BIEG  TROPEM WILCZYM PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PŁOŃSK  2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czuliński Bogdan Królewo Bieg dystans 1963 m
2 Gutkowski Janusz Warszawa Bieg Główny 5 km opłacono
3 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
4 Pawlak Adam Nowego Miszewo Bieg Główny 5 km opłacono
5 Ziemska Agnieszka Warszawa Bieg Główny 5 km opłacono
6 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg Główny 5 km opłacono
7 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
8 Anowski Adrian Drochowo Bieg Główny 5 km opłacono
9 Białołęcki Michał Płońsk Bieg dystans 1963 m opłacono
10 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg dystans 1963 m opłacono
11 Nerć Karolina Kosewo Bieg dystans 1963 m opłacono
12 Nerć Robert Kosewo Bieg dystans 1963 m opłacono
13 Nerć Joanna Kosewo Bieg dystans 1963 m opłacono
14 Niesiobędzka Joanna Płock Bieg Główny 5 km opłacono
15 Skrzynski Adam Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
16 Bugajski Adam Warszawa Bieg dystans 1963 m opłacono
17 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Bieg Główny 5 km opłacono
18 Czuliński Bogdan Królewo Bieg Główny 5 km opłacono
19 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
20 Wielechowska Joanna Soboklęszcz Bieg Główny 5 km opłacono
21 Tomaszewska Katarzyna Przedbórz Bieg dystans 1963 m opłacono
22 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
23 Salak Julia Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
24 Jakubiak Piotr Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
25 Witkowska Małgorzata Brody Bieg Główny 5 km opłacono
26 Konopka Zbigniew Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
27 Chmieliński Marek Rybitwy Bieg Główny 5 km opłacono
28 Antosik Krzysztof Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
29 Grzybowska Julita Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
30 Kuźniewska Kasia Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
31 Białołęcka Lena Płońsk Bieg dystans 1963 m opłacono
32 Rypiński Łukasz Mańkowo Bieg Główny 5 km opłacono
33 Pawlak Katarzyna Pawlak Płaciszewo Bieg Główny 5 km opłacono
34 Pawlak Robert Osiek Bieg Główny 5 km opłacono
35 Waśniewski Jacek Płaciszewo Bieg Główny 5 km opłacono
36 Bugajski Adam Warszawa Bieg Główny 5 km opłacono
37 Gut Beata Unieck Bieg Główny 5 km opłacono
38 Gut Cezary Unieck 71 Bieg Główny 5 km opłacono
39 Żebrowska Anna Klonowo Bieg Główny 5 km opłacono
40 Gzylewska Ewa Bromierzyk Bieg dystans 1963 m opłacono
41 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg Główny 5 km opłacono
42 Czuliński Bartosz Królewo Bieg Główny 5 km opłacono
43 Nowak Sebastian Ciechanów Bieg Główny 5 km 5MBOT opłacono
44 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg Główny 5 km Asfaltowe Dziki opłacono
45 FABISIAK TOMASZ PŁOŃSK Bieg dystans 1963 m BIESZCZADNIK opłacono
46 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg Główny 5 km KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku opłacono
47 Wentykier Piotr Płońsk Bieg Główny 5 km KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku opłacono
48 Gortat Igor Glinojeck Bieg Główny 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANOW opłacono
49 Niechcielski Kamil Niechcielski Otwock Bieg dystans 1963 m KS ATOMY OTWOCK opłacono
50 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg dystans 1963 m Mazovia ProActiv opłacono
51 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg dystans 1963 m mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
52 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg dystans 1963 m mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
53 Zawadzka Agnieszka ciechanów Bieg dystans 1963 m mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
54 Osiński Tomasz Strzegowo Bieg Główny 5 km Nasielsk Baszta Team opłacono
55 Piekarski Marek Niedarzyn Bieg Główny 5 km OSP Niedarzyn opłacono
56 Fabisiak Mateusz Płońsk Bieg Główny 5 km Płońsk Team opłacono
57 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Główny 5 km Płońszczanki opłacono
58 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg Główny 5 km SP Nowe Radzikowo opłacono
59 Jedinak Andriej Nowe Radzikowo Bieg Główny 5 km SP Nowe Radzikowo opłacono
60 Pałka Mateusz Płońsk Bieg Główny 5 km SP NOWE RADZIKOWO opłacono
61 Sawicka Justyna Płońsk Bieg Główny 5 km
62 Przybyszewski Jakub Płońsk Bieg Główny 5 km


Wyświetleń: 7398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ