AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA DLA BOHATERÓW I OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ W HOŁDZIE I SZACUNKU ZA NAJWIĘKSZĄ OFIARĘ JAKĄ PONIEŚLI – ŻYCIE

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA DLA BOHATERÓW I OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ W HOŁDZIE I SZACUNKU ZA NAJWIĘKSZĄ OFIARĘ JAKĄ PONIEŚLI – ŻYCIE.

 81. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

 PODEJMIJ HISTORYCZNE WYZWANIE!!!

Wirtualne  wydarzenie  w 2020 roku z historią w tle…

 

 1. ORGANIZATOR:

1.1. Organizacja Imprez Sportowych „Valdano” Walendziak Ryszard

 1. CEL IMPREZY:

2.1. Uczczenie Pamięci 81. Rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

2.2. Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia w tych trudnych chwilach dla nas wszystkich... .

 1. TERMIN I MIEJSCE:

3.1. Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników                  w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .

3.2. Aktywność fizyczną  wirtualną realizujemy do dnia 14 września 2020 roku (dystans minimum 81 metrów).

3.3. Aktywność wirtualną (dystans minimum 81 metrów) realizujemy do dnia 14 września 2020 roku  (proszę o wysłanie wyniku na  adres mailowy: valdano.rw@interia.pl  lub FB: Reichard von Valdano)

3.4. Oficjalny termin aktywności fizycznej zaczyna się w dniu 28.08.2020 roku, a kończy się                   w dniu 14.09. 2020 roku.

3.5. Dopuszcza się możliwość innej aktywności fizycznej takich jak bieg lub marsz (każdy wybiera sobie tą dyscyplinę, która najbardziej lubi rower, wrotki, pływanie ect.)

 1. WARUNKI UCZESTNICTWA:

4.1. W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

4.2. Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

4.3. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. 

 1. LIMIT CZASU

5.1. W aktywności fizycznej nie obowiązują żadne limity czasowe.

 1. ZGŁOSZENIA

6.1. Zgłoszenia do aktywności fizycznej przyjmowane będą od 27.08.2020 roku do dnia 14.09.2020 roku do godziny 24.00 poprzez formularz na stronie:  www.elektronicznezapisy.pl

6.2. Link do formularza zgłoszeniowego będzie dostępny od pierwszego dnia zapisów także na stronie wydarzenia na Facebooku (Reichard von Valdano)

6.4 Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi. 

 1. KLASYFIKACJA I NAGRODY:

7.1. Każdy uczestnik dokonuje aktywność fizyczną wg własnego planu.

7.2. Swoją aktywność fizyczną  przesyłamy formie elektronicznej bądź tez innej…na adres mailowy: valdano.rw@interia.pl lub na adres FB: Reichard von Valdano

7.6. Pierwsza, środkowa oraz ostatnia osoba posiadająca status opłaconych w naszej zabawie, ma zagwarantowaną „słodką” nagrodę pocieszenia, która zostanie przekazana w najbliższej imprezie sportowej organizowanej przez Firmę „Valdano” po wcześniejszym uzgodnieniu ze zwycięzcą…

 1. OPŁATA STARTOWA/ WYSYŁKI:

8.1. Opłata startowa za udział w aktywności wynosi:

35,00 PLN (medal tłoczony plus koszt wysyłki wliczony w kwotę), którą należy wysłać:

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH „VALDANO” Walendziak Ryszard

Numer Konta: ING  07 1050 1764 1000 0097 2221 9137

Z dopiskiem: imię i nazwisko dla Bohaterów

 1. WYSYŁKI MEDALI

9.1. Wysyłki z medalami będą realizowane od dnia 28.09.2020 roku po zakończeniu aktywności oraz po weryfikacji wszystkich uczestników/uczestniczek.

9.2. Wysyłki będą realizowane przez usługę Pocztę Polską - listem poleconym. Przewidywalny czas doręczenia przesyłki z medalem według informacji Poczty Polskiej przy listach poleconych to 3 dni robocze.

9.3. Jeśli listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłki w domu, zostawia awizo do odebrania przesyłki osobiście.

9.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy o doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską. W razie nie otrzymania przesyłki, prosimy o przesłanie tej informacji drogą e-mail:valdano.rw@interia.pl (lub na Messengera) Dzięki temu podamy nr przesyłki aby móc skontrolować proces doręczenia.

 1. KONTAKT DO ORGANIZATORA:

10.1. e-mail: valdano.rw@interia.pl

10.2. przez FB: Reichard von Valdano

Wyświetleń: 1121

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ