Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarnecki Dobromil | Borkowo | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono | |
2 | CZARNECKI ARTUR | BORKOWO | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono | |
3 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
4 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
5 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
6 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
7 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
8 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
9 | Pióro Maria | Gorzędziej | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
10 | Czechowski Dawid | Sublowy | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
11 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
12 | Wolska Aleksandra | Mosty | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
13 | MANDOSIK BERNADETA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg Niepodległości | TEAMOCHAL | opłacono on-line |
14 | MANDOSIK JERZY | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg Niepodległości | TEAMOCHAL | opłacono on-line |
15 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
16 | Repczyński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg Niepodległości | Trispace/Trek Dąbrowski Team | opłacono on-line |
17 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
18 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg Niepodległości | Dovista Active Team | opłacono on-line |
19 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | Babillonia Babieniec | opłacono on-line |
20 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
21 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
22 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg Niepodległości | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
23 | Kalinowska Martyna | Lubichowo | Polska | Bieg Niepodległości | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
24 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg Niepodległości | Tri Starogard Gdański | opłacono on-line |
25 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg Niepodległości | Sprint Kulice | opłacono on-line |
26 | Kaczyński Janusz | Głuche | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
27 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
28 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | Wafle | opłacono on-line |
29 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | opłacono |
30 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg Niepodległości | WIKING RYCHNOWY | opłacono on-line |
31 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg Niepodległości | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
32 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
33 | Czarnecki Artur | Borkowo | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono | |
34 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
35 | Gąsiorowska Alina | Gardeja | Polska | Bieg Niepodległości | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
36 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
37 | Pawłowska Anna | Lębork | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
38 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Bieg Niepodległości | Biegam bo lubię ;) | opłacono on-line |
39 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
40 | Kujawska Natalia | Wąbrzeźno | Polska | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
41 | Tryczak Andrzej | WĄBRZEŹNO | Polska | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
42 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | Bieg Niepodległości | The Runners Świecie | opłacono on-line |
43 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | Bieg Niepodległości | The Runners Świecie | opłacono on-line |
44 | Janus Dawid | Świecie | Polska | Bieg Niepodległości | The Runners Świecie | opłacono on-line |
45 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
46 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
47 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
48 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
49 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz | opłacono on-line |
50 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
51 | Różycki Paweł | Lubicz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
52 | Kurajk Ewa | Rakowiec/Gdansk | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
53 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
54 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
55 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg Niepodległości | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
56 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
57 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | Bieg Niepodległości | Taka RYBA | opłacono on-line |
58 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg Niepodległości | Taka RYBA | opłacono on-line |
59 | Kuczkowski Miłosz | Koscierzyna | Polska | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
60 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
61 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
62 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
63 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew / Pamir Team | opłacono on-line |
64 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
65 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
66 | LABON MAGDALENA | Koteże | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
67 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gd | Polska | Bieg Niepodległości | Moto Ladies | opłacono on-line |
68 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | S...K...S... | opłacono on-line |
69 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Polska | Bieg Niepodległości | Florian Chojnice | opłacono on-line |
70 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
71 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
72 | Trygalski Krzysztof | PINCZYN | Polska | Bieg Niepodległości | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
73 | Trygalska Beata | PINCZYN | Polska | Bieg Niepodległości | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
74 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
75 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono | |
76 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
77 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
78 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
79 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | Dovista Active Team | opłacono on-line |
80 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
81 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
82 | Chyliński Dariusz | Tczew | Polska | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | opłacono on-line |
83 | Kuśmierek Marcin | Miłowo | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
84 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
85 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
86 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
87 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
88 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
89 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
90 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Bieg Niepodległości | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | opłacono on-line |
91 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg Niepodległości | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
92 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
93 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
94 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg Niepodległości | SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
95 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Niepodległości | Żarta Wataha | opłacono on-line |
96 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line | |
97 | Mirodka Marcin | Bydgoszcz | Polska | Bieg Niepodległości | Tomek Running Team | opłacono on-line |
98 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg Niepodległości | BiegamBoLubie | opłacono on-line |
99 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg Niepodległości | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
100 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg Niepodległości | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13871