WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ DOBROCZYNNA DLA NADII TOTOŃ – WALCZĄCEJ KSIĘŻNICZKI

WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ DOBROCZYNNA DLA NADII TOTOŃ  – WALCZĄCEJ KSIĘŻNICZKI

 Nadia to 10 letnia księżniczka.

 Od urodzenia zmaga się z przeciwnościami. W wieku 3 lat przeszła poważną operację ratująca życie z powodu wady serca Tetralogii Fallota, parę lat później stwierdzono padaczkę lekooporną, zaś w kwietniu bieżącego roku lekarze wykryli guza mózgu pod postacią szyszyniaka zarodkowego (pineoblastoma IV WHO )

Chociaż jest ciężko Nadia nie poddaje się !  Dzielnie walczy o lepsze jutro! PODEJMIJ TO PIĘKNE WYZWANIE!!!

 1. ORGANIZATORZY:
 • Rodzice Nadii
 • Organizacja Imprez Sportowych „Valdano”
 1. CEL IMPREZY:

2.1. Pomoc w leczeniu Nadii                                                                                                                  2.2. Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia

 1. TERMIN I MIEJSCE:

3.1. Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników                  w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .

3.2. Aktywność fizyczną  wirtualną realizujemy do dnia 02.09.2020 do dnia 20.09.2020r (dystans dowolny).

3.3. Aktywność wirtualną (dystans dowolny) realizujemy do dnia 02 września 2020 roku  (proszę o wysłanie wyniku na  adres mailowy: valdano.rw@interia.pl  lub FB: Reichard von Valdano)

3.4. Oficjalny termin aktywności fizycznej zaczyna się w dniu 02.09.2020 roku, a kończy się                   w dniu 20.09. 2020 roku.

3.5. Dopuszcza się możliwość innej aktywności fizycznej takich jak bieg lub marsz (każdy wybiera sobie tą dyscyplinę, która najbardziej lubi rower, wrotki, pływanie ect.)

 1. WARUNKI UCZESTNICTWA:

4.1. W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

4.2. Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

4.3. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. 

 1. LIMIT CZASU

5.1. W aktywności fizycznej nie obowiązują żadne limity czasowe.

 1. ZGŁOSZENIA

6.1. Zgłoszenia do aktywności fizycznej przyjmowane będą od 02.09.2020 roku do dnia 20.09.2020 roku do godziny 24.00 poprzez formularz na stronie:  www.elektronicznezapisy.pl

6.2. Link do formularza zgłoszeniowego będzie dostępny od pierwszego dnia zapisów także na stronie wydarzenia na Facebooku (Reichard von Valdano)

6.4 Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi. 

 1. KLASYFIKACJA I NAGRODY:

7.1. Każdy uczestnik dokonuje aktywność fizyczną wg własnego planu.

7.2. Swoją aktywność fizyczną  przesyłamy formie elektronicznej bądź tez innej…na adres mailowy: valdano.rw@interia.pl lub na adres FB: Reichard von Valdano

7.6. Pierwsza, środkowa oraz ostatnia osoba posiadająca status opłaconych w naszej zabawie, ma zagwarantowaną „słodką” nagrodę pocieszenia, która zostanie przekazana w najbliższej imprezie sportowej organizowanej przez Firmę „Valdano” po wcześniejszym uzgodnieniu ze zwycięzcą…

 1. OPŁATA STARTOWA/ WYSYŁKI:

8.1. Cegiełka dobroczynna - startowa za udział w aktywności wynosi:

- 30,00 zł; 40,00 zł; 50,00 zł; 60,00 zł; 70,00 zł; 80,00 zł; 90,00 zł; 100,00 zł oraz ostatnia cegiełka to dowolna kwota (medal tłoczony plus koszt wysyłki wliczony w kwotę), którą należy wysłać:

                     TOTOŃ Marcin

Numer Konta: 21 1050 1520 1000 0097 1402 6649

Z dopiskiem: imię i nazwisko dla Nadii

 1. WYSYŁKI MEDALI

9.1. Wysyłki z medalami będą realizowane do dnia 05.10.2020 roku po zakończeniu aktywności oraz po weryfikacji wszystkich uczestników/uczestniczek.

9.2. Wysyłki będą realizowane przez usługę Pocztę Polską - listem poleconym. Przewidywalny czas doręczenia przesyłki z medalem według informacji Poczty Polskiej przy listach poleconych to 3 dni robocze.

9.3. Jeśli listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłki w domu, zostawia awizo do odebrania przesyłki osobiście.

9.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy o doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską. W razie nie otrzymania przesyłki, prosimy o przesłanie tej informacji drogą e-mail:valdano.rw@interia.pl (lub na Messengera) Dzięki temu podamy nr przesyłki aby móc skontrolować proces doręczenia.

 1. KONTAKT DO ORGANIZATORA:

10.1. e-mail: valdano.rw@interia.pl

10.2. przez FB: Reichard von Valdano

 1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

11.1. Decydując się na start w aktywności Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w tej wybranej przez siebie aktywności fizycznej. Organizator nie zapewnia Uczestnikowi ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu chorób, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.

11.2.  W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, kwestie sporne rozstrzyga organizator. 

Wyświetleń: 1723

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ