gRUNt III Nocny Bieg po Puszczy Bieniszewskiej

Impreza została odwołana

Ważna informacja,

Kochani !
Z przykrością musimy poinformować Was o odwołaniu III Nocnego Biegu gRUNt w Puszczy Bieniszewskiej zaplanowanego na 19 grudnia 2020 :(

W związku z obecną sytuacją panującą w kraju związaną z COVID-19,wprowadzonymi obostrzeniami zostaliśmy zmuszeni do odwołania biegu.
Według Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26.11.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, nie ma możliwości zorganizowania zawodów biegowych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sławski Arkadiusz Zarzyn Bieg na 10 km PARTYZANCI odwołano
2 Radke Kamila Kawnice Bieg na 10 km PARTYZANCI odwołano
3 Studzinska Katarzyna Jeziora Wielkie Bieg na 10 km ZMASAKROWANI odwołano
4 Woltmann Aleksander Wilczyn Bieg na 10 km ZMASAKROWANI odwołano
5 Zalas Magdalena Konin Bieg na 10 km odwołano
6 Uliński Adam Konin Bieg na 10 km Konin Run odwołano
7 Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi Bieg na 10 km odwołano
8 Wasiak Artur Węglew-Kolonia Bieg na 10 km Konin Run odwołano
9 Młodzieniak Robert Ludwików Bieg na 10 km Konin Run odwołano
10 Kozłowski Rafał Konin Bieg na 10 km Konin Run odwołano
11 Gawron Paweł Posada Bieg na 10 km Konin Run odwołano
12 Bartczak Kamil Sławsk Bieg na 10 km odwołano
13 Wiśniewski Robert Konin Bieg na 10 km KB WARTKO odwołano
14 Niestatek Robert Konin Bieg na 10 km KRAMP RUN odwołano
15 Pawlak Michał Konin Bieg na 10 km KRAMP RUN odwołano
16 Wojciechowski Zygmunt Węglew Kolonia Bieg na 10 km odwołano
17 Dobersztyn Daniel Słupca Bieg na 10 km odwołano
18 Marciniak Jacek Konin Bieg na 10 km odwołano
19 Nowacki Krzysztof Koło Bieg na 10 km NO NAME TEAM odwołano
20 Nowacka Małgorzata Koło Bieg na 10 km NO NAME TEAM odwołano
21 Wypychowski Radosław Bielawy Bieg na 10 km Szanuj Bieniszew odwołano
22 Walkowiak Rafał Konin Bieg na 10 km Konin Run odwołano
23 Walczak Łukasz Walczak Konin Bieg na 10 km Byle do przuduQ odwołano
24 Szymczak Piotr Branno Bieg na 10 km odwołano
25 Kochański Kamil Kochański Stare Miasto Bieg na 10 km odwołano
26 Walczak Dawid Konin Bieg na 10 km odwołano
27 Walczak Lidia Konin Bieg na 10 km odwołano
28 Jarząbek Robert Strzałkowo Bieg na 10 km SGB odwołano
29 Kulawik Szymon Sławoszewek Bieg na 10 km odwołano
30 Żurek Jan Strzałkowo Bieg na 10 km odwołano
31 Kasprzyk Andrzej Słupca Bieg na 10 km PTTK Witkowo odwołano
32 Łęt Marcin Konin Bieg na 10 km SP7 Konin odwołano
33 Balcerzak Artur Balcerzak Kowalewek Bieg na 10 km odwołano
34 Kawka Paweł Konin Bieg na 10 km SP7 Konin odwołano
35 Pilarski Jacek Konin Bieg na 10 km Aktywni Koin odwołano
36 smigielski ireneusz tokarki pierwsze Bieg na 10 km odwołano
37 Nawrot Mariusz Słupca Bieg na 10 km odwołano
38 Ślebioda Andrzej Ślebioda Kleczew Bieg na 10 km OSiR Kleczew odwołano
39 Kałużny Dawid Golina Kolonia Bieg na 10 km KB Wartko odwołano
40 KRZOS TOMASZ BIELAWY Bieg na 10 km AT Oświetlenie Konin odwołano
41 Bartosik Sławomir Koło Bieg na 10 km Koło Biega/MTB Koło Team odwołano
42 Rogowski Sławomir Koło Bieg na 10 km SG SQAD odwołano
43 Adamski Przemysław Płock Bieg na 10 km Active Runners Płock odwołano
44 Staszak Przemysław Konin Bieg na 10 km odwołano
45 Janiak Kazimierz Słupca Bieg na 10 km PTTK Witkowo odwołano
46 Maciejewska Beata Konin Bieg na 10 km Byle do przuduQ odwołano
47 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg na 10 km odwołano
48 Kowalski Wojciech Kleczew Bieg na 10 km Mogilno Team odwołano
49 Staszak Michał Konin Bieg na 10 km Esa Trucks Polska odwołano
50 Garbaciak Marcin Garbaciak Ślesin Bieg na 10 km Krispol Active Team odwołano
51 Cichos Natalia Wieruszew Bieg na 10 km TRITON KONIN odwołano
52 Kaczmarek Jarosław Konin Bieg na 10 km PARTYZANCI odwołano
53 Żurawik Marcin Koło Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
54 Sypniewski Szymon Stare Miasto Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
55 Przewoska Paulina Brzeźno Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
56 Kuszyńska Agnieszka Konin Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
57 Walczak Marlena Konin Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
58 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking na 10 km NW Człapski Team odwołano
59 Chelińska Sylwia Koło Nordic Walking na 10 km New4You Team odwołano
60 Degner Damian Płock Nordic Walking na 10 km Active Ruuners Płock odwołano
61 Kuszyński Jarosław Kawnice Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
62 Jankowska Magdalena KOŁO Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
63 Grzelak Agnieszka Kościelec Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
64 Zajączkowska Bożena Łęczyca Nordic Walking na 10 km odwołano
65 Czerniejewska Żaneta Koło Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
66 Kaczmarek Anna Konin Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano


Wyświetleń: 3372

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ