Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cebula Dawid | Brożec | Polska | 5 km | ||
2 | Lipiński Rafał | Brzeg | Polska | 5 km | ||
3 | Banachowski Waldemar | Brzeg | Polska | 5 km | WALVET | |
4 | Fukiet Elżbieta | BRZEG | Polska | 5 km | ||
5 | Fukiet Mateusz | Brzeg | Polska | 5 km | ||
6 | Karolewicz Anna | Brzeg | Polska | 5 km | ||
7 | Skupien Sabina | Chróscice | Polska | 5 km | ||
8 | Krowiak Irena | Chróścice | Polska | 5 km | ||
9 | Dziuba Monika | Chróścice | Polska | 5 km | ||
10 | Sobota Rafał | Chróścice | Polska | 5 km | ||
11 | Kampa Izabela | Chróścice | Polska | 5 km | ||
12 | Szczepaniak Bogusław | Chróścice | Polska | 5 km | LZS Victoria Chróścice | |
13 | Sobota Martin | Chróścice | Polska | 5 km | Eurovent Athletics | |
14 | Taszycka Dorota | Chróścice | Polska | 5 km | ||
15 | Taszycki Sławomir | Chróścice | Polska | 5 km | Run Fun Team Chróścice | |
16 | Bieniek Sabrina | Chróścice | Polska | 5 km | ||
17 | Sobota Dominika | Chróścice | Polska | 5 km | ||
18 | Szczepaniak Alina | Chróścice | Polska | 5 km | ||
19 | Surowski Piotr | Czepielowice | Polska | 5 km | Czapla TEAM | |
20 | Hajduga Łukasz | Dębska Kuźnia | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
21 | Pozniak Maria | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
22 | Zaczyńska-Pozniak Jarosława | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
23 | Zieliński MARCIN | DOBRZEŃ WIELKI | Polska | 5 km | ||
24 | Pozniak Małgorzata | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
25 | GUCMAN Bartłomiej | DOBRZEŃ WIELKI | Polska | 5 km | ||
26 | Szajca Katarzyna | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
27 | Stiller Wiktor | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | TOR Dobrzeń Wielki | |
28 | Radlak Grzegorz | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
29 | Radziej Patrycja | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | Ex Team | |
30 | Szempruch Beata | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
31 | Baziuk Artur | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | ||
32 | Glied Krzysztof | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | SpirIT | |
33 | Strumiński Jakub | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | Team of Runners | |
34 | Baziuk Dagmara | Dobrzeń Wielki | Polska | 5 km | Running Sisters Team | |
35 | Wiszniewska Marzena | Karłowice | Polska | 5 km | Dzikie Morsy | |
36 | Wiszniewski Sebastian | Karłowice | Polska | 5 km | Dzikie Morsy | |
37 | Kubiak Adam | Karłowice | Polska | 5 km | Dzikie Morsy | |
38 | Sypko-Kubicka Katarzyna | Kluczbork | Polska | 5 km | ||
39 | Kubicki Mariusz | Kluczbork | Polska | 5 km | Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Fabryka Zmian" | |
40 | Nowak Katarzyna | Ligota Tułowicka | Polska | 5 km | ||
41 | Golonka Mariusz | Lubsza | Polska | 5 km | Morsy Piastowice | |
42 | MAZUREK Roman | Murów | Polska | 5 km | ||
43 | Polek-Duraj Kornelia | Murów | Polska | 5 km | ||
44 | Kociszewski Łukasz | Opole | Polska | 5 km | ||
45 | Niedzielska Magdalena | Opole | Polska | 5 km | ||
46 | Żołowicz Adam | Opole | Polska | 5 km | ||
47 | Garcarz Dorota | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
48 | Garcarz Łukasz | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
49 | Klin Ewelina | Opole | Polska | 5 km | ||
50 | Jasiński Mirek | OPOLE | Polska | 5 km | ||
51 | Wojs Pawel | Opole | Polska | 5 km | PSP nr 5 Opole | |
52 | Wojs Tomasz | Opole | Polska | 5 km | ||
53 | Hein Tomasz | opole | Polska | 5 km | ||
54 | Wieczorek Jacek | Opole | Polska | 5 km | ||
55 | Jankowski Michal | Opole | Polska | 5 km | Monar zbicko | |
56 | Sarna Przemek | Opole | Polska | 5 km | ||
57 | Biernacka Beata | Opole | Polska | 5 km | ||
58 | Bartnik Anna | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
59 | Wąsowicz Magdalena | Opole | Polska | 5 km | ||
60 | Chojna Wojciech | Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
61 | DROZD PRZEMYSŁAW | OPOLE | Polska | 5 km | Rajsport Active | |
62 | Mikłuszka Dorota | Opole | Polska | 5 km | KB ODRA OPOLE | |
63 | Kociszewska Maria | Opole | Polska | 5 km | ||
64 | Hrycaj Marcin | Opole | Polska | 5 km | KB ODRA OPOLE | |
65 | Jacheć Jacek | Ozimek | Polska | 5 km | ||
66 | Rawski Jerzy | Piastowice | Polska | 5 km | Morsy Piastowice | |
67 | Pikos Patryk | Polska Nowa Wieś | Polska | 5 km | ||
68 | Perka Tomek | Prószków | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
69 | Ilnicka Monika | Racławice Śląskie/Opole | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
70 | Kowalczyk Sławomir Kowalczyk | Skarbimierz | Polska | 5 km | Strażak na szlaku | |
71 | Kliś Marcin | Stare Siołkowice | Polska | 5 km | ||
72 | Haska Kasia | Suchy Bór | Polska | 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu |
Wyświetleń: 3967