Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
2 | Jaryst Paweł | Ryn | Polska | Bieg Dzika - 5 km | TRIHOLIC | |
3 | Kawska Patrycja | Spytkowo | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | ||
4 | maciejewski GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
5 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | Bieg Jelenia-10 km | TEAM Biegam bo chcę. | |
6 | Kawska Paulina | Spytkowo | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
7 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
8 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Bieg Dzika - 5 km | BBL Wydminy | |
9 | Pawłowski Mariusz | Marzęcice | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Kurzętnik Biega | |
10 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
11 | Skłodowski Stefan | Bartoszyce | Polska | Bieg Jelenia-10 km | 20BBZ | |
12 | Ślubecki Oskar | Kętrzyn | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | ||
13 | Ślubecka Mariola | Kętrzyn | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | ||
14 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
15 | Kozak Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
16 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
17 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |
18 | Jaszczur Amelia | Pisz | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Sp1 Pisz | |
19 | Nosek Maja | Pisz | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Sp1 Pisz | |
20 | Murat Bartosz | Łomża | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Biegamy dla Zdrowia | |
21 | Krajewska Sylwia | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
22 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
23 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
24 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |
25 | Zybort Anna | Giżycko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | ||
26 | Sałkiewicz Tomasz | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
27 | Sałkiewicz Milena | Giżycko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | ||
28 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | Bieg Jelenia-10 km | TEAM Biegam bo chcę. | |
29 | Bałulis Daiwa | Puńsk | Polska | Bieg Jelenia-10 km | TEAM Biegam bo chcę. | |
30 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | Bieg Jelenia-10 km | TEAM Biegam bo chcę. | |
31 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Tajny garaż na zabawki | |
32 | Trofimuk Wiktoria | Olecko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
33 | Bartkowiak Aleksandra | Olecko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
34 | Stepanik Marta | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
35 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | Bieg Dzika - 5 km | GF Acer | |
36 | Podgórska Katarzyna | Ełk | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
37 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Bieg Jelenia-10 km | GF Acer | |
38 | KASIŃSKA DANUTA | GIŻYCKO | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
39 | Koziatek Jakub | Szczytno | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno | |
40 | Koziatek Sebastian | Szczytno | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno | |
41 | Krajza Przemysław | Jedwabno | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno | |
42 | Żelasko Monika | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
43 | Nitschka Lena | Giżycko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | KS Frog Giżycko | |
44 | Nitschka Olga | Giżycko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | KS Frog Giżycko | |
45 | bałazy marcin | szczytno | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Mazurska wataha | |
46 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Bieg Jelenia-10 km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |
47 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Dąbrowski Team / KPP Mrągowo | |
48 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Super Drużyna Ełk | |
49 | Kaczmarczyk Krzysztof | Mrągowo | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
50 | Korotko Ewelina | Mrągowo | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
51 | Gałaszewska Weronika | Olecko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | UWM Olsztyn - weterynaria | |
52 | Kalicki Hubert | Olecko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Szkoła ZSLiZ Olecko | |
53 | Sulżycki Wojciech | Olecko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Szkoła ZST Olecko | |
54 | Gałaszewski Darek | Olecko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Szkoła nauczyciel ZSLiZ Olecko i ZST Olecko | |
55 | Kąkol Krzysztof | Olsztyn | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
56 | Adamkiewicz Krzysztof | Bartoszyce | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
57 | Bukwaś Tonasz | Gołdap | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | ||
58 | Kasperuk Ola | Gołdap | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | |
59 | Bitowski Wiktor | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
60 | Dziekońska Ania | Gołdap | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | ||
61 | Zdancewicz Julia | Gołdap | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | ||
62 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
63 | Poreda Konrad | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
64 | Szyszkowska Karolina | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
65 | Piwowar Mateusz | Gołdap | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | ||
66 | Śniczewska Zuzanna | Gołdap | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | ||
67 | Wesołowska Karolina | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
68 | Zieliński Michał | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
69 | Chmiel Michalina | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
70 | Januszkiewicz Iwo | Gołdap | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | ||
71 | Pigiel Jakub | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
72 | Kondraciuk Majka | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
73 | Glińska Paulina | Gołdap | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | ||
74 | Mejcz Jan | Gołdap | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | LA OSiR Gołdap | |
75 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | Bieg Dzika - 5 km | LA OSiR Gołdap | |
76 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Bieg Dzika - 5 km | Pędziwiatr Bialystok | ||
77 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
78 | sokołowski Rafael | suwałki | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ns28 | |
79 | Ślubecki Oliwier | Kętrzyn | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Kętrzyński Klub Aikido | |
80 | ŚLUBECKI TOMASZ | KĘTRZYN | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
81 | CHALECKI GRZEGORZ | SUWAŁKI | Polska | Bieg Jelenia-10 km | TEAM Biegam bo chcę. | |
82 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
83 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Rozbiegany Susz | |
84 | SAWICKI Arkadiusz | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | 15 Brygada Zmechanizowana | |
85 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Raj Team Rajgród | |
86 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | |
87 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy 65 | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Maratonka Grajewo | |
88 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
89 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Polska | Bieg Jelenia-10 km | ||
90 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
91 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | Bieg Jelenia-10 km | BBL Wydminy | |
92 | Kasiński Romek | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | BBL Wydminy | |
93 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Klub Biegacza Mrągowo | |
94 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
95 | Moroz Andrzej | Kętrzyn | Polska | Bieg Dzika - 5 km | ||
96 | Melnyczok Jan | Bartoszyce | Polska | Bieg Jelenia-10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
97 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Bieg Jelenia-10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
98 | Sojko Robert | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Team Super Sojko | |
99 | Sojko Remigiusz | Giżycko | Polska | Bieg Dzika - 5 km | Team Super Sojko | |
100 | Sojko Franciszek | Giżycko | Polska | Bieg Wiewiórki 2,5 km - Nordic Walking | Team Super Sojko |
Wyświetleń: 8999