Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konieczka Tymoteusz | Kolincz | Polska | RunGym Kids dopłata 5 zł | opłacono on-line | |
2 | Konieczka Hubert | Kolincz | Polska | RunGym Kids dopłata 5 zł | opłacono on-line | |
3 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | RunGym Kids dopłata 5 zł | opłacono on-line | |
4 | Rożek Jakub | frank | Polska | RunGym Kids dopłata 5 zł | SP.KALISKA | opłacono on-line |
5 | Malecki Stefan | Rokocin | Polska | RunGym Kids dopłata 5 zł | opłacono on-line | |
6 | Majka Lena | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | RunGym Kids dopłata 5 zł | Piramida | opłacono on-line |
7 | Muszarska Dominika | KOKOSZKOWY | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | opłacono on-line | |
8 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | Olimpijczyk | opłacono on-line |
9 | Józefiak Gaja | Starogard gd | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | PSP1 | opłacono on-line |
10 | Wilczewska Maja | Okole | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | opłacono on-line | |
11 | Wilczewska Pola | Okole | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | opłacono on-line | |
12 | Majka Jakub | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | Filippides | opłacono on-line |
13 | Pakietur Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | opłacono on-line | |
14 | Janowicz Adrian | Wiekowo | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | SP nr 2 w Witkowie | opłacono on-line |
15 | Karwatowska Liliana | Brzeźno Wielkie | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides | opłacono on-line |
16 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | SP 42 | opłacono on-line |
17 | Karaszewski Sergiusz | Starogard gdański | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | PSP 8 | opłacono on-line |
18 | Smoczek Natalia | Bobowo | Polska | RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) | opłacono on-line | |
19 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides | opłacono on-line |
20 | Beling Agnieszka | Kokoszkowy | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
21 | Groen Patryk | Sucumin | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
22 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
23 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | ||
24 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono | |
25 | Morzuch Mariusz | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | Neptun Gym Fitness | opłacono on-line |
26 | Ziemski Jakub | Kołobrzeg | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
27 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
28 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides | opłacono on-line |
29 | Karwatowska Dorota | Brzeźno Wielkie | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides | opłacono on-line |
30 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | Safe Sport Team | opłacono |
31 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
32 | Moruń Elżbieta | Żukowo | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
33 | Hinc Michał | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
34 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
35 | Piesik Krystian | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
36 | Kodrycka Karolina | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
37 | Piesik Sławomir | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
38 | Partyka Artur | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | Partyka | opłacono |
39 | Twain Mark | Gdańs | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | ||
40 | Górecki Adam | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono | |
41 | Lisiak Kasia | Wejherowo | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
42 | Rogalewski Łukasz | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | ||
43 | Orlikowska Natalia | Semlin | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono | |
44 | Trzciński Michał | Kobylanka | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
45 | Puchała Katarzyna | Kobylanka | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | ||
46 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | GARAŻ Nasielsk | opłacono on-line |
47 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
48 | Dahm Szymon | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono | |
49 | Mechliński Mateusz | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono | |
50 | Mechliński Maciej | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | RING KOCIEWIE | opłacono |
51 | Nowińska Katarzyna | Wąbrzeźno | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
52 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line |
53 | Skrzekut Joanna | Bryzgiel | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
54 | Skrzycka Mariola | Gdańsk | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
55 | Jaworska Justyna | Częstochowa | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
56 | waszczeniuk paweł | białystok | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | Itoner.pl | opłacono on-line |
57 | Józefiak Ania | Starogard Gdański | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
58 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono | |
59 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | #BBKTS | opłacono on-line |
60 | Ścibiorek Arkadiusz | Łódź | Polska | RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) | opłacono on-line | |
61 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | dopłata 8 zł | opłacono on-line | |
62 | Kujawa Leszek | Starogard Gdański | Polska | dopłata 3 zł | opłacono on-line | |
63 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | dopłata 3 zł | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9050