Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Szyposzyński Adam | Świdwin | Polska | Bieg Wilczka 0,6 km | MECENAS i przyjaciele | |
102 | Szyposzyński Witold | Świdwin | Polska | Bieg Wilczka 0,6 km | MECENAS i przyjaciele | |
103 | Szyposzyński Michał | Świdwin | Polska | Bieg Wilczka 0,6 km | MECENAS i przyjaciele | |
104 | BARAŃSKI PRZEMYSŁAW | TRZEBIATÓW | Polska | 10 km | MLUKS Trzebiatów | opłacono on-line |
105 | BARAŃSKI Bogusław | Trzebiatów | Polska | 10 km | MLUKS Trzebiatów | opłacono on-line |
106 | Szymański Andrzej | Stargard | Polska | 10 km | BS Family Team | opłacono on-line |
107 | Przekopowicz Bartosz Przekopowicz | Stargard | Polska | 10 km | #TeamSzwarc | |
108 | Ogrodowicz Kasia | Miedzywodzie | Polska | 10 km | Klub Biegacza Kamień Pomorski | opłacono on-line |
109 | Lubczyński Marek | Łobez | Polska | 5 km | ŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line |
110 | Nadkierniczny Zbyszek | Węgorzyno | Polska | 10 km | SKR "Gryfus" Szczecin | opłacono on-line |
111 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | 5 km | Chabowski Training System | opłacono on-line |
112 | Borkowski Dawid Borkowski | Choszczno | Polska | 10 km | Ch10 | opłacono on-line |
113 | Steigiert Jakub | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
114 | Bobrowski Krystian | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
115 | Małkowski Mateusz | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
116 | Kalwat Dariusz | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
117 | Gołaszewski Adam | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
118 | Szechliński Mirosław | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
119 | Grabowski Krzysztof | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
120 | Łaszkowski Łukasz | Grabowo | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono |
121 | Siedlecki Adam Wiktor | Szczecin | Polska | 10 km | GIENEK Team Przytoczna | opłacono on-line |
122 | Szłapak Krzysztof | Drawsko Pom. | Polska | 10 km | Drawski Biegacz | opłacono on-line |
123 | Zieliński Damian | Niechorze | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
124 | Kraus Gabriel | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
125 | Bajgert Robert | Kolobrzeg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
126 | PARTYKA JOANNA | ŁOBEZ | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
127 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
128 | Ogridowicz Katarzyna | Miedzywodzie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
129 | Wojtkiewicz Mateusz | Białogard | Polska | 10 km | KB "Dziesiątka" Białogard | opłacono on-line |
130 | Gałan Janna | Złocieniec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
131 | Wiliński Marek | Świdwin | Polska | 5 km | K.B. SPRINT Świdwin | limit osiągnięty |
132 | Potasznik Krzysztof | Świdwin | Polska | 10 km | Maratończyk Team Szczecin | opłacono on-line |
133 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | 10 km | Medyk Łomża | opłacono on-line |
134 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
135 | Kraus Beata | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
136 | Gmerek Adrian | Łobez | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | |
137 | Jasina Leszek | Szczecin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
138 | Polny Małgorzata | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
139 | Grzegorzak Monika | Swidwin | Polska | 5 km | Parkun Świdwin | opłacono on-line |
140 | Rybicki Janusz | POLICE | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
141 | Leśniowski Grzegorz | Złocieniec | Polska | 5 km | Leśne Wilcze Jednorożce | opłacono on-line |
142 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
143 | Halak Anna | Świdwin | Polska | 5 km | UKL FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line |
144 | Wilk Klaudia | Czaplinek | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
145 | Stasik Joanna | Świdwin | Polska | 5 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line |
146 | Pierzak Jakub | Mirosławiec | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono on-line |
147 | Błażejczyk Kordian Tristan | Świdwin | Polska | 5 km | ULKS Feniks Świdwin | opłacono on-line |
148 | Błażejczyk Justyna | Świdwin | Polska | 5 km | UKL FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line |
149 | Piotrowski EUGENIUSZ | Świdwin | Polska | 5 km | UKL FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line |
150 | Mańko Żaneta | Świdwin | Polska | 5 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line |
151 | Mańko Milena | Świdwin | Polska | 5 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line |
152 | Szyposzyński Kamil | Świdwin | Polska | 10 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line |
153 | Czerwiński Dariusz | Police | Polska | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line |
154 | Simlat Anna | Świdwin | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
155 | Swoboda Piotr | Police | Polska | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line |
156 | Pląsek Sylwester | Police | Polska | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line |
157 | Hetmański Arek | Bartoszewo | Polska | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line |
158 | Słomka Maciej Słomka | Świerczyna | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono on-line |
159 | Jesionka Jarek | Nowogard | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono on-line |
160 | Kaczmarek Jan | Mieszkowice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
161 | Łowkiet Emilia | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
162 | Dykowski Piotr | Szczecin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
163 | Siwek Mirka | Świdwin | Polska | 5 km | Demony Prędkości | opłacono on-line |
164 | Gągalski Piotr | Drawsko Pomorskie | Polska | 10 km | ||
165 | Woźniak Grzegorz | Radowo Małe | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
166 | Szpryngacz Mariusz | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
167 | Majewski Aleksander | Bonin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
168 | Witkowski Andrzej | Gorzów wlkp | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
169 | Cizio Marcin | Chociwel | Polska | 5 km | limit osiągnięty | |
170 | Jadrysiewicz Krzysztof | Choszczno | Polska | 10 km | biegam bo lubię | |
171 | Malinowska Anna | Łobez | Polska | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono on-line |
172 | Czynszak Krystian | Stargard | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
173 | Konecki Krzysztof Konecki | Szczecin | Polska | 5 km | Wolni Biegacze Szczecin | opłacono on-line |
174 | Kosman-Galoch Katarzyna | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
175 | Sidorkiewicz Anna | Międzywodzie | Polska | 10 km | Klub Biegacza Kamień Pomorski | opłacono on-line |
176 | Popławski Tomasz | Piła | Polska | 10 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
177 | Witkowski Piotr | Gorzów Wlkp. | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
178 | Nosek Magdalena | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
179 | Król Dominika Król | Miastko | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
180 | Andruszko Mariusz | Drawsko Pomorskie | Polska | 10 km | ||
181 | Bartha Adrian | Kołobrzeg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
182 | mydlo radoslaw | Ginawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
183 | Mazur-Łączna Malwina | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
184 | Hałka ARKADIUSZ | Łobez | Polska | 5 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line |
185 | Kogut Anna | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
186 | Jarzyński Dariusz | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
187 | Baumagrt Grzegorz | Stargard | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
188 | Baumgart Katarzyna Baumgart | Stargard | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
189 | Grużewski Wacław | Stargard | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
190 | Wojciechowski Krzysztof | Stargard Szcz, | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
191 | Wojciechowska Wioletta | Stargard | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
192 | Wojciechowski Maksymilian | Stargard | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
193 | Smurzyńska Arleta | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
194 | Saletra Anna | Rumia | Polska | 10 km | Rumia | opłacono on-line |
195 | Staniszewska Agata | Bełczna | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
196 | Mechliński Bartłomiej | Toruń | Polska | 10 km | Decathlon Płock Team | opłacono on-line |
197 | Krupa Daniel | Strachocin | Polska | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
198 | Konecki Bartosz Konecki | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
199 | Misiukiewicz Arkadiusz Misiukiewicz | Łobez | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
200 | Luberański Patryk | Łobez | Polska | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21144