Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drewczyński Daniel | Kościerzyna | Polska | Bieg Niepodległości | PGB Sportowa Paczka | |
2 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
3 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
4 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
5 | Kurajk Marian | Rakowiec / Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
6 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
7 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg Niepodległości | niezrzeszona | |
8 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg Niepodległości | Atlas Running Team | opłacono on-line |
9 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
10 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | Bieg Niepodległości | tRUNsformacja Gniew | |
11 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
12 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | Oracz z Kociewia | opłacono on-line |
13 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Bieg Niepodległości | UMK Toruń | opłacono on-line |
14 | Kunz Marta | Toruń | Polska | Bieg Niepodległości | ULO UMK Toruń | opłacono on-line |
15 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
16 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg Niepodległości | Skl Filippides | opłacono on-line |
17 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
18 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | Bieg Niepodległości | CHORS Running Team | opłacono on-line |
19 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | Bieg Niepodległości | ||
20 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Parkrun Grudziądz | |
21 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
22 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
23 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
24 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Niepodległości | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
25 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg Niepodległości | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
26 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
27 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
28 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
29 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
30 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg Niepodległości | IP Kwidzyn Team | opłacono on-line |
31 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | Safe Sport Team | opłacono on-line |
32 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg Niepodległości | Wencik Team | |
33 | Jurak Krzysztof | NOWE OSTROWITE | Polska | Bieg Niepodległości | KUJAWSCY RUNNERS | |
34 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line |
35 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
36 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
37 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line |
38 | Bieliński Konrad | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | ||
39 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | ||
40 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
41 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | Bieg Niepodległości | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
42 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
43 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
44 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
45 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
46 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg Niepodległości | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
47 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
48 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg Niepodległości | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
49 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | Bieg Niepodległości | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line |
50 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
51 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
52 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
53 | Piotrowska Alina | Osie | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
54 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
55 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg Niepodległości | Diabelskie pioruny | opłacono on-line |
56 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg Niepodległości | SKL Filippides | opłacono on-line |
57 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
58 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | Bieg Niepodległości | ||
59 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
60 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
61 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
62 | Bociek Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
63 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Tomek Running Team | opłacono on-line |
64 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg Niepodległości | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
65 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
66 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg Niepodległości | CHORS Running Team | opłacono |
67 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
68 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
69 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
70 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg Niepodległości | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
71 | Kotz Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | opłacono on-line |
72 | Lisiewicz Iza | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | opłacono on-line |
73 | jankowski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | opłacono on-line |
74 | Jankowska Gizela | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | opłacono on-line |
75 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
76 | Miazga Robert Miazga | Gardeja | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
77 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
78 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
79 | Fierek Leszek | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | |
80 | Krawczak Anna | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
81 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
82 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono | |
83 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | opłacono on-line |
84 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg Niepodległości | Żarta Wataha | opłacono on-line |
85 | Szczygielski Robert | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
86 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
87 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg Niepodległości | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
88 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg Niepodległości | BiegamBoLubie | opłacono on-line |
89 | Mirodka Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg Niepodległości | Tomek Running Team | opłacono on-line |
90 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
91 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | Żarta Wataha | opłacono on-line |
92 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
93 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Niepodległości | Active Malbork | |
94 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
95 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg Niepodległości | Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia | |
96 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
97 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
98 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg Niepodległości | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | opłacono on-line |
99 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
100 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13883