Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński MARCIN | DOBRZEŃ WIELKI | Polska | 5 km | ||
2 | Sypko-Kubicka Katarzyna | Kluczbork | Polska | 5 km | ||
3 | Kubicki Mariusz | Kluczbork | Polska | 5 km | Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Fabryka Zmian" | |
4 | Skupien Sabina | Chróscice | Polska | 5 km | ||
5 | Strumiński Jakub | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | Team of Runners | |
6 | Jasiński Mirek | OPOLE | Polska | 5 km | ||
7 | Banachowski Waldemar | Brzeg | Polska | 5 km | WALVET | |
8 | Szczepaniak Alina | Chróścice | Polska | 5 km | ||
9 | Rawski Jerzy | Piastowice | Polska | 5 km | Morsy Piastowice | |
10 | Wojs Pawel | Opole | Polska | 5 km | PSP nr 5 Opole | |
11 | Wojs Tomasz | Opole | Polska | 5 km | ||
12 | Glied Krzysztof | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | SpirIT | |
13 | Wieczorek Jacek | Opole | Polska | 5 km | ||
14 | Baziuk Artur | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
15 | Polek-Duraj Kornelia | Murów | Polska | 5 km | ||
16 | Kociszewski Łukasz | Opole | Polska | 5 km | ||
17 | Sobota Dominika | Chróścice | Polska | 5 km | ||
18 | Pikos Patryk | Polska Nowa Wieś | Polska | 5 km | ||
19 | Fukiet Elżbieta | BRZEG | Polska | 5 km | ||
20 | Fukiet Mateusz | Brzeg | Polska | 5 km | ||
21 | Bieniek Sabrina | Chróścice | Polska | 5 km | ||
22 | Szempruch Beata | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
23 | Radziej Patrycja | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | Ex Team | |
24 | Kociszewska Maria | Opole | Polska | 5 km | ||
25 | Radlak Grzegorz | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
26 | Stiller Wiktor | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | TOR Dobrzeń Wielki | |
27 | Szajca Katarzyna | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
28 | GUCMAN Bartłomiej | DOBRZEŃ WIELKI | Polska | 5 km | ||
29 | MAZUREK Roman | Murów | Polska | 5 km | ||
30 | Kowalczyk Sławomir Kowalczyk | Skarbimierz | Polska | 5 km | Strażak na szlaku | |
31 | Perka Tomek | Prószków | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
32 | Chojna Wojciech | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
33 | Cebula Dawid | Brożec | Polska | 5 km | ||
34 | Surowski Piotr | Czepielowice | Polska | 5 km | Czapla TEAM | |
35 | Karolewicz Anna | Brzeg | Polska | 5 km | ||
36 | Pozniak Maria | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
37 | Zaczyńska-Pozniak Jarosława | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
38 | Pozniak Małgorzata | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
39 | Niedzielska Magdalena | Opole | Polska | 5 km | ||
40 | Żołowicz Adam | Opole | Polska | 5 km | ||
41 | Garcarz Dorota | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
42 | Garcarz Łukasz | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
43 | Jankowski Michal | Opole | Polska | 5 km | Monar zbicko | |
44 | Jacheć Jacek | Ozimek | Polska | 5 km | ||
45 | Dziuba Monika | Chróścice | Polska | 5 km | ||
46 | Wąsowicz Magdalena | Opole | Polska | 5 km | ||
47 | Bartnik Anna | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
48 | DROZD PRZEMYSŁAW | OPOLE | Polska | 5 km | Rajsport Active | |
49 | Mikłuszka Dorota | Opole | Polska | 5 km | KB ODRA OPOLE | |
50 | Hrycaj Marcin | Opole | Polska | 5 km | KB ODRA OPOLE | |
51 | Sobota Rafał | Chróścice | Polska | 5 km | ||
52 | Kampa Izabela | Chróścice | Polska | 5 km | ||
53 | Hajduga Łukasz | Dębska Kuźnia | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
54 | Szczepaniak Bogusław | Chróścice | Polska | 5 km | LZS Victoria Chróścice | |
55 | Sobota Martin | Chróścice | Polska | 5 km | Eurovent Athletics | |
56 | Baziuk Dagmara | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | Running Sisters Team | |
57 | Kubiak Adam | Karłowice | Polska | 5 km | Dzikie Morsy | |
58 | Taszycka Dorota | Chróścice | Polska | 5 km | ||
59 | Taszycki Sławomir | Chróścice | Polska | 5 km | Run Fun Team Chróścice | |
60 | Ilnicka Monika | Racławice Śląskie/Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
61 | Wiszniewski Sebastian | Karłowice | Polska | 5 km | Dzikie Morsy | |
62 | Biernacka Beata | Opole | Polska | 5 km | ||
63 | Sarna Przemek | Opole | Polska | 5 km | ||
64 | Wiszniewska Marzena | Karłowice | Polska | 5 km | Dzikie Morsy | |
65 | Hein Tomasz | opole | Polska | 5 km | ||
66 | Kliś Marcin | Stare Siołkowice | Polska | 5 km | ||
67 | Haska Kasia | Suchy Bór | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
68 | Klin Ewelina | Opole | Polska | 5 km | ||
69 | Lipiński Rafał | Brzeg | Polska | 5 km | ||
70 | Nowak Katarzyna | Ligota Tułowicka | Polska | 5 km | ||
71 | Krowiak Irena | Chróścice | Polska | 5 km | ||
72 | Golonka Mariusz | Lubsza | Polska | 5 km | Morsy Piastowice |
Wyświetleń: 3957