V Bieg Cieszyńska Godzinówka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tomczyk Lesław 43-400 Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
2 Dadok Magdalena Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Dadoki
3 Wilmanowicz Rafał Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
4 Dadok Janusz Dadok Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
5 Szymański Jacek Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
6 Wielopolski Michał Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny SBRT BIELSKO-BIAŁA
7 Chmielewski Marcin Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny MARCOLD RUNNING
8 Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny Ultra Beskid Sport
9 Kasperek Igor Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
10 Wielopolski Łukasz Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
11 Kipping Magdalena Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny UBS
12 Minorczyk-Koropecka Dorota Bielsko-Biała Bieg Główny Godzinny
13 Panek Krzysztof Bieruń Bieg Główny Godzinny Team Papry
14 Czyż Mateusz Czyż Bremen Bieg Główny Godzinny Lichota Team
15 Duraj Dariusz Bystra Bieg Główny Godzinny
16 Duraj Magdalena Bystra Bieg Główny Godzinny UBS
17 Misiak Bartosz Cesky Tesin Bieg Główny Godzinny Biegiem dla Olisia
18 Szarowski Darek Český Těšín Bieg Główny Godzinny
19 zika tomaš česky tešín Bieg Główny Godzinny SPK ČT
20 Brańczyk Łukasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
21 Wowry Sylwia Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
22 Maniszewska Dorota Cieszyn Bieg Główny Godzinny
23 Żywioł Mariusz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
24 Zdejszy Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
25 Gabryś Patrycja Cieszyn Bieg Główny Godzinny
26 Słobodzian Eugeniusz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
27 Pytel Adrian Cieszyn Bieg Główny Godzinny
28 Smolik Łukasz Cieszyn Bieg Główny Godzinny Biegiem dla Olisia
29 Stuchlik Damian Cieszyn Bieg Główny Godzinny
30 Furmaniuk Artur Cieszyn Bieg Główny Godzinny WATAHA, Drużyna szpiku,
31 Stuchlik Jan Cieszyn Bieg Główny Godzinny
32 Piórkowski Adam Cieszyn Bieg Główny Godzinny 133blp
33 Gavlas Domino Cieszyn Bieg Główny Godzinny
34 Łukasiak Andrzej Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
35 Targosz Piotr Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn Biegiem dla Olisia
36 Targosz Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
37 Masarska Weronika Cieszyn Bieg Główny Godzinny MUKS Cieszyn
38 Sikora Magdalena Cieszyn Bieg Główny Godzinny
39 Owczarzy Maciej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
40 Urgacz Mirosław Cieszyn Bieg Główny Godzinny
41 Poncza Andrzej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
42 Chrobok Gerard Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
43 Chrobok Jòzefa Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
44 French David French Cieszyn Bieg Główny Godzinny
45 Zelek Adam Cieszyn Bieg Główny Godzinny
46 Adamus Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny Biegiem dla Olisia
47 Guzik Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny
48 Morawiec Marek Cieszyn Bieg Główny Godzinny Szakal Team
49 Krawczyk Jacek Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
50 Ligocki Szczepan Cieszyn Bieg Główny Godzinny
51 Kostka Sebastian cieszyn Bieg Główny Godzinny
52 Krwawnik Maciej Cieszyn Bieg Główny Godzinny
53 Malinowska Aneta Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
54 Ryszkowska Dorota Cieszyn Bieg Główny Godzinny
55 Bodnar Anna Cieszyn Bieg Główny Godzinny endure team
56 Dwojak Dominika Cieszyn Bieg Główny Godzinny
57 Czyż Jacek Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
58 Czyż Leonarda Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
59 Kusy Krzysztof Cieszyn Bieg Główny Godzinny
60 Prochaska Bartosz Cieszyn Bieg Główny Godzinny
61 Zębik TOMASZ Cieszyn Bieg Główny Godzinny
62 Masarski Szymon Cieszyn Bieg Główny Godzinny MUKS Cieszyn
63 Nizio Józef Cieszyn Bieg Główny Godzinny
64 Kropka Gabriela Cieszyn Bieg Główny Godzinny
65 Kawecki Stanisław Cieszyn Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
66 Dawid Stanislawski Dawid Cieszyn Bieg Główny Godzinny
67 Brzuska Katarzyna Cieszyn Bieg Główny Godzinny
68 Więcław Artur Cisownica Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
69 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny Godzinny Zabiegani Częstochowa
70 Welm Eryk Częstochowa Bieg Główny Godzinny
71 Szymkowski Krzysztof Częstochowa Bieg Główny Godzinny
72 Śliwka Arkadiusz Dzięgielów Bieg Główny Godzinny Biegiem dla Olisia
73 Śliwka Beata Dzięgielów Bieg Główny Godzinny Biegiem dla Olisia
74 Buchta Maciej Gierałtowice Bieg Główny Godzinny BDM Ruda Śląska
75 Buchta Izabela Gierałtowice Bieg Główny Godzinny BDM Ruda Śląska
76 Skiba-Murach Joanna Górki Małe Bieg Główny Godzinny Aktywna Pszczyna Runners Team
77 Ćwikła Zbigniew Górki Małe Bieg Główny Godzinny
78 Świeca Marcin Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny
79 Federowicz Paulina Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny
80 Domian Michał Górki Wielkie Bieg Główny Godzinny
81 Chrapek Kinga Chrapek Hażlach Bieg Główny Godzinny
82 Sztuchlik Arkadiusz Hażlach Bieg Główny Godzinny
83 Probst Wojciech Hażlach Bieg Główny Godzinny Biegiem dla Olisia
84 Pilich Urszula Hażlach Bieg Główny Godzinny Leśna Team
85 Pilich Marcin Hażlach Bieg Główny Godzinny Leśna Team
86 Kozieł Sławomir Hażlach Bieg Główny Godzinny
87 Kozieł Stanisława Hażlach Bieg Główny Godzinny
88 Jackowski Artur Istebna Bieg Główny Godzinny Góral Istebna
89 Pasławska Katarzyna Jastrzębie Zdrój Bieg Główny Godzinny Kobiety na 5 +
90 Karplewicz Andrzej Jastrzębie - Zdrój Bieg Główny Godzinny Galopujące Ślimaki
91 SERAFIN DARIUSZ Jastrzębie Zdrój Bieg Główny Godzinny Klub Biegacza Fartlek
92 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bieg Główny Godzinny wolny strzelec
93 Banaś Justyna Jaworze Bieg Główny Godzinny Świry Stela
94 Tomala Wiktor Kaczyce Bieg Główny Godzinny
95 Kubicius Piotr Kaczyce Bieg Główny Godzinny Olza Cieszyn
96 Wręczycki Robert Kalety Bieg Główny Godzinny O co biega w Kaletach
97 Przyłęcka-Hussar Agnieszka Katowice Bieg Główny Godzinny
98 Kusiak Dariusz Katowice Bieg Główny Godzinny NIGHTRUNNER
99 Tomiczek Barbara Kiczyce Bieg Główny Godzinny
100 Nowak Krzysztof Kończyce Małe Bieg Główny Godzinny


Wyświetleń: 3043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ