Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#TeamSzwarc | |||||||||
1 | Przekopowicz Bartosz Przekopowicz | Stargard | 10 km | #TeamSzwarc | |||||
79 minut po pięćdziesiątce | |||||||||
2 | Wojnach Andrzej | Szczecin | 10 km | 79 minut po pięćdziesiątce | |||||
Akademia Piłkarska Czaplinek | |||||||||
3 | Łapiński Patryk | Czaplinek | Bieg Wilczka 1,2 km | Akademia Piłkarska Czaplinek | |||||
BS Family Team | |||||||||
4 | Szymański Andrzej | Stargard | 10 km | BS Family Team | opłacono on-line | ||||
Ch10 | |||||||||
5 | Borkowski Dawid Borkowski | Choszczno | 10 km | Ch10 | opłacono on-line | ||||
Chabowski Training System | |||||||||
6 | Pawełczak Karolina | Gdynia | 5 km | Chabowski Training System | opłacono on-line | ||||
Decathlon Płock Team | |||||||||
7 | Mechliński Bartłomiej | Toruń | 10 km | Decathlon Płock Team | opłacono on-line | ||||
Demony Prędkości | |||||||||
8 | Siwek Mirka | Świdwin | 5 km | Demony Prędkości | opłacono on-line | ||||
Drawski Biegacz | |||||||||
9 | Szłapak Krzysztof | Drawsko Pom. | 10 km | Drawski Biegacz | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
10 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
FehlauRunTeam | |||||||||
11 | Filipowski Tymoteusz | Szczecin | Bieg Wilczka 0,6 km | FehlauRunTeam | |||||
12 | Filipowski Dariusz | Szczecin | 5 km | FehlauRunTeam | opłacono on-line | ||||
GIENEK Team Przytoczna | |||||||||
13 | Siedlecki Adam Wiktor | Szczecin | 10 km | GIENEK Team Przytoczna | opłacono on-line | ||||
Gryficka Siła Biegowa | |||||||||
14 | Stankiewicz Lucyna | Gryfice | 10 km | Gryficka Siła Biegowa | opłacono on-line | ||||
K.B. SPRINT Świdwin | |||||||||
15 | Wiliński Marek | Świdwin | 5 km | K.B. SPRINT Świdwin | limit osiągnięty | ||||
K.S. Idmar Racing Team | |||||||||
16 | Romanowicz Piotr | Prusim | 5 km | K.S. Idmar Racing Team | opłacono on-line | ||||
KB "Dziesiątka" Białogard | |||||||||
17 | Wojtkiewicz Mateusz | Białogard | 10 km | KB "Dziesiątka" Białogard | opłacono on-line | ||||
KB Pionier Szczecin | |||||||||
18 | Kuchta Piotr | Szczecin | 5 km | KB Pionier Szczecin | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Kamień Pomorski | |||||||||
19 | Ogrodowicz Kasia | Miedzywodzie | 10 km | Klub Biegacza Kamień Pomorski | opłacono on-line | ||||
20 | Sidorkiewicz Anna | Międzywodzie | 10 km | Klub Biegacza Kamień Pomorski | opłacono on-line | ||||
Kępka na Trasie Team Rąbino | |||||||||
21 | Kozieł Paweł | Rąbino | 5 km | Kępka na Trasie Team Rąbino | opłacono on-line | ||||
Leśne Wilcze Jednorożce | |||||||||
22 | Leśniowska Milana | Szczecin | Bieg Wilczka 0,6 km | Leśne Wilcze Jednorożce | |||||
23 | Leśniowski Grzegorz | Złocieniec | 5 km | Leśne Wilcze Jednorożce | opłacono on-line | ||||
LoveLasy | |||||||||
24 | Swoboda Piotr | Police | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line | ||||
25 | Pląsek Sylwester | Police | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line | ||||
26 | Hetmański Arek | Bartoszewo | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line | ||||
LoveLasy | |||||||||
27 | Czerwiński Dariusz | Police | 5 km | LoveLasy | opłacono on-line | ||||
LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||||||
28 | Kowal Tomasz | Węgorzyno | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
29 | Organka Marcin | Węgorzyno | 5 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | limit osiągnięty | ||||
30 | Organka Bogusława | Węgorzyno | 5 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | limit osiągnięty | ||||
31 | Brodziński Miłosz | Węgorzyno | Bieg Wilczka 0,6 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
32 | Brodzińska Oliwia | Węgorzyno | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
33 | Matuła Nikola | Węgorzyno | 5 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line | ||||
34 | Woś Laura | Węgorzyno | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
35 | Piec Tola | Węgorzyno | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
36 | Organka Zuzanna | Brzeźniak | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
37 | Soboń Daria | Wołkowo | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
38 | Szczesiak Karolina | Rogowo | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
39 | Samal Roksana | Węgorzyno | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
40 | Lipska Lena | Radowo Małe | Bieg Wilczka 1,2 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
41 | Ostrycharz Nina | Węgorzyno | Bieg Wilczka 0,6 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
42 | Mały Alicja | Radowo Małe | Bieg Wilczka 0,6 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
43 | Organka Wojciech | Brzeźniak | Bieg Wilczka 0,6 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||
44 | Hałka ARKADIUSZ | Łobez | 5 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line | ||||
45 | Jamroży Ryszard | Ińsko | 10 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line | ||||
46 | Hałka Justyna | Łobez | 10 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line | ||||
LŁKB TRUCHT | |||||||||
47 | Draczyński Zygmunt | Łobez | 10 km | LŁKB TRUCHT | opłacono on-line | ||||
MECENAS i przyjaciele | |||||||||
48 | Szyposzyński Adam | Świdwin | Bieg Wilczka 0,6 km | MECENAS i przyjaciele | |||||
49 | Szyposzyński Witold | Świdwin | Bieg Wilczka 0,6 km | MECENAS i przyjaciele | |||||
50 | Szyposzyński Michał | Świdwin | Bieg Wilczka 0,6 km | MECENAS i przyjaciele | |||||
51 | Stasik Joanna | Świdwin | 5 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line | ||||
52 | Mańko Żaneta | Świdwin | 5 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line | ||||
53 | Mańko Milena | Świdwin | 5 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line | ||||
54 | Szyposzyński Kamil | Świdwin | 10 km | MECENAS i przyjaciele | opłacono on-line | ||||
MLUKS Trzebiatów | |||||||||
55 | BARAŃSKI PRZEMYSŁAW | TRZEBIATÓW | 10 km | MLUKS Trzebiatów | opłacono on-line | ||||
56 | BARAŃSKI Bogusław | Trzebiatów | 10 km | MLUKS Trzebiatów | opłacono on-line | ||||
57 | Hołub Kamil | trzebiatów | 5 km | MLUKS Trzebiatów | opłacono on-line | ||||
MONAR GRABOWO | |||||||||
58 | Steigiert Jakub | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
59 | Bobrowski Krystian | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
60 | Małkowski Mateusz | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
61 | Kalwat Dariusz | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
62 | Gołaszewski Adam | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
63 | Szechliński Mirosław | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
64 | Grabowski Krzysztof | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
65 | Łaszkowski Łukasz | Grabowo | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono | ||||
66 | Gmerek Adrian | Łobez | 10 km | MONAR GRABOWO | |||||
67 | Malinowska Anna | Łobez | 10 km | MONAR GRABOWO | opłacono on-line | ||||
Maratończyk Team Szczecin | |||||||||
68 | Potasznik Krzysztof | Świdwin | 10 km | Maratończyk Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
69 | Smoliński Stanisław | Szczecin | 5 km | Maratończyk Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
70 | Potasznik Artur | Szczecin | 10 km | Maratończyk Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
71 | Plata Tadeusz | Szczecin | 10 km | Maratończyk Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
Medyk Łomża | |||||||||
72 | Ogonowski Michał | Łomża | 10 km | Medyk Łomża | opłacono on-line | ||||
Mks olimp | |||||||||
73 | Maksylewicz Daniela | Łobez | 5 km | Mks olimp | limit osiągnięty | ||||
Mrzeżyno | |||||||||
74 | Skoneczny Waldemar Skoneczny | MRZEŻYNO | 10 km | Mrzeżyno | opłacono on-line | ||||
ORSKOV FOODS TEAM | |||||||||
75 | CIASTOŃ TOMASZ | CZAPLINEK | 10 km | ORSKOV FOODS TEAM | opłacono on-line | ||||
Oleksy Biega | |||||||||
76 | Szymański Aleksander | Luboń | 10 km | Oleksy Biega | opłacono on-line | ||||
Parkun Świdwin | |||||||||
77 | Grzegorzak Monika | Swidwin | 5 km | Parkun Świdwin | opłacono on-line | ||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
78 | Popławski Tomasz | Piła | 10 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Miejskie nr 1 w Łobzie | |||||||||
79 | Galoch Maja | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Przedszkole Miejskie nr 1 w Łobzie | |||||
80 | Nosek Konstanty | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Przedszkole Miejskie nr 1 w Łobzie | |||||
81 | Maciejczak Michał | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Przedszkole Miejskie nr 1 w Łobzie | |||||
82 | Siemaszko Antoni | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Przedszkole Miejskie nr 1 w Łobzie | |||||
Rumia | |||||||||
83 | Saletra Anna | Rumia | 10 km | Rumia | opłacono on-line | ||||
RunGryf Gryfice | |||||||||
84 | Janas Bożena | Gryfice | 10 km | RunGryf Gryfice | opłacono on-line | ||||
85 | Kubik Krystian | Gryfice | 5 km | RunGryf Gryfice | opłacono on-line | ||||
SKR "Gryfus" Szczecin | |||||||||
86 | Nadkierniczny Zbyszek | Węgorzyno | 10 km | SKR "Gryfus" Szczecin | opłacono on-line | ||||
SP3 Łobez | |||||||||
87 | Daniel Aleksander | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | SP3 Łobez | |||||
SP 4 Świdwin | |||||||||
88 | Szczytkowska Łucja | Świdwin | Bieg Wilczka 0,6 km | SP 4 Świdwin | |||||
SP 5 Kołobrzeg | |||||||||
89 | Bartha Paweł | Kołobrzeg | Bieg Wilczka 0,6 km | SP 5 Kołobrzeg | |||||
90 | Bartha Tomasz | Kołobrzeg | Bieg Wilczka 1,2 km | SP 5 Kołobrzeg | |||||
SP nr 1 Łobez | |||||||||
91 | Śrubo Karolina | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | SP nr 1 Łobez | |||||
92 | Śrubo Oliwier | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | SP nr 1 Łobez | |||||
SP nr 3 Łobez | |||||||||
93 | Sucharska Maja | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | SP nr 3 Łobez | |||||
SZWLA Stargard | |||||||||
94 | Łukaszewski Sebastian | Kicko | 5 km | SZWLA Stargard | opłacono on-line | ||||
Siłownia Łobez | |||||||||
95 | Rakoczy Malgorzata | Łobez | 5 km | Siłownia Łobez | opłacono | ||||
Sp 2 Łobez | |||||||||
96 | Krupa Igor | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Sp 2 Łobez | |||||
97 | Sucharska Julia | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Sp 2 Łobez | |||||
98 | Sola Kinga | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Sp 2 Łobez | |||||
99 | Krystosiak Julia | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Sp 2 Łobez | |||||
100 | Krystosiak Malwina | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Sp 2 Łobez | |||||
Sp2 Łobez | |||||||||
101 | Dąbro Ksawry Dąbro | Łobez, Łobeski, ZACHODNIOPOMORSKIE | Bieg Wilczka 0,6 km | Sp2 Łobez | |||||
102 | Dawidowska Karolina | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Sp2 Łobez | |||||
Stargard. Ja się nie ścigam | |||||||||
103 | Baumagrt Grzegorz | Stargard | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
104 | Baumgart Katarzyna Baumgart | Stargard | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
105 | Wojciechowski Krzysztof | Stargard Szcz, | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
106 | Wojciechowska Wioletta | Stargard | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
107 | Wojciechowski Maksymilian | Stargard | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
108 | Krupa Daniel | Strachocin | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
109 | Oleszek Krzysztof | Stargard | 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
Stargard Ja się nie ścigam | |||||||||
110 | Jadrych Zbigniew | Stargard | 10 km | Stargard Ja się nie ścigam | opłacono on-line | ||||
111 | Oleszek Sandra | Stargard | Bieg Wilczka 1,2 km | Stargard Ja się nie ścigam | |||||
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | |||||||||
112 | Pierzak Jakub | Mirosławiec | 10 km | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono on-line | ||||
113 | Słomka Maciej Słomka | Świerczyna | 10 km | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono on-line | ||||
114 | Jesionka Jarek | Nowogard | 10 km | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna | opłacono on-line | ||||
Szczecińska Akademia Combat SGS | |||||||||
115 | Gołąb Anna | Szczecin | 10 km | Szczecińska Akademia Combat SGS | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa Rąbino | |||||||||
116 | Kozieł Filip | Rąbino | Bieg Wilczka 0,6 km | Szkoła Podstawowa Rąbino | |||||
Szkoła podstawowa nr. 2 Łobez | |||||||||
117 | Pałęga Aleksander | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Szkoła podstawowa nr. 2 Łobez | |||||
118 | Kaschuba Olaf | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Szkoła podstawowa nr. 2 Łobez | |||||
119 | Watras Igor | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Szkoła podstawowa nr. 2 Łobez | |||||
Szkoła podstawowa nr.3 | |||||||||
120 | Urban Filip | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Szkoła podstawowa nr.3 | |||||
Szkoła podstawowa nr 2 Łobez | |||||||||
121 | Tomczak Klaudia | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Szkoła podstawowa nr 2 Łobez | |||||
122 | Tomczak Maksymilian | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | Szkoła podstawowa nr 2 Łobez | |||||
123 | Wiśniewski Ksawery | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Szkoła podstawowa nr 2 Łobez | |||||
124 | Krakus Anna | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | Szkoła podstawowa nr 2 Łobez | |||||
Trigym | |||||||||
125 | Nowek Paweł | Warzymice | 5 km | Trigym | opłacono on-line | ||||
Trigym Szczecin | |||||||||
126 | Wójcik Damian | Darłowo | 5 km | Trigym Szczecin | limit osiągnięty | ||||
UKL FENIKS ŚWIDWIN | |||||||||
127 | Halak Anna | Świdwin | 5 km | UKL FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line | ||||
128 | Błażejczyk Justyna | Świdwin | 5 km | UKL FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line | ||||
129 | Piotrowski EUGENIUSZ | Świdwin | 5 km | UKL FENIKS ŚWIDWIN | opłacono on-line | ||||
UKL Feniks Świdwin / Running Machine Project | |||||||||
130 | Pasieka Agnieszka | Świdwin | 10 km | UKL Feniks Świdwin / Running Machine Project | opłacono on-line | ||||
ULKS Feniks Świdwin | |||||||||
131 | Błażejczyk Kordian Tristan | Świdwin | 5 km | ULKS Feniks Świdwin | opłacono on-line | ||||
Uczennica | |||||||||
132 | Matuła Sandra | Węgorzyno | Bieg Wilczka 1,2 km | Uczennica | |||||
Wolni Biegacze Szczecin | |||||||||
133 | Konecki Krzysztof Konecki | Szczecin | 5 km | Wolni Biegacze Szczecin | opłacono on-line | ||||
Wybiegać marzenia TEAM | |||||||||
134 | KAMOLA MACIEJ | CHOSZCZNO | 10 km | Wybiegać marzenia TEAM | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
135 | Lenartowicz Stanisław | Stara Łubianka | 10 km | opłacono on-line | |||||
136 | BŁASZCZYK PIOTR | BARWICE | 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Borejszo Marcel | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
138 | Polehonka Olha | Tarnopol | 5 km | opłacono on-line | |||||
139 | Bienkowski Sebastian | Łobez | 10 km | opłacono on-line | |||||
140 | Woźniak Iwona | Prusim | 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Książek Teresa | Złocieniec | 10 km | opłacono on-line | |||||
142 | Zatoń Olga | Świdwin | 10 km | opłacono on-line | |||||
143 | Kobylarz Anna Kobylarz | Drawsko Pomorskie | 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Sucharska Ryszarda | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Borkowska Alicja Beata Borkowska | Złocieniec | 10 km | opłacono on-line | |||||
146 | Duda Jarek | Dobieszewo | 5 km | opłacono on-line | |||||
147 | Juszczak Katarzyna Juszczak | Łobez | 10 km | opłacono on-line | |||||
148 | Weinar Wojciech | Świdwin | 5 km | opłacono on-line | |||||
149 | Łań Ewa | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
150 | Milewska Alicja | Recz | 10 km | opłacono on-line | |||||
151 | Dawidowski Szymon | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
152 | DEJNAK Mariola | GRYFICE | 10 km | opłacono on-line | |||||
153 | Gałan Leszek | Złocieniec | 10 km | opłacono on-line | |||||
154 | Dębowska-Szczytkowska Izabella | Świdwin | 5 km | opłacono on-line | |||||
155 | Szczytkowski Marek | Świdwin | 5 km | opłacono on-line | |||||
156 | Kopryna Kornel | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
157 | Malon Dawid | worowo | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
158 | Malon Damian | worowo | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
159 | Jurzysta Anna | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
160 | Niestoruk Stanisław | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
161 | Niestoruk Krzysztof | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
162 | Sola Nadia | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
163 | Krakus Antoni | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
164 | Książczyk Filip | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
165 | Krystosiak Zuzanna | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
166 | Pełechata Julita | Koszalin | 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Ostrych Kacper | Łobez | Bieg Wilczka 1,2 km | ||||||
168 | Ostrych Martyna | Łobez | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
169 | Stasik Jan | Świdwin | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
170 | Ośnicki Aleksander | Świdwin | Bieg Wilczka 0,6 km | ||||||
171 | Zieliński Damian | Niechorze | 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Kraus Gabriel | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Bajgert Robert | Kolobrzeg | 10 km | opłacono on-line | |||||
174 | PARTYKA JOANNA | ŁOBEZ | 10 km | opłacono on-line | |||||
175 | WIŚNIEWSKA MAGDALENA | DRAWSKO POMORSKIE | 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Ogridowicz Katarzyna | Miedzywodzie | 10 km | opłacono on-line | |||||
177 | Gałan Janna | Złocieniec | 10 km | opłacono on-line | |||||
178 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | 10 km | opłacono on-line | |||||
179 | Kraus Beata | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
180 | Jasina Leszek | Szczecin | 10 km | opłacono on-line | |||||
181 | Polny Małgorzata | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
182 | Rybicki Janusz | POLICE | 10 km | opłacono on-line | |||||
183 | Jarczewska Renata | Goleniów | 5 km | opłacono on-line | |||||
184 | Wilk Klaudia | Czaplinek | 5 km | opłacono on-line | |||||
185 | Simlat Anna | Świdwin | 5 km | opłacono on-line | |||||
186 | Kaczmarek Jan | Mieszkowice | 10 km | opłacono on-line | |||||
187 | Łowkiet Emilia | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
188 | Dykowski Piotr | Szczecin | 10 km | opłacono on-line | |||||
189 | Gągalski Piotr | Drawsko Pomorskie | 10 km | ||||||
190 | Woźniak Grzegorz | Radowo Małe | 5 km | opłacono on-line | |||||
191 | Szpryngacz Mariusz | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
192 | Majewski Aleksander | Bonin | 10 km | opłacono on-line | |||||
193 | Witkowski Andrzej | Gorzów wlkp | 10 km | opłacono on-line | |||||
194 | Cizio Marcin | Chociwel | 5 km | limit osiągnięty | |||||
195 | Czynszak Krystian | Stargard | 10 km | opłacono on-line | |||||
196 | Kosman-Galoch Katarzyna | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
197 | Witkowski Piotr | Gorzów Wlkp. | 10 km | opłacono on-line | |||||
198 | Nosek Magdalena | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
199 | Król Dominika Król | Miastko | 5 km | opłacono on-line | |||||
200 | Andruszko Mariusz | Drawsko Pomorskie | 10 km | ||||||
201 | Bartha Adrian | Kołobrzeg | 10 km | opłacono on-line | |||||
202 | mydlo radoslaw | Ginawa | 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | Mazur-Łączna Malwina | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
204 | Kogut Anna | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
205 | Jarzyński Dariusz | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
206 | Grużewski Wacław | Stargard | 5 km | opłacono on-line | |||||
207 | Smurzyńska Arleta | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
208 | Staniszewska Agata | Bełczna | 5 km | opłacono on-line | |||||
209 | Konecki Bartosz Konecki | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
210 | Misiukiewicz Arkadiusz Misiukiewicz | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
211 | Luberański Patryk | Łobez | 10 km | opłacono on-line | |||||
212 | Krynicka Grzyb Małgorzata | Trzebiatow | 5 km | opłacono on-line | |||||
213 | Krynicka Magdalena | Trzebiatów | 5 km | limit osiągnięty | |||||
214 | Łukaszewicz Marcin | Łobez | 5 km | opłacono on-line | |||||
biegam bo lubię | |||||||||
215 | Jadrysiewicz Krzysztof | Choszczno | 10 km | biegam bo lubię | |||||
o co biega w Kaletach | |||||||||
216 | Opiełka Kamil | Złocieniec | 5 km | o co biega w Kaletach | limit osiągnięty | ||||
ŁKB ,,Trucht'' Łobez | |||||||||
217 | Lubczyński Marek | Łobez | 5 km | ŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21148