Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baran Wojciech | Lubin | Trasa 21 km (od 16lat) | Media Creation - Mapei - BDC | ||
2 | Chojnacki Bartosz | Warszawa | Trasa 21 km (od 16lat) | Media Creation - Mapei - BDC | ||
3 | Wojciech Sadowski | Żuromin | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
4 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | ||
5 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Zico Racing Speed Team | opłacono on-line | |
6 | Dąbrowski Jarosław | GDAŃSK | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
7 | Demicki Piotr | Torun | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
8 | Karaś Dominika | Warszawa | Trasa 21 km (od 16lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line | |
9 | Karaś Tomasz | Warszawa | Trasa 21 km (od 16lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line | |
10 | Zielińska Kinga | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | plichwyscig.pl | opłacono on-line | |
11 | Hartung Wojtek | Sopot | Trasa 21 km (od 16lat) | Twister TRÓJMIASTO | opłacono on-line | |
12 | Koszałka Andrzej | nowa wieś lęborska | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
13 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Trasa 21 km (od 16lat) | nezrzeszony | opłacono on-line | |
14 | Wojciechowski Michał | Rakownia | Trasa 21 km (od 16lat) | amator | opłacono on-line | |
15 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
16 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
17 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
18 | CHOMIAK MARIUSZ | GDYNIA | Trasa 21 km (od 16lat) | X-TRAINER | opłacono on-line | |
19 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
20 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
21 | Cydejko Jakub | Juszkowo | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
22 | Cydejko Krzysztof | Juszkowo | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
23 | Cydejko Joanna | Juszkowo | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
24 | Gabryszak Marek | Kętrzyn | Trasa 21 km (od 16lat) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie Czarne Pantery | opłacono on-line | |
25 | Oszczyk Grzegorz | Sobole | Trasa 21 km (od 16lat) | amator | opłacono on-line | |
26 | Oszczyk Grzegorz | Sobole | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
27 | Oszczyk Grzegorz | Sobole | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
28 | Oszczyk Grzegorz | Sobole | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
29 | Szulc Marek | Gdynia | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
30 | Śliwiński Henryk | Torun | Trasa 21 km (od 16lat) | ROLLA SPEED TEAM21 | opłacono on-line | |
31 | Jurczuk Piotr | Warszawa | Trasa 21 km (od 16lat) | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line | |
32 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
33 | Olczak Jarosław | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Amator | opłacono on-line | |
34 | Szreder Mariola | Reda | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
35 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
36 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
37 | Lorkowska Maria | Bydgoszcz | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
38 | Kowalski Marek | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Twister Trójmiasto | opłacono on-line | |
39 | koc marcin koc | toruń | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
40 | Dzik Jakub | Starogard Gdański | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
41 | ŚLĄSKI Piotr 1 | Giżycko | Trasa 21 km (od 16lat) | GSŁ CZARNE PANTERY GIŻYCKO | opłacono on-line | |
42 | ŚLĄSKI Piotr | Giżycko | Trasa 21 km (od 16lat) | GSŁ CZARNE PANTERY GIŻYCKO | opłacono on-line | |
43 | borcz jacek | gdansk | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
44 | Duda Marcin | Toruń | Trasa 21 km (od 16lat) | ROLLA SPEED TEAM / www.sklep.rolla.pl | opłacono on-line | |
45 | Willer Mariola | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Amatorka | opłacono on-line | |
46 | Willer Zbigniew | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Zibi Tubes | opłacono on-line | |
47 | Witkowicz Beata | Reda | Trasa 21 km (od 16lat) | amator | opłacono on-line | |
48 | Lemmle Krzysztof | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
49 | Koryciński Rafał | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Cartusia Kartuzy | opłacono on-line | |
50 | Głodowski Bogdan | Kętrzyn | Trasa 21 km (od 16lat) | GSŁ Czarne Pantery | opłacono on-line | |
51 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Trasa 21 km (od 16lat) | MORIW Grudziądz | opłacono on-line | |
52 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | Trasa 21 km (od 16lat) | Twister Trójmiasto | opłacono on-line | |
53 | Kwiatkowski Łukasz | Grudziądz/Bydgoszcz | Trasa 21 km (od 16lat) | MORIW Grudziądz | opłacono on-line | |
54 | Chyliński-Ochej Sławomir | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Gdańsk | opłacono on-line | |
55 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Trasa 21 km (od 16lat) | Novile | ||
56 | Saniuk Edward | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
57 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
58 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Trasa 21 km (od 16lat) | Twister | opłacono on-line | |
59 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
60 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
61 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line | |
62 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Trasa 21 km (od 16lat) | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono on-line | |
63 | Brzeski Wiesław | Słupsk | Trasa 21 km (od 16lat) | |||
64 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | Trasa 21 km (od 16lat) | ROLLA SPEED TEAM | ||
65 | SACZUK Wojciech | GDAŃSK | Trasa 21 km (od 16lat) | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono on-line | |
66 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
67 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono | ||
68 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
69 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
70 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
71 | Pikulski Grzegorz | Osielsko | Trasa 21 km (od 16lat) | Rolla Speed Team | ||
72 | Deus Grzegorz | Szczecinek | Trasa 21 km (od 16lat) | sklep.rolla.pl / ROLLA SPEED TEAM Szczecinek | ||
73 | Maciejewski Marian | Iława | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
74 | Wszeborowska Karolina | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
75 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Trasa 21 km (od 16lat) | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono on-line | |
76 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Gdańsk | opłacono on-line | |
77 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
78 | Skibicka Marta | Lębork | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
79 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
80 | Konic Katarzyna | Poznań | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
81 | Kosmala Jan | Poznań | Trasa 21 km (od 16lat) | opłacono on-line | ||
82 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Trasa 21 km (od 16lat) | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15082