Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
133blp | |||||||||
1 | Piórkowski Adam | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | 133blp | |||||
Aktywna Pszczyna Runners Team | |||||||||
2 | Skiba-Murach Joanna | Górki Małe | Bieg Główny Godzinny | Aktywna Pszczyna Runners Team | |||||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
3 | Orzyszek Roksana | Rydułtowy | Bieg Główny Godzinny | Aktywni Rydułtowy | |||||
BDM Ruda Śląska | |||||||||
4 | Rudek Karol | Ruda Śląska | Bieg Główny Godzinny | BDM Ruda Śląska | |||||
5 | Buchta Izabela | Gierałtowice | Bieg Główny Godzinny | BDM Ruda Śląska | |||||
6 | Buchta Maciej | Gierałtowice | Bieg Główny Godzinny | BDM Ruda Śląska | |||||
Biegam dla olisia | |||||||||
7 | Marianek Jarosław | Wiślica | Bieg Główny Godzinny | Biegam dla olisia | |||||
Bieg dla Olisia | |||||||||
8 | Kamyczek Grzegorz | Pierściec | Bieg Główny Godzinny | Bieg dla Olisia | |||||
Biegiem dla Olisia | |||||||||
9 | Domagała Agnieszka | Ustroń | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
10 | Smolik Łukasz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
11 | Śliwka Beata | Dzięgielów | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
12 | Śliwka Arkadiusz | Dzięgielów | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
13 | Adamus Katarzyna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
14 | Misiak Bartosz | Cesky Tesin | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
15 | Probst Wojciech | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | Biegiem dla Olisia | |||||
Dadoki | |||||||||
16 | Dadok Magdalena | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | Dadoki | |||||
Fantastic team | |||||||||
17 | Cieślar Kasia | Ustroń | Bieg Główny Godzinny | Fantastic team | |||||
Galopujące Ślimaki | |||||||||
18 | Karplewicz Andrzej | Jastrzębie - Zdrój | Bieg Główny Godzinny | Galopujące Ślimaki | |||||
Góral Istebna | |||||||||
19 | Jackowski Artur | Istebna | Bieg Główny Godzinny | Góral Istebna | |||||
Klub Biegacza Fartlek | |||||||||
20 | SERAFIN DARIUSZ | Jastrzębie Zdrój | Bieg Główny Godzinny | Klub Biegacza Fartlek | |||||
Kobiety na 5 + | |||||||||
21 | Pasławska Katarzyna | Jastrzębie Zdrój | Bieg Główny Godzinny | Kobiety na 5 + | |||||
Leśna Team | |||||||||
22 | Pilich Marcin | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | Leśna Team | |||||
23 | Pilich Urszula | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | Leśna Team | |||||
Lichota Team | |||||||||
24 | Czyż Mateusz Czyż | Bremen | Bieg Główny Godzinny | Lichota Team | |||||
Luxtorpeda Czerwionka | |||||||||
25 | Korzusznik Wojciech | Mikołów | Bieg Główny Godzinny | Luxtorpeda Czerwionka | |||||
MARCOLD RUNNING | |||||||||
26 | Chmielewski Marcin | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | MARCOLD RUNNING | |||||
MUKS Cieszyn | |||||||||
27 | Masarska Weronika | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | MUKS Cieszyn | |||||
28 | Masarski Szymon | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | MUKS Cieszyn | |||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
29 | Hajda Justyna | Radzionków | Bieg Główny Godzinny | Mafia Team Lubliniec | |||||
Miki | |||||||||
30 | Orawski Robert | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Miki | |||||
NIGHTRUNNER | |||||||||
31 | Kusiak Dariusz | Katowice | Bieg Główny Godzinny | NIGHTRUNNER | |||||
O co biega w Kaletach | |||||||||
32 | Wręczycki Robert | Kalety | Bieg Główny Godzinny | O co biega w Kaletach | |||||
Olza Cieszyn | |||||||||
33 | Łukasiak Andrzej | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
34 | Czyż Leonarda | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
35 | Czyż Jacek | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
36 | Kubicius Piotr | Kaczyce | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
37 | Wowry Sylwia | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
38 | Zdejszy Magdalena | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
39 | Brańczyk Łukasz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
40 | Więcław Artur | Cisownica | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
41 | Malinowska Aneta | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
42 | Tomczyk Lesław | 43-400 Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
43 | Rzepecki Andrzej | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
44 | Rzepecka Bożena | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
45 | Targosz Aneta | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
46 | Krawczyk Jacek | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
47 | Kawecki Stanisław | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
Olza Cieszyn | |||||||||
48 | Matykiewicz Marek | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
49 | Chrobok Jòzefa | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
50 | Chrobok Gerard | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
51 | Kusy Rafał | Międzyświeć | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn | |||||
Olza Cieszyn /parkrun | |||||||||
52 | Kasprzycka-Szubarska Katarzyna | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn /parkrun | |||||
Olza Cieszyn Biegiem dla Olisia | |||||||||
53 | Targosz Piotr | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Olza Cieszyn Biegiem dla Olisia | |||||
Opony Serafinowski | |||||||||
54 | Penkała Jan | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |||||
55 | Lipiński Tomasz | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |||||
56 | Knyps Adam | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Opony Serafinowski | |||||
Poranny Beskid Run | |||||||||
57 | Świder Zbigniew | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | Poranny Beskid Run | |||||
SBRT BIELSKO-BIAŁA | |||||||||
58 | Wielopolski Michał | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | SBRT BIELSKO-BIAŁA | |||||
SDB Team | |||||||||
59 | Skowroński Szymon | Tychy | Bieg Główny Godzinny | SDB Team | |||||
SPK ČT | |||||||||
60 | zika tomaš | česky tešín | Bieg Główny Godzinny | SPK ČT | |||||
STS Biegaton Mikołów | |||||||||
61 | Dragon Jacek | Łaziska Górne | Bieg Główny Godzinny | STS Biegaton Mikołów | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4 | |||||||||
62 | Rogowski Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg Główny Godzinny | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4 | |||||
Sts Biegaton Mikołów | |||||||||
63 | Wilczek Bogusława | Mikołów | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
64 | Wrzesiński Rafał | Mikołów | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
65 | Wrzesiński Andrzej | Mikołów | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
66 | Biskup Anna | Ornontowice | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
67 | PETKIEWICZ TOMASZ | MIKOŁÓW | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
68 | DZIUBA EMILIAN | MIKOŁÓW | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
69 | Gregorczyk Marcin | Mikołów | Bieg Główny Godzinny | Sts Biegaton Mikołów | |||||
Szakal Team | |||||||||
70 | Morawiec Marek | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | Szakal Team | |||||
Szybkie Żółwie | |||||||||
71 | Tyczyńska Małgorzata | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | Szybkie Żółwie | |||||
Team Papry | |||||||||
72 | Panek Krzysztof | Bieruń | Bieg Główny Godzinny | Team Papry | |||||
Turbo Korba | |||||||||
73 | Szewski Marek | Wrocław | Bieg Główny Godzinny | Turbo Korba | |||||
UBS | |||||||||
74 | Duraj Magdalena | Bystra | Bieg Główny Godzinny | UBS | |||||
75 | Kipping Magdalena | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | UBS | |||||
Ultra Beskid Sport | |||||||||
76 | Castillo-Żarczyński Luz | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | Ultra Beskid Sport | |||||
WATAHA, Drużyna szpiku, | |||||||||
77 | Furmaniuk Artur | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | WATAHA, Drużyna szpiku, | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
78 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg Główny Godzinny | Zabiegani Częstochowa | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
79 | Ligocki Szczepan | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
80 | Tomiczek Barbara | Kiczyce | Bieg Główny Godzinny | ||||||
81 | Maniszewska Dorota | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
82 | Wernicki Rafał Wernicki | Stanowice | Bieg Główny Godzinny | ||||||
83 | Dadok Janusz Dadok | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
84 | Poncza Andrzej | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
85 | Dwojak Dominika | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
86 | Tomala Wiktor | Kaczyce | Bieg Główny Godzinny | ||||||
87 | Sikora Magdalena | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
88 | Ćwikła Zbigniew | Górki Małe | Bieg Główny Godzinny | ||||||
89 | Szymkowski Krzysztof | Częstochowa | Bieg Główny Godzinny | ||||||
90 | Welm Eryk | Częstochowa | Bieg Główny Godzinny | ||||||
91 | Świeca Marcin | Górki Wielkie | Bieg Główny Godzinny | ||||||
92 | Kozieł Stanisława | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | ||||||
93 | Kusy Krzysztof | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
94 | Żak Angelika | Oświęcim | Bieg Główny Godzinny | ||||||
95 | Wilmanowicz Rafał | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
96 | Kasperek Igor | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
97 | Domian Michał | Górki Wielkie | Bieg Główny Godzinny | ||||||
98 | Federowicz Paulina | Górki Wielkie | Bieg Główny Godzinny | ||||||
99 | Folwarczny Tomasz | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
100 | Żywioł Mariusz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
101 | Gregorczyk Magdalena | Mikołów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
102 | Szarowski Darek | Český Těšín | Bieg Główny Godzinny | ||||||
103 | Owczarzy Maciej | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
104 | Dawid Stanislawski Dawid | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
105 | Kropka Gabriela | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
106 | Kostka Sebastian | cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
107 | Przyłęcka-Hussar Agnieszka | Katowice | Bieg Główny Godzinny | ||||||
108 | Grund Marek | Strzebiń | Bieg Główny Godzinny | ||||||
109 | Foik Grzegorz | Kostkowice | Bieg Główny Godzinny | ||||||
110 | Nizio Józef | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
111 | Chrapek Kinga Chrapek | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | ||||||
112 | Krwawnik Maciej | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
113 | Stuchlik Jan | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
114 | Stuchlik Damian | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
115 | Ryszkowska Dorota | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
116 | French David French | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
117 | Sztuchlik Arkadiusz | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | ||||||
118 | Guzik Katarzyna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
119 | Zelek Adam | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
120 | Nowak Krzysztof | Kończyce Małe | Bieg Główny Godzinny | ||||||
121 | Gabryś Patrycja | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
122 | Słobodzian Eugeniusz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
123 | Kozieł Sławomir | Hażlach | Bieg Główny Godzinny | ||||||
124 | Andrzejewska Justyna | Tychy | Bieg Główny Godzinny | ||||||
125 | Szweda Marian | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
126 | Suchanek Grzegorz | Pogwizdów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
127 | Wielopolski Łukasz | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
128 | Szymański Jacek | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
129 | Stajszczyk Jarosław | Skoczów | Bieg Główny Godzinny | ||||||
130 | Duraj Dariusz | Bystra | Bieg Główny Godzinny | ||||||
131 | Gavlas Domino | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
132 | Minorczyk-Koropecka Dorota | Bielsko-Biała | Bieg Główny Godzinny | ||||||
133 | Zębik TOMASZ | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
134 | Urgacz Mirosław | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
135 | Pytel Adrian | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
136 | Brzuska Katarzyna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
137 | Prochaska Bartosz | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | ||||||
endure team | |||||||||
138 | Bodnar Anna | Cieszyn | Bieg Główny Godzinny | endure team | |||||
wolny strzelec | |||||||||
139 | Kurpet Bogusława | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Bieg Główny Godzinny | wolny strzelec | |||||
Świry Stela | |||||||||
140 | Banaś Justyna | Jaworze | Bieg Główny Godzinny | Świry Stela |
Wyświetleń: 7775