Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
2 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
3 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
4 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
5 | Treder Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
6 | Zegarelli Matteo | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
7 | Kuchta Kuba | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | SPECSPORT | |
8 | Kuchta Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | SPECSPORT | |
9 | Trepczyk Natalia | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ZSP nr 5 | |
10 | Trepczyk Jakub | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ZSP nr 5 | |
11 | Trepczyk Krystian | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
12 | Chylińska Alicja | Korzeniewo | Polska | Udział w zawodach | ||
13 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Udział w zawodach | ||
14 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
15 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
16 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
17 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
18 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Udział w zawodach | Kujawscy Runners | |
19 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Udział w zawodach | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |
20 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Udział w zawodach | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |
21 | Dudziec-Rzeszowska Wioletta | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
22 | Rzeszowski Jakub | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
23 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | Udział w zawodach | CrossElite | |
24 | Marut Mariusz | Tczew | Polska | Udział w zawodach | UKS | |
25 | Gawłowski Borys | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
26 | Wyżlic Damian | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
27 | Wyżlic Oskar | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
28 | Wyżlic Krzysztof | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
29 | Obrebska-Wyzlic Agnieszka | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
30 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
31 | Kitowski Franek | starogard gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
32 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
33 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | LKS Zorza Gdynia | |
34 | Miłkowski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
35 | Muchowski Tobiasz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
36 | Muchowska Amelia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
37 | Dworakowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
38 | Gryczko Roksana | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
39 | Gryczko Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1 | |
40 | Zbroch Julian | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1 | |
41 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | LKS Zorza Gdynia | |
42 | Teska Michal | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
43 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
44 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
45 | Kunz Marta | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ULO UMK Toruń | |
46 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Udział w zawodach | UMK Toruń | |
47 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | Udział w zawodach | ||
48 | Gotlibowski Radosław | Żagań/Elbląg | Polska | Udział w zawodach | MND-NE | |
49 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | |
50 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
51 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
52 | Nosal Mariusz | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | ||
53 | Bijak Bartłomiej | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
54 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
55 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Udział w zawodach | Drużyna pierścienia | |
56 | Nosal Martyna | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
57 | Noetzel Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
58 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Sp 40 Gdynia | |
59 | Witek Angelika | Szpęgawsk | Polska | Udział w zawodach | Tri Starogard Gdański | |
60 | Reszke-Witek Renata | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Tri Starogard Gdański | |
61 | Szymczuk Jan | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia |
Wyświetleń: 4799