TosięMusiUdać
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kochanek Robert Dębogórze Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 Kontener Formy opłacono on-line
2 Kuźniar Wojciech Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
3 Kister Amelia Rewa Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 opłacono on-line
4 Wrońska Katarzyna Wejherowo Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 opłacono on-line
5 Zawalska Marta Dębogórze Bieg Główny 5 km - 11:00 WYMIATACZE opłacono on-line
6 ĆWIKLIŃSKA JULIA Gdynia Bieg dla dzieci starszych, powyzej 10 lat - 9:35 opłacono on-line
7 Ćwiklińska Iwona GDYNIA Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
8 Rawska Aleksandra Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 WYMIATACZE opłacono on-line
9 Wądołowska Magdalena Kosakowo Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
10 Mroczek Robert Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 Parkrun Rumia opłacono on-line
11 Mroczek Sylwia Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 Parkrun Rumia opłacono on-line
12 Kutwin Bartosz Pogórze Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 Nutka opłacono on-line
13 Kutwin Wojtek Pogórze Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 Nutka opłacono on-line
14 Owczarek Jacek Kosakowo Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
15 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
16 Osowska Amelia Gdynia Bieg dla dzieci starszych, powyzej 10 lat - 9:35 opłacono on-line
17 Rzeppa Alicja Wejherowo Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
18 Rzeppa Karolina Wejherowo Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 opłacono on-line
19 Guzik Alicja Swarzewo Start Wirtualny opłacono on-line
20 Chylińska Bianka Kosakowo Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 opłacono on-line
21 Chyliński Maddox Kosakowo Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
22 Ginda Magdalena Ginda Kosakowo Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
23 Hołówka Lena Reda Bieg Główny 5 km - 11:00 Runeda opłacono on-line
24 Skurtys Karolina Reda Bieg Główny 5 km - 11:00 Runeda opłacono on-line
25 Butowska Katarzyna STAROGARD GDAŃSKI Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
26 PINGOT JOANNA GDYNIA Start Wirtualny opłacono on-line
27 Panek Aneta Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
28 Białas Rafał REDA Start Wirtualny opłacono on-line
29 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
30 Denc Aneta Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
31 Lubiński Kamil Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 Gdyński dywizjon okrętów bojowych opłacono on-line
32 Kulczyk Marcin Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
33 Pieregut Agnieszka Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 GENETIX Team opłacono on-line
34 KLOSKOWSKI Adam Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
35 Wojarnik Barbara Gdynia Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 opłacono on-line
36 Mensfeld Błażej Poznań Start Wirtualny opłacono on-line
37 Szymanowski Marcin Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 Arka Gdynia opłacono on-line
38 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 GENETIX Team opłacono on-line
39 Kulczyk Ewa GDYNIA Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
40 Denc Dawid Pierwoszyno Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
41 Bołtruczyk Krzysztof Bytów Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
42 Żugier Magda Rewa Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
43 Żugier Arkadiusz Rewa Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
44 Suchorz Justyna Pierwoszyno Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
45 Turczyn-Pakuła Aneta Warszawa Start Wirtualny opłacono on-line
46 Zając-Pietrzkiewicz Karolina Warszawa Start Wirtualny opłacono on-line
47 Szopa Małgorzata Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 Runeda opłacono on-line
48 Szopa Marek Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 Runeda opłacono on-line
49 Kalinowski Krzysztof Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
50 Kusz Janusz Boguszyce Start Wirtualny opłacono on-line
51 Kusz Gosia Boguszyce Start Wirtualny opłacono on-line
52 Górniak Zuzanna Pogórze Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 JARBUD opłacono on-line
53 Górniak Jarosław Pogórze Bieg Główny 5 km - 11:00 JARBUD opłacono on-line
54 DS Jagoda Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
55 DS Bożena Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
56 Jankowski Kamil Suchy Dąb Bieg Główny 5 km - 11:00 7PBOT opłacono on-line
57 Frankiewicz Alicja Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
58 Kuncewicz Natalia Bąkowo Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
59 Sheehy Katarzyna La herradura Start Wirtualny opłacono on-line
60 Staszczak Leszek Gdynia Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
61 Staszczak Anna Gdynia Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 opłacono on-line
62 Górecka Marta Gdańsk Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
63 Górecki Adam Gdańsk Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
64 Czerewatyj Sylwia Rumia Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 Komando Flaki opłacono on-line
65 Dybowski Oskar Rumia Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 Komando Flaki opłacono on-line
66 Dybowski Hubert Rumia Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 Komando Flaki opłacono on-line
67 Dybowski Dybowski Rumia Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 Komando Flaki opłacono on-line
68 Dutczak Bianka Bąkowo Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 Centrum Edukacji Twórczej opłacono on-line
69 Czapiewski Mateusz Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 JJKM opłacono on-line
70 Czapiewska Joanna Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 JJKM opłacono on-line
71 Pruszyńska Renata Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
72 Pruszyński Marian Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
73 Reinke Fabian Wejherowo Start Wirtualny opłacono on-line
74 Wiśniewski Damian Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 WISIENKI opłacono on-line
75 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 WISIENKI opłacono on-line
76 Wiśniewska Natalia Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 WISIENKI opłacono on-line
77 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 WISIENKI opłacono on-line
78 Borkowski Paweł Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 Arka Gdynia opłacono on-line
79 Borkowska Beata Dębogórze Bieg Główny 5 km - 11:00 Olimpia Kisielice opłacono on-line
80 Keler Dominik Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
81 Dziubińska Zuzanna Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
82 Keler Magdalena Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
83 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF GDYNIA Bieg Główny 5 km - 11:00 JJKM opłacono on-line
84 CZAPIEWSKI JAROSŁAW GDYNIA Bieg Główny 5 km - 11:00 JJKM opłacono on-line
85 Bałdyga Aleksandra Rumia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
86 Dawidowski Roman Puck Bieg Główny 5 km - 11:00 limit osiągnięty
87 Wieczorek Michał Kosakowo Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
88 Wieczorek Patrycja Kosakowo Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
89 Kokorzycka Agnieszka Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
90 Kurzawa Wioletta Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
91 Nikelska Dorota Pierwoszyno Bieg Główny 5 km - 11:00 Szkoła Podstawowa w Pogórzu opłacono on-line
92 Nikelski Krzysztof Pierwoszyno Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
93 Szplit Agata Pabianice Start Wirtualny WATAHA - Łączy nas Bieganie opłacono on-line
94 Pełka Ela Bobrowniki 71 Start Wirtualny opłacono on-line
95 Czoska Filip Pogórze Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 Przedszkole Morska Przygoda opłacono on-line
96 Czoska Fabian Pogórze Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 Szkoła Podstawowa w Pogórzu opłacono on-line
97 Szubartowicz Marek Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 opłacono on-line
98 Czoska Anna Pogórze Bieg Główny 5 km - 11:00 JARBUD opłacono on-line
99 Czoska Przemysław Pogórze Bieg Główny 5 km - 11:00 JARBUD opłacono on-line
100 Wielgos Oliwia Gdynia Bieg Główny 5 km - 11:00 Parkrun Rumia opłacono on-line


Wyświetleń: 2458

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ