II Jubileuszowy Bieg 300-lecia Świętej Wody w Wasilkowie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 kaczmarczyk miłosz wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
2 Januszewski Tomek Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) SP nr 1 Wasilków opłacono on-line
3 Januszewski Filip Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) Szkoła Podstawowa im. Augusta w Wasilkowie opłacono on-line
4 Pietrasz Sylwia Sokółka 6 km - Marsz Nordic Walking opłacono on-line
5 Nadolny Szymon Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
6 DĄBROWSKI Wojciech BIAŁYSTOK 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
7 DĄBROWSKI Szymon BIAŁYSTOK 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
8 Chorabik Michał Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
9 Wiszowaty Filip Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) SP Wasilków opłacono on-line
10 Wiszowaty Kacper Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) KS Wasilków opłacono on-line
11 Bułatewicz Olek Studzianki 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
12 ostapowicz Franek bialystok 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
13 ostapowicz Julia bialystok 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
14 Kaminski Michał Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
15 Kaminska Milena Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
16 Wróblewska Lena Wasilkow 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
17 Kozlowska Maja Wasilkow 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) Prywatna Szkoła Podstawowa Wasilków
18 Jadeszko Jan Białystok 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
19 Jadeszko Izabela Białystok 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
20 Jadeszko Maria Aleksandra Białystok 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
21 Małż Karolina Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
22 Szmurło Magdalena Łapy 6 km - Marsz Nordic Walking opłacono on-line
23 Zambrzycka Natalia Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
24 Borowska Karolina Białystok 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
25 Ostapowicz Magda Wasilków 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
26 Borowska Natalia Białystok 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
27 Kropiwnicki Sebastian Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
28 Królowa Elżbieta Czarna Białostocka 6 km - Marsz Nordic Walking opłacono on-line
29 Kieżel Katarzyna Wasilków 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
30 Czaplejewicz Inka Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
31 Grochal Ewa Ogrodniczki 6 km - Marsz Nordic Walking opłacono on-line
32 Grochal Krzysztof Ogrodniczki 6 km - Marsz Nordic Walking opłacono on-line
33 Niewinski Julian Bialystok 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
34 Niewinska Marta Bialystok 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
35 Niewinski Radoslaw Bialystok 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
36 Guziejko Natalia Czarna Białostocka 6 km - Marsz Nordic Walking SP Wasilków opłacono on-line
37 Guziejko Justyna Czarna Białostocka 2 500 metrów - Bieg w kategorii Starszaków (13-16 lat) SP Wasilków opłacono on-line
38 Guziejko Kamil Czarna Białostocka 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) SP Wasilków opłacono on-line
39 Kondraciuk Marek Białystok 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) Kondraciuk Team opłacono on-line
40 Kondraciuk andrzej Białystok 2 500 metrów - Bieg w kategorii Starszaków (13-16 lat) Kondraciuk Team opłacono on-line
41 Kondraciuk Piotr Białystok 6 km - Bieg Główny Kondraciuk Team opłacono on-line
42 Dziedzicka Alicja Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
43 Cybulski Aleksander Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
44 Cybulska Maja Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
45 Kiriew Krzysztof Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
46 Gałazkiewicz Alex Bialystok 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
47 Gałazkiewicz Victor Bialystok 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
48 Skorulska Milena Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) SP Wasilków opłacono on-line
49 Ekiert Dominik Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) Rodzinka opłacono on-line
50 Ekiert Gabriela Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) Rodzinka opłacono on-line
51 Ekiert Agnieszka Wasilków 6 km - Bieg Główny Rodzinka opłacono on-line
52 Ekiert Marcin Białystok 6 km - Bieg Główny Rodzinka opłacono on-line
53 Kaczyńska Wiesława Wasilków 6 km - Marsz Nordic Walking
54 Parszenko Patrycja Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
55 Parszenko Krystian Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
56 Bogucka Julia Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
57 Ilkowski Lew Zamczysk 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
58 Perkowska Weronika Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
59 Ostapowicz Amelia Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) Prywatna Szkoła Podstawowa Wasilków opłacono on-line
60 KAPA NELA Kapa Wasilkow 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
61 Stec Oliwia Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
62 Stec Wiktoria Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
63 rakowicz monika rakowicz Studzianki 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
64 Rakowicz Marek Studzianki 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
65 Rakowicz Michał Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) szkoła w studziankach opłacono on-line
66 Jaszczur Amelia Pisz 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) Sp1 Pisz opłacono on-line
67 Nosek Maja Pisz 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) Sp1 Pisz opłacono on-line
68 Zawadzki Aleksander Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
69 Leoniuk Nataniel Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
70 Leoniuk Nel Studzianki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
71 MAZUR IGNAŚ BIAŁYSTOK 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
72 GAJEWSKA AGATKA BIAŁYSTOK 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
73 Matulewicz Karolina Wasilków 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) Wasilków opłacono on-line
74 Matulewicz Magda Wasilków 6 km - Bieg Główny Wasilków opłacono on-line
75 Matulewicz Wojciech Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) Wasilków opłacono on-line
76 Bagiński Robert Białystok 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
77 Bagińska Olga Białystok 6 km - Bieg Główny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
78 Sienkiewicz Piotr Supraśl 6 km - Bieg Główny RC Supraśl opłacono on-line
79 Fiedorczuk Marek Chraboły 6 km - Bieg Główny RC Supraśl opłacono on-line
80 Pąk Artur Wasilków 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
81 Pąk Szymon Wasilków 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
82 Utko Tomasz Białystok 6 km - Marsz Nordic Walking opłacono on-line
83 Sańczyk Miłosz Dąbrówki 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
84 Sańczyk Zuzanna Dąbrówki 800 m - Bieg w kategorii Młodzików (9-12 lat) opłacono on-line
85 Tomczak Hubert Białystok 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) opłacono on-line
86 Szmuło Adam Wasilków 6 km - Bieg Główny opłacono on-line
87 Mancewicz Borys Dąbrówki 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
88 Tomczak Gabriel Białystok 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) opłacono on-line
89 Pończocha Piotr Białystok 100 m - Bieg w kategorii Krasnoludków (3-5 lat) Skarpetki opłacono on-line
90 Pończocha Franciszek Białystok 600 m - Bieg w kategorii Maluchów (6-8 lat) Skarpetki opłacono on-line
91 Skowera Krzysztof Białystok 6 km - Bieg Główny Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 2064

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ