Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Runners Płock | |||||||||
1 | Adamski Przemysław | Płock | Bieg główny - 10km | Active Runners Płock | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
2 | Sobieś Alina | Gardeja | Bieg główny - 10km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Jasielskie pioruny | |||||||||
3 | Szot Maria | Ujazd | Bieg główny - 10km | Jasielskie pioruny | |||||
Jednorożec robi co może | |||||||||
4 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |||||
5 | Urbaniak Anna | Jednorożec | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |||||
6 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
7 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Bieg główny - 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
8 | Przeradzki Seweryn | Mława | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
9 | Piechna Andrzej | Ciechanów | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
10 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
11 | Podlecki Maciej | Ciechanów | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
Motointegrator Runing Team | |||||||||
12 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Bieg główny - 10km | Motointegrator Runing Team | |||||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
13 | Kurek Krzysztof | Plock | Bieg główny - 10km | Płock Biega No Age Limit | |||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
14 | Gredke Robert | Anielin | Bieg główny - 10km | Team ZabieganeDni | |||||
Torpeda Race Team Płońsk | |||||||||
15 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team Płońsk | |||||
Virtual Runner Club | |||||||||
16 | Panrunner Roberto | Warszawa | Bieg główny - 10km | Virtual Runner Club | |||||
Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||||||
17 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Bieg główny - 10km | Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
18 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg główny - 10km | ||||||
19 | Sybicki Paweł | Dzierzążnia | Bieg główny - 10km | ||||||
20 | Anowski Adrian | Drochowo | Bieg główny - 10km | ||||||
21 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Bieg główny - 10km | ||||||
22 | Stańczak Marcin | Ostrowiec Świętokrzyski | Bieg główny - 10km | ||||||
23 | Ruszkowska Karolina | Świercze | Bieg główny - 10km | ||||||
24 | Ruszkowski Sebastian | Joniec | Bieg główny - 10km | ||||||
25 | Karpińska Monika Karpińska | Joniec | Bieg główny - 10km | ||||||
26 | Lisowska Magdalena | Warszawa | Bieg główny - 10km | ||||||
sparta Sierpc | |||||||||
27 | Mazurowski Michał | Gójsk | Bieg główny - 10km | sparta Sierpc |
Wyświetleń: 19335