BIEG  TROPEM WILCZYM PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PŁOŃSK  2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piekarski Marek Niedarzyn Bieg Główny 5 km OSP Niedarzyn opłacono
2 Żebrowska Anna Klonowo Bieg Główny 5 km opłacono
3 Zawadzka Agnieszka ciechanów Bieg dystans 1963 m mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
4 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg dystans 1963 m mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
5 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg dystans 1963 m mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
6 Konopka Zbigniew Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
7 Skrzynski Adam Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
8 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Główny 5 km Płońszczanki opłacono
9 Bugajski Adam Warszawa Bieg Główny 5 km opłacono
10 Anowski Adrian Drochowo Bieg Główny 5 km opłacono
11 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg dystans 1963 m opłacono
12 Białołęcki Michał Płońsk Bieg dystans 1963 m opłacono
13 Rypiński Łukasz Mańkowo Bieg Główny 5 km opłacono
14 Bugajski Adam Warszawa Bieg dystans 1963 m opłacono
15 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
16 Waśniewski Jacek Płaciszewo Bieg Główny 5 km opłacono
17 Pawlak Katarzyna Pawlak Płaciszewo Bieg Główny 5 km opłacono
18 Chmieliński Marek Rybitwy Bieg Główny 5 km opłacono
19 Antosik Krzysztof Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
20 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Bieg Główny 5 km opłacono
21 Gut Cezary Unieck 71 Bieg Główny 5 km opłacono
22 Gut Beata Unieck Bieg Główny 5 km opłacono
23 Ziemska Agnieszka Warszawa Bieg Główny 5 km opłacono
24 Niesiobędzka Joanna Płock Bieg Główny 5 km opłacono
25 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg dystans 1963 m Mazovia ProActiv opłacono
26 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg Główny 5 km Asfaltowe Dziki opłacono
27 Wielechowska Joanna Soboklęszcz Bieg Główny 5 km opłacono
28 Niechcielski Kamil Niechcielski Otwock Bieg dystans 1963 m KS ATOMY OTWOCK opłacono
29 Jakubiak Piotr Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
30 Gutkowski Janusz Warszawa Bieg Główny 5 km opłacono
31 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg Główny 5 km KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku opłacono
32 Wentykier Piotr Płońsk Bieg Główny 5 km KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku opłacono
33 Gzylewska Ewa Bromierzyk Bieg dystans 1963 m opłacono
34 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
35 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg Główny 5 km opłacono
36 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
37 Białołęcka Lena Płońsk Bieg dystans 1963 m opłacono
38 Gortat Igor Glinojeck Bieg Główny 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANOW opłacono
39 Tomaszewska Katarzyna Przedbórz Bieg dystans 1963 m opłacono
40 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny 5 km opłacono
41 Kuźniewska Kasia Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
42 Salak Julia Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
43 Jedinak Andriej Nowe Radzikowo Bieg Główny 5 km SP Nowe Radzikowo opłacono
44 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg Główny 5 km SP Nowe Radzikowo opłacono
45 Pawlak Adam Nowego Miszewo Bieg Główny 5 km opłacono
46 Czuliński Bartosz Królewo Bieg Główny 5 km opłacono
47 Grzybowska Julita Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
48 Pałka Mateusz Płońsk Bieg Główny 5 km SP NOWE RADZIKOWO opłacono
49 Osiński Tomasz Strzegowo Bieg Główny 5 km Nasielsk Baszta Team opłacono
50 Witkowska Małgorzata Brody Bieg Główny 5 km opłacono
51 Nowak Sebastian Ciechanów Bieg Główny 5 km 5MBOT opłacono
52 Nerć Joanna Kosewo Bieg dystans 1963 m opłacono
53 Nerć Robert Kosewo Bieg dystans 1963 m opłacono
54 Nerć Karolina Kosewo Bieg dystans 1963 m opłacono
55 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
56 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
57 Pawlak Robert Osiek Bieg Główny 5 km opłacono
58 FABISIAK TOMASZ PŁOŃSK Bieg dystans 1963 m BIESZCZADNIK opłacono
59 Fabisiak Mateusz Płońsk Bieg Główny 5 km Płońsk Team opłacono


Wyświetleń: 7629

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ