Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kitowski Franek | starogard gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
2 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
3 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
4 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
5 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Udział w zawodach | ||
6 | Treder Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
7 | Chylińska Alicja | Korzeniewo | Polska | Udział w zawodach | ||
8 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Udział w zawodach | ||
9 | Dudziec-Rzeszowska Wioletta | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
10 | Rzeszowski Jakub | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
11 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
12 | Gryczko Roksana | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
13 | Teska Michal | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
14 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
15 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ||
16 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | Udział w zawodach | ||
17 | Noetzel Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | ||
18 | Nosal Mariusz | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | ||
19 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ||
20 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | Udział w zawodach | CrossElite | |
21 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
22 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Udział w zawodach | Drużyna pierścienia | |
23 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Udział w zawodach | Drużyna Pierścienia | |
24 | Trepczyk Krystian | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
25 | Gawłowski Borys | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
26 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
27 | Szymczuk Jan | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
28 | Dworakowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Udział w zawodach | Gromik Gdynia | |
29 | Nosal Martyna | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
30 | Bijak Bartłomiej | Szczecinek | Polska | Udział w zawodach | KS Pentathlon Szczecinek | |
31 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Udział w zawodach | Kujawscy Runners | |
32 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | LKS Zorza Gdynia | |
33 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | LKS Zorza Gdynia | |
34 | Gotlibowski Radosław | Żagań/Elbląg | Polska | Udział w zawodach | MND-NE | |
35 | Obrebska-Wyzlic Agnieszka | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
36 | Wyżlic Krzysztof | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
37 | Wyżlic Oskar | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
38 | Wyżlic Damian | Kosakowo | Polska | Udział w zawodach | Muks Kosakowo | |
39 | Zbroch Julian | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1 | |
40 | Gryczko Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1 | |
41 | Miłkowski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
42 | Muchowska Amelia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
43 | Zegarelli Matteo | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
44 | Muchowski Tobiasz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | PSP nr 1/UKS8 | |
45 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Udział w zawodach | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | |
46 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Udział w zawodach | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |
47 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Udział w zawodach | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |
48 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Sp 40 Gdynia | |
49 | Kuchta Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | SPECSPORT | |
50 | Kuchta Kuba | Starogard Gdański | Polska | Udział w zawodach | SPECSPORT | |
51 | Witek Angelika | Szpęgawsk | Polska | Udział w zawodach | Tri Starogard Gdański | |
52 | Reszke-Witek Renata | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | Tri Starogard Gdański | |
53 | Marut Mariusz | Tczew | Polska | Udział w zawodach | UKS | |
54 | Kunz Marta | Toruń | Polska | Udział w zawodach | ULO UMK Toruń | |
55 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Udział w zawodach | UMK Toruń | |
56 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
57 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
58 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
59 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Udział w zawodach | Znikające punkty | |
60 | Trepczyk Natalia | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ZSP nr 5 | |
61 | Trepczyk Jakub | Gdynia | Polska | Udział w zawodach | ZSP nr 5 |
Wyświetleń: 4744