Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pastwa Katarzyna | Polska | bieg główny 10:30 | Pączek & Spółka | opłacono | |
2 | Kamocka Joanna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
3 | Kamocki Jakub | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
4 | Borkowska Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
5 | Banasik Adam | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
6 | Olejniczak Izabela | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
7 | Janiak Michał | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
8 | Pietrzak Klaudia | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
9 | lis jarosław | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
10 | Kunicki Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | Rossmann | opłacono BM |
11 | Kuźmiński Piotr | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
12 | Zarzeczny Damian | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
13 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
14 | Wypych Zbigniew | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | WATAHA | opłacono BM |
15 | Korc Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | SASKA TEAM | opłacono BM |
16 | Lis Marcin | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
17 | Banasik Igor | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
18 | Wojtas Mikołaj | Baby | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
19 | Walczak Łukasz | Bełchatów | Polska | bieg główny 10:30 | Semper Active | opłacono |
20 | Przypis Kamila | Bełchatów | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
21 | Matyśkiewicz Paweł | Bełchatów | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
22 | Prendecka Sylwia | Brooks | Polska | bieg główny 12:00 | Brooks | opłacono |
23 | Prendecki Rafał | Brooks | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
24 | Górawski Marcin | Brooks | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
25 | Barański Krzysztof Barański | Brzeziny | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
26 | Adamczewski Artur | Byszewy | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
27 | Dobrowolska Karolina | Dabrowka wielka | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
28 | Dobrowolski Wojtek | Dabrowka wielka | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
29 | Dobrowolski Antoni | Dabrowka wielka | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
30 | Kapusta Joanna | Dobra | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
31 | Śmigielska Kinga Śmigielska | Drużbice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
32 | Kaczyński Jacek | Emilia | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
33 | Wróblewski Lech | Foto Wróbelek | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
34 | Grubczak Agnieszka Grubczak | Gębice | Polska | bieg główny 10:30 | Nordea runners | opłacono BM |
35 | Pałucka Justyna | Goszczanów | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
36 | Głowacka Urszula | Helenow | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
37 | Głowacki Julian | Helenów | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
38 | Glowacki Artur | Helenów | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
39 | Głowacka Anna | Helenów | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
40 | Owczarek Beata | Jadwinin | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
41 | Aleksandrowicz Beata | Kaletnik | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
42 | Abramowicz Damian | Kalisz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
43 | Calak Anna | Kolonia Brużyca | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
44 | Pogoda Aleksandra | Kolonia Brużyca | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
45 | Piątkowska Julia | Koluszki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
46 | Krasoń Rafał | Koluszki | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
47 | Helios Bartosz | Koluszki | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
48 | Knop Damian | Koło | Polska | bieg główny 10:30 | Geberit Team | opłacono BM |
49 | Bazylak Marcin | Konstantynów łódzki | Polska | bieg główny 12:00 | Rossmann | opłacono BM |
50 | Łesak Tomasz | Kraków | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
51 | Michalik Rafał | Kraków | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
52 | Kaźmierska Monika | Krośniewice | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
53 | Pijanowska Aleksandra | Ksawerów | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
54 | Gryś Przemysław | Ksawerów | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
55 | Podlasin Kacper | Kutno | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Kutno Biega | opłacono |
56 | Kamela Kajetan | Kutno | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
57 | Bryl Magdalena | Kutno | Polska | bieg główny 10:30 | KutnoBiega | opłacono |
58 | Bryl Agnieszka | Kutno | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
59 | Podlasin Agnieszka | Kutno | Polska | bieg główny 10:30 | Kutno Biega | opłacono |
60 | Górska Magdalena | Kutno | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
61 | Stolińska Klaudia | Kutno | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
62 | Stefaniak Robert | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | WIDZEW | opłacono BM |
63 | mardofel stanislaw | Lodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
64 | Bzowska Ewelina | Lodz | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
65 | Kluska Rafał Kluska | Lodz | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
66 | Vovk Yevheniia | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
67 | Zikrata Valentyna | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
68 | antosiak Karolina | lodz | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
69 | Piotrowska Marta | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
70 | Bobrowski Borys | Lodz | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
71 | Bobrowska Katarzyna | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
72 | Gortat Agnieszka | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
73 | Krzyżaniak Natalia | Lodz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
74 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Polska | bieg główny 12:00 | CHMIELARZ TEAM | opłacono BM |
75 | Ostałowska Zuzanna | Lubochnia | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
76 | Ostałowska Izabela | Lubochnia | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
77 | Ostałowski Kamil | Lubochnia | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
78 | Sukiennik Anna | Łask | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
79 | Sukiennik Filip | Łask | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono BM | |
80 | Sowińska Urszula | Łask | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
81 | Boho-Romanowicz Sandra | Łask | Polska | bieg główny 10:30 | Placki | opłacono BM |
82 | Romanowicz Rafał | Łask | Polska | bieg główny 10:30 | Placki | opłacono BM |
83 | Sukiennik Tomasz | Łask | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
84 | Wójtowicz Magdalena | Łodź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
85 | Gabryelczyk Marta | Łodź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
86 | KOZŁOWSKA Renia | Łodź | Polska | bieg główny 10:30 | TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | opłacono BM |
87 | Świerczyński Barłomiej | Łôdź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
88 | Klimczak Jakub | Łowicz | Polska | bieg główny 12:00 | Atlas Running Team | opłacono BM |
89 | Mączyńska Anna | Łowicz | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono | |
90 | Ławicki Maciej | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Szkoła Montessori | opłacono |
91 | Klimczak Basia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | opłacono | |
92 | Kozłowska Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
93 | Gaszewski Janusz | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
94 | Sobczak Aneta | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
95 | Bielecka Marlena | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
96 | Nowik Tatiana | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | Nakręceni Bieganiem | opłacono BM |
97 | Nogaj Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
98 | Puchalski Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny 10:30 | opłacono BM | |
99 | Domańska Sylwia | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
100 | Kacprzak Jagoda | Łódź | Polska | bieg dziecięcy 9:50 | Akademia Biegania ProviKidsRun | opłacono BM |
Wyświetleń: 20119