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
26 Kellas Julia Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
27 Głowacka Monika Pisiorewo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
28 Kiedrowska Dominika Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
29 Kowalski Edward Władysławowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
30 Szulc Wiesława Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
31 Mańska Ewa Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
32 Kełpin Maciej Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
33 Kełpin Dominik Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
34 Damps Wioleta Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
35 Kurowska Natalia Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
36 Nawrot Maria Liniewo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
37 Karaszewski Sergiusz Starogard gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) PSP 8 opłacono on-line
38 Kołtonowski Wiktor Gniew RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono
39 Kołtonowska Agnieszka Gniew dopłata 3 zł opłacono on-line
40 Twain Mark Gdańs RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) limit osiągnięty
41 Szymichowski Łukasz Gdańsk RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) SP 42 opłacono on-line
42 Piesik Sławomir Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
43 Kodrycka Karolina Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
44 Piesik Krystian Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
45 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
46 Hinc Michał Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
47 Moruń Elżbieta Żukowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
48 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
49 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
50 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
51 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
52 Jeziorny Ryszard Wieluń RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Wieluń Biega opłacono
53 Jakubowska Jolanta Wieluń RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
54 Mierzejewska Lena Starogard Gdański RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
55 Ziemski Jakub Kołobrzeg RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
56 Morzuch Mariusz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Neptun Gym Fitness opłacono on-line
57 Janowicz Adrian Wiekowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) SP nr 2 w Witkowie opłacono on-line
58 Rudźko Wojciech Wejherowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) limit osiągnięty
59 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) DAMA opłacono
60 Muszarska Dominika KOKOSZKOWY RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
61 Groen Patryk Sucumin RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
62 Beling Agnieszka Kokoszkowy RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
63 Majka Lena Nowa Wieś Rzeczna RunGym Kids dopłata 5 zł Piramida opłacono on-line
64 Majka Jakub Nowa Wieś Rzeczna RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) Filippides opłacono on-line
65 Ścibiorek Arkadiusz Łódź RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
66 Bekisz Marta Starogard Gdański dopłata 3 zł opłacono
67 Bekisz Agnieszka Starogard Gdański dopłata 3 zł opłacono on-line
68 Wilczewska Pola Okole RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
69 Wilczewska Maja Okole RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
70 Józefiak Gaja Starogard gd RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) PSP1 opłacono on-line
71 Józefiak Ania Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
72 waszczeniuk paweł białystok RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Itoner.pl opłacono on-line
73 Jaworska Justyna Częstochowa RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
74 Skrzycka Mariola Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
75 Konieczka Hubert Kolincz RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
76 Konieczka Tymoteusz Kolincz RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
77 Lisiak Kasia Wejherowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
78 Nowińska Katarzyna Wąbrzeźno RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
79 Mechliński Maciej Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) RING KOCIEWIE opłacono
80 Mechliński Mateusz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
81 Dahm Szymon Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
82 Godziuk Roman Toruń RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
83 Maluchnik Marek Nasielsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GARAŻ Nasielsk opłacono on-line
84 Puchała Katarzyna Kobylanka RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) limit osiągnięty
85 Trzciński Michał Kobylanka RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
86 Orlikowska Natalia Semlin RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
87 Uberman Paulinka Gdańsk RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) Olimpijczyk opłacono on-line
88 Kujawa Leszek Starogard Gdański dopłata 3 zł opłacono on-line
89 Rogalewski Łukasz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) limit osiągnięty
90 Urbaniak Marek Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
91 Skrzekut Joanna Bryzgiel RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
92 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK dopłata 8 zł opłacono on-line
93 Olejniczak Paweł Gdynia RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
94 Budziarek Adam Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) #BBKTS opłacono on-line
95 Smoczek Natalia Bobowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
96 Bogalecki Marek Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Safe Sport Team opłacono
97 Borkowski Jacek Warszawa RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
98 Malecki Stefan Rokocin RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
99 Rożek Jakub frank RunGym Kids dopłata 5 zł SP.KALISKA opłacono on-line
100 Romańska Aleksandra Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono


Wyświetleń: 2282

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ