Pizza Run z Fiero!
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żebrowska Sylwia Olsztyn bieg główny 12:00 Softathlon opłacono BM
2 Pytka Bartosz olsztyn bieg główny 12:00 opłacono BM
3 Antosiak Przemysław Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
4 Gibalska Martyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
5 Kołodziejska Kasia Łódź bieg główny 12:00
6 Matyśkiewicz Paweł Bełchatów bieg główny 12:00 opłacono BM
7 Przypis Kamila Bełchatów bieg główny 12:00 opłacono BM
8 Kocik Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
9 Owczarek Beata Jadwinin bieg główny 12:00 opłacono BM
10 Stajuda Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
11 Michalak Malgorzata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
12 Kapczyński Piotr Łódź bieg główny 12:00 Retkińska Szkoła Pływania opłacono BM
13 Pielaszek Emil Poznań bieg główny 12:00 opłacono
14 Ostałowski Kamil Lubochnia bieg dziecięcy 9:50 opłacono
15 Ostałowska Izabela Lubochnia bieg dziecięcy 9:50 opłacono
16 Kowalczyk Bartosz Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
17 Kabziński Łukasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
18 Woźniak Mariusz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
19 Sławska-Boniecka Izabela Łódź bieg główny 12:00 Retkińska Szkoła Pływania opłacono BM
20 Adamek Małgorzata Słodków bieg główny 12:00 opłacono BM
21 Łuczyński Jakub Turek bieg główny 12:00 opłacono BM
22 Łuczyńska Karolina Turek bieg główny 12:00 opłacono BM
23 Kaczmarkiewicz Patrycja Pabianice bieg główny 12:00 opłacono
24 Szymczak Daria Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
25 Bieniek-Szychowska Monika Łódź bieg główny 12:00 opłacono
26 Włodarczyk Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
27 Stoliński Adrian Łódź bieg główny 12:00 opłacono
28 Banat Hania Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
29 Mamełko Łukasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
30 Golędzinowski Paweł Łódź bieg główny 12:00 opłacono
31 Golędzinowska Marzena Łódź bieg główny 12:00 opłacono
32 Łazuchiewicz Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
33 Dzionek Paweł Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
34 Ostałowska Zuzanna Lubochnia bieg główny 12:00 opłacono
35 Antczak Dorota Tuszyn bieg główny 12:00 opłacono BM
36 Świerczyński Barłomiej Łôdź bieg główny 12:00 opłacono BM
37 Potargowicz Bogumiła Łódź bieg główny 12:00 opłacono
38 Jankowska Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
39 Jankowski Igor Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
40 Grezel Marzena Łódź bieg główny 12:00 opłacono
41 Kłysiak Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
42 Rogut Weronika Łódź bieg główny 12:00 opłacono
43 Olejniczak Karolina Łódź bieg główny 12:00 opłacono
44 Rogut Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
45 Binek Sylwia Łódź bieg główny 12:00 opłacono
46 Adamczyk Kuba Łódź bieg główny 12:00 opłacono
47 Osiecka Weronika Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
48 Osiecki Tomasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
49 Miller Michał Łódź bieg główny 12:00 opłacono
50 Kaczyńska Monika Łódź bieg główny 12:00 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
51 Łuźniak Tomasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
52 Miller Kacper Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
53 Zimińska Kinga Łódź bieg główny 12:00 opłacono
54 Zimińska Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
55 Komorowski Aleksander Łódź bieg główny 12:00 opłacono
56 Janiak Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
57 Majer-Janiak Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
58 Zawadowska Izabella Łódź bieg główny 12:00 opłacono
59 Pielas Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono
60 Borowiec Andżelika Pabianice bieg główny 12:00 opłacono
61 Jankowski Igor Łódź bieg główny 12:00 opłacono
62 Sobieszek Sylwia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
63 Kowalewski Łukasz Łódź bieg główny 12:00 Pączek & Spółka opłacono
64 Kluska Rafał Kluska Lodz bieg główny 12:00 opłacono
65 Wojtas Konrad Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
66 Brewinski Sylwester Władysławów Bielawski bieg główny 12:00 opłacono BM
67 Wiśniewska Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 MABIONowe El Quatro opłacono BM
68 Tęczar Marcin Łódź bieg główny 12:00 MABIONowe El Quatro opłacono BM
69 Siess Jarosław Pabianice bieg główny 12:00 opłacono BM
70 Pietrzeniuk Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
71 Pastwa Maciej łódź bieg główny 12:00 opłacono
72 Rosiński Sebastian Łódź bieg główny 12:00 opłacono
73 Helios Bartosz Koluszki bieg główny 12:00 opłacono
74 Lubecka Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono
75 Kindela Michał Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
76 Kociemski Sebastian Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
77 Naróg Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
78 Rogowski Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
79 Dropińska Agata Osjaków bieg główny 12:00 opłacono BM
80 Rogowska Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
81 Rogowska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
82 Koprowska Łucja Łódź bieg dziecięcy 9:50 LuluSport Kids opłacono
83 Rogowska Iga Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
84 Hajduk Małgorzata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
85 Nowak Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
86 Sukiennik Filip Łask bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
87 Tobera Łucja Łódź bieg dziecięcy 9:50 opłacono
88 Sukiennik Anna Łask bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
89 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 opłacono BM
90 Kwiatkowski Sebastian Łódź bieg główny 12:00 opłacono
91 Rakowski Paweł Łódź bieg główny 10:30 opłacono
92 Sosna Łukasz Łódź bieg główny 12:00 Debeściaki! opłacono
93 Wawrzyniak Karolina Łódź bieg główny 10:30 opłacono
94 Potocka Angelika Łódź bieg główny 12:00 Debeściaki! opłacono BM
95 Markiewicz Luiza Łódź bieg główny 10:30 opłacono
96 Łyko Damian Łódź bieg główny 12:00 opłacono
97 Chmielarz Sebastian Łódź bieg główny 12:00 opłacono
98 Rosikiewicz Mateusz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
99 Witkowska Ewelina Łódź bieg główny 12:00 opłacono
100 Witkowski Maciej Łódź bieg główny 12:00 opłacono


Wyświetleń: 10197

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ