gRUNt III Nocny Bieg po Puszczy Bieniszewskiej

Impreza została odwołana

Ważna informacja,

Kochani !
Z przykrością musimy poinformować Was o odwołaniu III Nocnego Biegu gRUNt w Puszczy Bieniszewskiej zaplanowanego na 19 grudnia 2020 :(

W związku z obecną sytuacją panującą w kraju związaną z COVID-19,wprowadzonymi obostrzeniami zostaliśmy zmuszeni do odwołania biegu.
Według Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26.11.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, nie ma możliwości zorganizowania zawodów biegowych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AT Oświetlenie Konin
1 KRZOS TOMASZ BIELAWY Bieg na 10 km AT Oświetlenie Konin odwołano
Active Runners Płock
2 Adamski Przemysław Płock Bieg na 10 km Active Runners Płock odwołano
Active Ruuners Płock
3 Degner Damian Płock Nordic Walking na 10 km Active Ruuners Płock odwołano
Aktywni Koin
4 Pilarski Jacek Konin Bieg na 10 km Aktywni Koin odwołano
Byle do przuduQ
5 Maciejewska Beata Konin Bieg na 10 km Byle do przuduQ odwołano
6 Walczak Łukasz Walczak Konin Bieg na 10 km Byle do przuduQ odwołano
Esa Trucks Polska
7 Staszak Michał Konin Bieg na 10 km Esa Trucks Polska odwołano
KB WARTKO
8 Wiśniewski Robert Konin Bieg na 10 km KB WARTKO odwołano
KB Wartko
9 Kałużny Dawid Golina Kolonia Bieg na 10 km KB Wartko odwołano
KRAMP RUN
10 Pawlak Michał Konin Bieg na 10 km KRAMP RUN odwołano
11 Niestatek Robert Konin Bieg na 10 km KRAMP RUN odwołano
Konin Run
12 Walkowiak Rafał Konin Bieg na 10 km Konin Run odwołano
13 Gawron Paweł Posada Bieg na 10 km Konin Run odwołano
14 Kozłowski Rafał Konin Bieg na 10 km Konin Run odwołano
15 Młodzieniak Robert Ludwików Bieg na 10 km Konin Run odwołano
16 Wasiak Artur Węglew-Kolonia Bieg na 10 km Konin Run odwołano
17 Uliński Adam Konin Bieg na 10 km Konin Run odwołano
Koło Biega/MTB Koło Team
18 Bartosik Sławomir Koło Bieg na 10 km Koło Biega/MTB Koło Team odwołano
Krispol Active Team
19 Garbaciak Marcin Garbaciak Ślesin Bieg na 10 km Krispol Active Team odwołano
Mogilno Team
20 Kowalski Wojciech Kleczew Bieg na 10 km Mogilno Team odwołano
NO NAME TEAM
21 Nowacka Małgorzata Koło Bieg na 10 km NO NAME TEAM odwołano
22 Nowacki Krzysztof Koło Bieg na 10 km NO NAME TEAM odwołano
NW Człapski Team
23 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking na 10 km NW Człapski Team odwołano
New4You Team
24 Chelińska Sylwia Koło Nordic Walking na 10 km New4You Team odwołano
New4you Team
25 Czerniejewska Żaneta Koło Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
26 Grzelak Agnieszka Kościelec Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
27 Jankowska Magdalena KOŁO Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
28 Żurawik Marcin Koło Nordic Walking na 10 km New4you Team odwołano
OSiR Kleczew
29 Ślebioda Andrzej Ślebioda Kleczew Bieg na 10 km OSiR Kleczew odwołano
PARTYZANCI
30 Kaczmarek Anna Konin Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
31 Kaczmarek Jarosław Konin Bieg na 10 km PARTYZANCI odwołano
32 Kuszyński Jarosław Kawnice Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
33 Walczak Marlena Konin Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
34 Kuszyńska Agnieszka Konin Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
35 Przewoska Paulina Brzeźno Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
36 Sypniewski Szymon Stare Miasto Nordic Walking na 10 km PARTYZANCI odwołano
37 Radke Kamila Kawnice Bieg na 10 km PARTYZANCI odwołano
38 Sławski Arkadiusz Zarzyn Bieg na 10 km PARTYZANCI odwołano
PTTK Witkowo
39 Janiak Kazimierz Słupca Bieg na 10 km PTTK Witkowo odwołano
40 Kasprzyk Andrzej Słupca Bieg na 10 km PTTK Witkowo odwołano
SGB
41 Jarząbek Robert Strzałkowo Bieg na 10 km SGB odwołano
SG SQAD
42 Rogowski Sławomir Koło Bieg na 10 km SG SQAD odwołano
SP7 Konin
43 Kawka Paweł Konin Bieg na 10 km SP7 Konin odwołano
44 Łęt Marcin Konin Bieg na 10 km SP7 Konin odwołano
Szanuj Bieniszew
45 Wypychowski Radosław Bielawy Bieg na 10 km Szanuj Bieniszew odwołano
TRITON KONIN
46 Cichos Natalia Wieruszew Bieg na 10 km TRITON KONIN odwołano
ZMASAKROWANI
47 Woltmann Aleksander Wilczyn Bieg na 10 km ZMASAKROWANI odwołano
48 Studzinska Katarzyna Jeziora Wielkie Bieg na 10 km ZMASAKROWANI odwołano
_BRAK NAZWY_
49 Zajączkowska Bożena Łęczyca Nordic Walking na 10 km odwołano
50 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg na 10 km odwołano
51 Staszak Przemysław Konin Bieg na 10 km odwołano
52 Nawrot Mariusz Słupca Bieg na 10 km odwołano
53 smigielski ireneusz tokarki pierwsze Bieg na 10 km odwołano
54 Balcerzak Artur Balcerzak Kowalewek Bieg na 10 km odwołano
55 Żurek Jan Strzałkowo Bieg na 10 km odwołano
56 Kulawik Szymon Sławoszewek Bieg na 10 km odwołano
57 Walczak Lidia Konin Bieg na 10 km odwołano
58 Walczak Dawid Konin Bieg na 10 km odwołano
59 Kochański Kamil Kochański Stare Miasto Bieg na 10 km odwołano
60 Szymczak Piotr Branno Bieg na 10 km odwołano
61 Marciniak Jacek Konin Bieg na 10 km odwołano
62 Dobersztyn Daniel Słupca Bieg na 10 km odwołano
63 Wojciechowski Zygmunt Węglew Kolonia Bieg na 10 km odwołano
64 Bartczak Kamil Sławsk Bieg na 10 km odwołano
65 Ławniczak Krzysztof Kazimierz Biskupi Bieg na 10 km odwołano
66 Zalas Magdalena Konin Bieg na 10 km odwołano


Wyświetleń: 3373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ