Rekreacja Biegowa, Zajęcia w lesie  - pod nazwą  I Kociewski Bieg Niepodległości
Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarnecki Dobromil Borkowo Bieg Niepodległości opłacono
2 CZARNECKI ARTUR BORKOWO Bieg Niepodległości opłacono
3 Cebula Bogdan Sztum Bieg Niepodległości LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
4 Giembicki Jan Sztum Bieg Niepodległości LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
5 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg Niepodległości opłacono on-line
6 Jaskulski Kazimierz Grudziadz Bieg Niepodległości Grudziadz
7 Burda PATRYK Malbork Bieg Niepodległości opłacono on-line
8 Jaskulska Mirela Grudziądz Bieg Niepodległości
9 Homa Henryk Pelplin Bieg Niepodległości opłacono on-line
10 Fierka Adam Zblewo Bieg Niepodległości KS Sokół Zblewo opłacono on-line
11 Pióro Maria Gorzędziej Bieg Niepodległości Biegający Tczew opłacono on-line
12 Czechowski Dawid Sublowy Bieg Niepodległości Biegający Tczew opłacono on-line
13 Czechowska Dorota Subkowy Bieg Niepodległości Biegający Tczew opłacono on-line
14 Wolska Aleksandra Mosty Bieg Niepodległości opłacono on-line
15 MANDOSIK BERNADETA GRUDZIĄDZ Bieg Niepodległości TEAMOCHAL opłacono on-line
16 MANDOSIK JERZY GRUDZIĄDZ Bieg Niepodległości TEAMOCHAL opłacono on-line
17 Dolińska Karolina Graniczna Wieś Bieg Niepodległości KUJAWSCY RUNNERS
18 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg Niepodległości
19 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg Niepodległości opłacono on-line
20 Kępińska Claudia Gdańsk Bieg Niepodległości
21 Stachewicz Jakub Gdańsk Bieg Niepodległości
22 Stachewicz Dariusz Gdańsk Bieg Niepodległości
23 Repczyński Tomasz Bydgoszcz Bieg Niepodległości Trispace/Trek Dąbrowski Team opłacono on-line
24 Janka Maciej Pelplin Bieg Niepodległości opłacono on-line
25 Janka Wiktor Pelplin Bieg Niepodległości Dovista Active Team opłacono on-line
26 Mateja Bożena Gdańsk Bieg Niepodległości
27 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg Niepodległości Babillonia Babieniec opłacono on-line
28 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg Niepodległości opłacono on-line
29 Dering Marcin Demlin Bieg Niepodległości opłacono on-line
30 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Niepodległości Drużyna Pierścienia opłacono on-line
31 Kalinowska Martyna Lubichowo Bieg Niepodległości TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
32 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg Niepodległości Tri Starogard Gdański opłacono on-line
33 Frątczak Łukasz Pelplin Bieg Niepodległości Sprint Kulice opłacono on-line
34 Kaczyński Janusz Głuche Bieg Niepodległości opłacono on-line
35 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Niepodległości opłacono on-line
36 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Niepodległości Wafle opłacono on-line
37 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg Niepodległości LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża opłacono
38 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg Niepodległości WIKING RYCHNOWY opłacono on-line
39 Pepliński Marek Elbląg Bieg Niepodległości Biegacze Wolności opłacono on-line
40 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg Niepodległości opłacono on-line
41 Czarnecki Artur Borkowo Bieg Niepodległości opłacono
42 Kaczmarczyk Karol Susz Bieg Niepodległości UKS TRS Susz
43 Sobolewski Antoni Tczew Bieg Niepodległości Biegający Tczew opłacono on-line
44 Gąsiorowska Alina Gardeja Bieg Niepodległości Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
45 Frątczak Wioleta Gdańsk Bieg Niepodległości opłacono on-line
46 Pawłowska Anna Lębork Bieg Niepodległości opłacono on-line
47 Fierka Tomasz Lębork Bieg Niepodległości Biegam bo lubię ;) opłacono on-line
48 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg Niepodległości opłacono on-line
49 Kujawska Natalia Wąbrzeźno Bieg Niepodległości Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
50 Tryczak Andrzej WĄBRZEŹNO Bieg Niepodległości Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
51 Chabros Teresa Świecie Bieg Niepodległości The Runners Świecie opłacono on-line
52 Janus Małgorzata Świecie Bieg Niepodległości The Runners Świecie opłacono on-line
53 Janus Dawid Świecie Bieg Niepodległości The Runners Świecie opłacono on-line
54 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski Bieg Niepodległości opłacono on-line
55 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg Niepodległości TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
56 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Bieg Niepodległości SPORT I REKREACJA DELFIN opłacono on-line
57 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Bieg Niepodległości opłacono on-line
58 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Bieg Niepodległości Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz opłacono on-line
59 Boschke Magdalena Pelplin Bieg Niepodległości opłacono on-line
60 Różycki Paweł Lubicz Bieg Niepodległości opłacono on-line
61 Kurajk Ewa Rakowiec/Gdansk Bieg Niepodległości opłacono on-line
62 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg Niepodległości opłacono on-line
63 Rogalski Tomasz Kolincz Bieg Niepodległości opłacono on-line
64 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg Niepodległości Pruszcz Biega opłacono on-line
65 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg Niepodległości opłacono on-line
66 Ambroziak Sylwia Kowale Bieg Niepodległości Taka RYBA opłacono on-line
67 Ambroziak Adam Kowale Bieg Niepodległości Taka RYBA opłacono on-line
68 Kuczkowski Miłosz Koscierzyna Bieg Niepodległości Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
69 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg Niepodległości opłacono on-line
70 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Bieg Niepodległości Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
71 Mickiewicz Jan Grudziądz Bieg Niepodległości Parkrun Grudziądz opłacono on-line
72 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg Niepodległości Biegający Tczew / Pamir Team opłacono on-line
73 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Niepodległości opłacono on-line
74 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg Niepodległości Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
75 LABON MAGDALENA Koteże Bieg Niepodległości KS Sokół Zblewo opłacono on-line
76 Lewandowska Agnieszka Starogard Gd Bieg Niepodległości Moto Ladies opłacono on-line
77 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg Niepodległości S...K...S... opłacono on-line
78 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Bieg Niepodległości Florian Chojnice opłacono on-line
79 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg Niepodległości PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono on-line
80 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg Niepodległości opłacono on-line
81 Trygalski Krzysztof PINCZYN Bieg Niepodległości Morsy Zblewo opłacono on-line
82 Trygalska Beata PINCZYN Bieg Niepodległości Morsy Zblewo opłacono on-line
83 Bogulski Piotr Zblewo Bieg Niepodległości KS Sokół Zblewo opłacono on-line
84 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg Niepodległości opłacono
85 Piotrowski Radosław Osie Bieg Niepodległości
86 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg Niepodległości opłacono on-line
87 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg Niepodległości DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
88 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg Niepodległości DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
89 Narloch Michał Starogard Gdański Bieg Niepodległości Dovista Active Team opłacono on-line
90 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Niepodległości opłacono on-line
91 Chylińska Dagmara Tczew Bieg Niepodległości Biegający Tczew opłacono on-line
92 Chyliński Dariusz Tczew Bieg Niepodległości Biegający Tczew opłacono on-line
93 Kuśmierek Marcin Miłowo Bieg Niepodległości opłacono on-line
94 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg Niepodległości opłacono on-line
95 Klin Anna Skórcz Bieg Niepodległości opłacono on-line
96 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Niepodległości LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Mania Małgorzata Bedzmierowice Bieg Niepodległości
98 Mania Roman Bedzmierowice Bieg Niepodległości
99 Lewandowski Michał Mirotki Bieg Niepodległości opłacono on-line
100 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ Bieg Niepodległości


Wyświetleń: 8699

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ