Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kochanek Robert | Dębogórze | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | Kontener Formy | opłacono on-line |
2 | Kuźniar Wojciech | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
3 | Kister Amelia | Rewa | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | opłacono on-line | |
4 | Wrońska Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | opłacono on-line | |
5 | Zawalska Marta | Dębogórze | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | WYMIATACZE | opłacono on-line |
6 | ĆWIKLIŃSKA JULIA | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci starszych, powyzej 10 lat - 9:35 | opłacono on-line | |
7 | Ćwiklińska Iwona | GDYNIA | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
8 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | WYMIATACZE | opłacono on-line |
9 | Wądołowska Magdalena | Kosakowo | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
10 | Mroczek Robert | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
11 | Mroczek Sylwia | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
12 | Kutwin Bartosz | Pogórze | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | Nutka | opłacono on-line |
13 | Kutwin Wojtek | Pogórze | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | Nutka | opłacono on-line |
14 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
15 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
16 | Osowska Amelia | Gdynia | Polska | Bieg dla dzieci starszych, powyzej 10 lat - 9:35 | opłacono on-line | |
17 | Rzeppa Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
18 | Rzeppa Karolina | Wejherowo | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | opłacono on-line | |
19 | Guzik Alicja | Swarzewo | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
20 | Chylińska Bianka | Kosakowo | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | opłacono on-line | |
21 | Chyliński Maddox | Kosakowo | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
22 | Ginda Magdalena Ginda | Kosakowo | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
23 | Hołówka Lena | Reda | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Runeda | opłacono on-line |
24 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Runeda | opłacono on-line |
25 | Butowska Katarzyna | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
26 | PINGOT JOANNA | GDYNIA | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
27 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
28 | Białas Rafał | REDA | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
29 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
30 | Denc Aneta | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
31 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Gdyński dywizjon okrętów bojowych | opłacono on-line |
32 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
33 | Pieregut Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | GENETIX Team | opłacono on-line |
34 | KLOSKOWSKI Adam | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
35 | Wojarnik Barbara | Gdynia | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | opłacono on-line | |
36 | Mensfeld Błażej | Poznań | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
37 | Szymanowski Marcin | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Arka Gdynia | opłacono on-line |
38 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | GENETIX Team | opłacono on-line |
39 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
40 | Denc Dawid | Pierwoszyno | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
41 | Bołtruczyk Krzysztof | Bytów | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
42 | Żugier Magda | Rewa | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
43 | Żugier Arkadiusz | Rewa | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
44 | Suchorz Justyna | Pierwoszyno | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
45 | Turczyn-Pakuła Aneta | Warszawa | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
46 | Zając-Pietrzkiewicz Karolina | Warszawa | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
47 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Runeda | opłacono on-line |
48 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Runeda | opłacono on-line |
49 | Kalinowski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
50 | Kusz Janusz | Boguszyce | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
51 | Kusz Gosia | Boguszyce | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
52 | Górniak Zuzanna | Pogórze | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | JARBUD | opłacono on-line |
53 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JARBUD | opłacono on-line |
54 | DS Jagoda | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
55 | DS Bożena | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
56 | Jankowski Kamil | Suchy Dąb | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | 7PBOT | opłacono on-line |
57 | Frankiewicz Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
58 | Kuncewicz Natalia | Bąkowo | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
59 | Sheehy Katarzyna | La herradura | Hiszpania | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
60 | Staszczak Leszek | Gdynia | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
61 | Staszczak Anna | Gdynia | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | opłacono on-line | |
62 | Górecka Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
63 | Górecki Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
64 | Czerewatyj Sylwia | Rumia | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | Komando Flaki | opłacono on-line |
65 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | Komando Flaki | opłacono on-line |
66 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | Komando Flaki | opłacono on-line |
67 | Dybowski Dybowski | Rumia | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | Komando Flaki | opłacono on-line |
68 | Dutczak Bianka | Bąkowo | Polska | Bieg dla zabawy 2,5 km - 10:15 | Centrum Edukacji Twórczej | opłacono on-line |
69 | Czapiewski Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JJKM | opłacono on-line |
70 | Czapiewska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JJKM | opłacono on-line |
71 | Pruszyńska Renata | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
72 | Pruszyński Marian | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
73 | Reinke Fabian | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
74 | Wiśniewski Damian | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | WISIENKI | opłacono on-line |
75 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | WISIENKI | opłacono on-line |
76 | Wiśniewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | WISIENKI | opłacono on-line |
77 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | WISIENKI | opłacono on-line |
78 | Borkowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Arka Gdynia | opłacono on-line |
79 | Borkowska Beata | Dębogórze | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Olimpia Kisielice | opłacono on-line |
80 | Keler Dominik | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
81 | Dziubińska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
82 | Keler Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
83 | CZAPIEWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JJKM | opłacono on-line |
84 | CZAPIEWSKI JAROSŁAW | GDYNIA | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JJKM | opłacono on-line |
85 | Bałdyga Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
86 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | limit osiągnięty | |
87 | Wieczorek Michał | Kosakowo | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
88 | Wieczorek Patrycja | Kosakowo | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
89 | Kokorzycka Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
90 | Kurzawa Wioletta | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
91 | Nikelska Dorota | Pierwoszyno | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | opłacono on-line |
92 | Nikelski Krzysztof | Pierwoszyno | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
93 | Szplit Agata | Pabianice | Polska | Start Wirtualny | WATAHA - Łączy nas Bieganie | opłacono on-line |
94 | Pełka Ela | Bobrowniki 71 | Polska | Start Wirtualny | opłacono on-line | |
95 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | Przedszkole Morska Przygoda | opłacono on-line |
96 | Czoska Fabian | Pogórze | Polska | Bieg maluchów do lat 10 - 9:10 | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | opłacono on-line |
97 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | opłacono on-line | |
98 | Czoska Anna | Pogórze | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JARBUD | opłacono on-line |
99 | Czoska Przemysław | Pogórze | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | JARBUD | opłacono on-line |
100 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km - 11:00 | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8753