WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA  10 NAJBARDZIEJ ZNANYCH OBRAZÓW NA ŚWIECIE

WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZN 10 NAJBARDZIEJ ZNANYCH OBRAZÓW NA ŚWIECIE

Wirtualne  wydarzenie  w 2020 roku z najbardziej pożądanymi obrazami na świecie…

Nr 1.

ORGANIZATOR:

1.1. Organizacja Imprez Sportowych „Valdano”

CEL IMPREZY:

2.1. Przedstawienie 10 najbardziej znakomitych i rozpoznawalnych obrazów na świecie.

2.2. Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia.

TERMIN I MIEJSCE:

3.1. Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników                 w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .

3.2. Aktywność wirtualną (dystans dowolny) realizujemy od dnia 4.09.2020 do dnia 20 września 2020 roku  (proszę o wysłanie wyniku na  adres mailowy: valdano.rw@interia.pl  lub FB: Reichard von Valdano)

3.3. Dopuszcza się możliwość innej aktywności fizycznej takich jak bieg lub marsz (każdy wybiera sobie tą dyscyplinę, która najbardziej lubi rower, wrotki, pływanie ect.)

WARUNKI UCZESTNICTWA:

4.1. W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

4.2. Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

4.3. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. 

LIMIT CZASU

5.1. W aktywności fizycznej nie obowiązują żadne limity czasowe.

ZGŁOSZENIA

6.1. Zgłoszenia do aktywności fizycznej przyjmowane będą od 04.09.2020 roku do dnia 20.09.2020 roku do godziny 24.00 poprzez formularz na stronie:  www.elektronicznezapisy.pl

6.2. Link do formularza zgłoszeniowego będzie dostępny od pierwszego dnia zapisów także na stronie wydarzenia na Facebooku (Reichard von Valdano)

6.4 Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi. 

KLASYFIKACJA I NAGRODY:

7.1. Każdy uczestnik dokonuje aktywność fizyczną wg własnego planu.

7.2. Swoją aktywność fizyczną  przesyłamy formie elektronicznej bądź tez innej…na adres mailowy: valdano.rw@interia.pl lub na adres FB: Reichard von Valdano

7.6. Pierwsza, środkowa oraz ostatnia osoba posiadająca status opłaconych w naszej zabawie, ma zagwarantowaną „słodką” nagrodę pocieszenia, która zostanie przekazana w najbliższej imprezie sportowej organizowanej przez Firmę „Valdano” po wcześniejszym uzgodnieniu ze zwycięzcą…

OPŁATA STARTOWA/ WYSYŁKI:

8.1. Opłata startowa za udział w aktywności wynosi:

35,00 PLN (piękny medal tłoczony Medal 90 mm x 70 mm x 5 mm grubość, kolorowy dwustronnie, mocowany na sznureczek plus koszt wysyłki wliczony w kwotę), którą należy wysłać:

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH „VALDANO”

Numer Konta: ING  07 1050 1764 1000 0097 2221 9137

Z dopiskiem: imię i nazwisko z dopiskiem Mona Lisa

Uwaga !!!!

Jeżeli Uczestnik będzie sobie życzył podstawkę pod medal musi doliczyć do kwoty dodatkowe 5,00 PLN

WYSYŁKI MEDALI

9.1. Wysyłki z medalami będą realizowane od dnia 05.10.2020 roku po zakończeniu aktywności oraz po weryfikacji wszystkich uczestników/uczestniczek.

9.2. Wysyłki będą realizowane przez usługę Pocztę Polską - listem poleconym. Przewidywalny czas doręczenia przesyłki z medalem według informacji Poczty Polskiej przy listach poleconych to 3 dni robocze.

9.3. Jeśli listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłki w domu, zostawia awizo do odebrania przesyłki osobiście.

9.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy o doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską. W razie nie otrzymania przesyłki, prosimy o przesłanie tej informacji drogą e-mail:valdano.rw@interia.pl (lub na Messengera) Dzięki temu podamy nr przesyłki aby móc skontrolować proces doręczenia.

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

10.1. e-mail: valdano.rw@interia.pl

10.2. przez FB: Reichard von Valdano

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

11.1. Decydując się na start w aktywności Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w tej wybranej przez siebie aktywności fizycznej. Organizator nie zapewnia Uczestnikowi ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu chorób, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.

11.2.  W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, kwestie sporne rozstrzyga organizator. 

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

  1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781). Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w aktywności fizycznej wybranej przez siebie. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania  i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.
  2. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane:
  • w zakresie prowadzenia i realizacji aktywności fizycznej,
  • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019, poz. 1781).
  1. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych                   i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji aktywności fizycznej i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych.
  3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
  4. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator.
  5.  Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.


Ryszard WALENDZIAK
EMAIL:valdano.rw@interia.pl
TELEFON: + 48 791-73-02-24 POLSKA

Zapraszamy serdecznie

Wyświetleń: 802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ