RunGym WIRTUALNIE - Bitwa o nagrody
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Beling Agnieszka Kokoszkowy RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
2 Bogalecki Marek Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Safe Sport Team opłacono
3 Borkowski Jacek Warszawa RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
4 Borzyszkowska Jolanta Puck RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
5 Budziarek Adam Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) #BBKTS opłacono on-line
6 Dahm Szymon Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
7 Godziuk Roman Toruń RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
8 Górecki Adam Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
9 Groen Patryk Sucumin RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
10 Hinc Michał Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
11 Janowicz Adrian Wiekowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) SP nr 2 w Witkowie opłacono on-line
12 Jaworska Justyna Częstochowa RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
13 Józefiak Ania Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
14 Józefiak Gaja Starogard gd RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) PSP1 opłacono on-line
15 Karaszewski Sergiusz Starogard gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) PSP 8 opłacono on-line
16 Karwatowska Amelia Brzeźno Wielkie RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
17 Karwatowska Dorota Brzeźno Wielkie RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
18 Karwatowska Liliana Brzeźno Wielkie RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
19 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides opłacono on-line
20 Kodrycka Karolina Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
21 Konieczka Hubert Kolincz RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
22 Konieczka Tymoteusz Kolincz RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
23 Kołtonowska Agnieszka Gniew dopłata 3 zł opłacono on-line
24 Kujawa Leszek Starogard Gdański dopłata 3 zł opłacono on-line
25 Lisiak Kasia Wejherowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
26 Majka Jakub Nowa Wieś Rzeczna RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) Filippides opłacono on-line
27 Majka Lena Nowa Wieś Rzeczna RunGym Kids dopłata 5 zł Piramida opłacono on-line
28 Malecki Stefan Rokocin RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
29 Maluchnik Marek Nasielsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) GARAŻ Nasielsk opłacono on-line
30 Mechliński Maciej Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) RING KOCIEWIE opłacono
31 Mechliński Mateusz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
32 Mierzejewska Lena Starogard Gdański RunGym Kids dopłata 5 zł opłacono on-line
33 Moruń Elżbieta Żukowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
34 Morzuch Mariusz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Neptun Gym Fitness opłacono on-line
35 Muszarska Dominika KOKOSZKOWY RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
36 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK dopłata 8 zł opłacono on-line
37 Nowińska Katarzyna Wąbrzeźno RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
38 Olejniczak Paweł Gdynia RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
39 Orlikowska Natalia Semlin RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
40 Pakietur Agnieszka Starogard Gdański RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
41 Partyka Artur Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Partyka opłacono
42 Piesik Krystian Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
43 Piesik Sławomir Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
44 Puchała Katarzyna Kobylanka RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) 13.00 PLN
45 Rogalewski Łukasz Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat)
46 Romańska Aleksandra Starogard Gdański RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono
47 Rożek Jakub frank RunGym Kids dopłata 5 zł SP.KALISKA opłacono on-line
48 Rudźko Wojciech Wejherowo RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) 13.00 PLN
49 Ścibiorek Arkadiusz Łódź RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
50 Skrzekut Joanna Bryzgiel RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
51 Skrzycka Mariola Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
52 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
53 Smoczek Natalia Bobowo RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
54 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
55 Szymichowski Łukasz Gdańsk RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) SP 42 opłacono on-line
56 Trzciński Michał Kobylanka RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line
57 Twain Mark Gdańs RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) 13.00 PLN
58 Uberman Paulinka Gdańsk RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) Olimpijczyk opłacono on-line
59 Urbaniak Marek Gdańsk RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
60 waszczeniuk paweł białystok RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) Itoner.pl opłacono on-line
61 Wilczewska Maja Okole RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
62 Wilczewska Pola Okole RunGym Kids (dla dzieci w wieku 6-12 lat) opłacono on-line
63 Ziemski Jakub Kołobrzeg RunGym Classic (dla uczestników w wieku powyżej 13 lat) opłacono on-line


Wyświetleń: 4645

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ