Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Runners Płock | |||||||||
1 | Adamski Przemysław | Płock | Bieg główny - 10km | Active Runners Płock | |||||
2 | Adamski Przemysław | Płock | Bieg - 5km | Active Runners Płock | |||||
Active Ruuners Płock | |||||||||
3 | Degner Damian | Płock | Marsz Nordic Walking - 5km | Active Ruuners Płock | |||||
Anielin szura | |||||||||
4 | Rabantek Edwin | Anielin | Bieg - 5km | Anielin szura | |||||
5 | Janik Sławomir | Warszawa | Bieg - 5km | Anielin szura | |||||
6 | Janik Bożena | Warszawa | Bieg - 5km | Anielin szura | |||||
7 | Gaworecki Jerzy | Anielin | Bieg - 5km | Anielin szura | |||||
8 | Gaworecka Aldona | Anielin | Bieg - 5km | Anielin szura | |||||
Art show - Nowe Miasto biega | |||||||||
9 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Bieg - 5km | Art show - Nowe Miasto biega | |||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
10 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz Nordic Walking - 5km | Biegam W Sfetsze | |||||
Biegam sam | |||||||||
11 | Wiśniewski Jarosław | Płońsk | Bieg - 5km | Biegam sam | |||||
12 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Bieg - 5km | Biegam sam | |||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
13 | Godlewski Daniel | Nasielsk | Bieg - 5km | GARAŻ Nasielsk | |||||
14 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Bieg - 5km | GARAŻ Nasielsk | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
15 | Sobieś Alina | Gardeja | Bieg główny - 10km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
16 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Marsz Nordic Walking - 5km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||
Jasielskie pioruny | |||||||||
17 | Szot Maria | Ujazd | Bieg główny - 10km | Jasielskie pioruny | |||||
Jednorożec robi co może | |||||||||
18 | Kowalczyk Michał | Jednorożec | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |||||
19 | Kowalczyk Kinga | Jednorożec | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |||||
20 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |||||
21 | Urbaniak Anna | Jednorożec | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |||||
22 | Frontczak Marek | Jednorozec | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |||||
23 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |||||
24 | Okraska Wiktoria | Szemplino Wielkie | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |||||
25 | Okraska Igor | Szemplino Wielkie | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |||||
KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||||||
26 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Bieg główny - 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |||||
KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||||||
27 | Przeradzki Seweryn | Mława | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
28 | Podlecka Milena | Ciechanów | Bieg - 5km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
29 | Piechna Andrzej | Ciechanów | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
30 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
31 | Podlecki Maciej | Ciechanów | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |||||
KIjkarze PŁOŃSK | |||||||||
32 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking - 5km | KIjkarze PŁOŃSK | |||||
Koci Pazur | |||||||||
33 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Marsz Nordic Walking - 5km | Koci Pazur | |||||
34 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Marsz Nordic Walking - 5km | Koci Pazur | |||||
Mazovia ProActiv | |||||||||
35 | zawadzka agnieszka | Ciechanów | Bieg - 5km | Mazovia ProActiv | |||||
36 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Bieg - 5km | Mazovia ProActiv | |||||
Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||||||
37 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Bieg - 5km | Mazovia ProActiv Ciechanów | |||||
Motointegrator Runing Team | |||||||||
38 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Bieg główny - 10km | Motointegrator Runing Team | |||||
NW Człapski Team | |||||||||
39 | Różańska Helena Różańska | Płońsk | Marsz Nordic Walking - 5km | NW Człapski Team | |||||
OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||||||
40 | Macińska Małgorzata | Nowy dwór mazowiecki | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||
41 | Szymański Bartłomiej | Rajszew | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||
42 | Żuryński Paweł | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||
43 | Jeszke Monika | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||
44 | Jeszke DANIEL | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||
45 | Iwańczuk Katarzyna | Rajszew | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
46 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Marsz Nordic Walking - 5km | PASJA Nordic Walking | |||||
Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||||||
47 | Piętka Julia | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||
48 | Czaicka Beata | Wólka Szczawińska | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||
49 | Oporski Antoni | Kadłubówka | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||
50 | Piętka Beata | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||
51 | Oporska Aleksandra | Kadłubówka | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||
52 | Oporski Adam | Kadłubówka | Bieg - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |||||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
53 | Kurek Krzysztof | Plock | Bieg główny - 10km | Płock Biega No Age Limit | |||||
Płońscy Patrioci | |||||||||
54 | Bombała Michał | Płońsk | Bieg - 5km | Płońscy Patrioci | |||||
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||||||
55 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Bieg - 5km | SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA | |||||
Strefa treningu GARAŻ | |||||||||
56 | Wesołowski Emil | Nowe Miasto | Bieg - 5km | Strefa treningu GARAŻ | |||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
57 | Nowocińska Zuzanna | Anielin | Marsz Nordic Walking - 5km | Team ZabieganeDni | |||||
58 | Nowocińska Lilly | Anielin | Marsz Nordic Walking - 5km | Team ZabieganeDni | |||||
59 | Nowocińska Nelly | Anielin | Marsz Nordic Walking - 5km | Team ZabieganeDni | |||||
60 | Gredke Robert | Anielin | Bieg główny - 10km | Team ZabieganeDni | |||||
Torpeda Race Team Płońsk | |||||||||
61 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team Płońsk | |||||
62 | Bratkowska Agnieszka | Płońsk | Bieg - 5km | Torpeda Race Team Płońsk | |||||
Virtual Runner Club | |||||||||
63 | Panrunner Roberto | Warszawa | Bieg główny - 10km | Virtual Runner Club | |||||
Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||||||
64 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Bieg główny - 10km | Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||
Wojak Danczos | |||||||||
65 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Bieg - 5km | Wojak Danczos | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
66 | Jasińska Wioleta | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
67 | Dajek Radosław | Stare Budy | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
68 | Masłowska justyna | gucin | Bieg - 5km | ||||||
69 | Rybicka Agnieszka | Przemkowo | Bieg - 5km | ||||||
70 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Bieg główny - 10km | ||||||
71 | Rucińska Gabriela | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
72 | Wesołowska Magdalena | Nowe Miasto | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
73 | Urbaniak Damian | Jednorożec | Bieg - 5km | ||||||
74 | Rucińska Rozalia | Gawłowo | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
75 | Dębska Alicja | Miszewo Wielkie | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
76 | Boguńska Joanna | Miszewo Wielkie | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
77 | Boguński Ryszard | Miszewo Wielkie | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
78 | Napiórkowska Maja | Przepitki | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
79 | Boguński Paweł | Przepitki | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
80 | Boguńska Anna | Przepitki | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
81 | Boguński Zbigniew | Przepitki | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
82 | Janik Artur | Warszawa | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
83 | Janik Norbert | Warszawa | Bieg - 5km | ||||||
84 | Olszewski Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | Bieg - 5km | ||||||
85 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Bieg - 5km | ||||||
86 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
87 | Sybicki Paweł | Dzierzążnia | Bieg główny - 10km | ||||||
88 | Altman Jakub | Płońsk | Bieg - 5km | ||||||
89 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Bieg - 5km | ||||||
90 | Anowski Adrian | Drochowo | Bieg główny - 10km | ||||||
91 | Żochowski Błażej | Lisewo | Bieg - 5km | ||||||
92 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Bieg główny - 10km | ||||||
93 | Stańczak Marcin | Ostrowiec Świętokrzyski | Bieg główny - 10km | ||||||
94 | Ruszkowska Karolina | Świercze | Bieg główny - 10km | ||||||
95 | Zaborowski Łukasz | Płocj | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
96 | Gaworecki Krystian | Anielin | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
97 | BALCERZAK KRYSTIAN | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
98 | Ruszkowski Sebastian | Joniec | Bieg główny - 10km | ||||||
99 | Karpińska Monika Karpińska | Joniec | Bieg główny - 10km | ||||||
100 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Bieg - 5km | ||||||
101 | Kołpaczewski Piotr | Karolinowo | Bieg - 5km | ||||||
102 | Kołpaczewska Oliwia | Karolinowo | Bieg - 5km | ||||||
103 | Skrzynski Adam | Nacpolsk | Bieg - 5km | ||||||
104 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | Bieg - 5km | ||||||
105 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Bieg - 5km | ||||||
106 | Miączyńska Maja | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
107 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
108 | Kaźmierczak Mariusz | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
109 | Miączyńska Emilka Miączyńska | PŁOŃSK | Marsz Nordic Walking - 5km | ||||||
110 | Lisowska Magdalena | Warszawa | Bieg główny - 10km | ||||||
111 | Nerć Robert | Kosewo | Bieg - 5km | ||||||
112 | Nerć Karolina | Kosewo | Bieg - 5km | ||||||
sparta Sierpc | |||||||||
113 | Mazurowski Michał | Gójsk | Bieg główny - 10km | sparta Sierpc | |||||
114 | Mariański Piotr | Rościszewo | Bieg - 5km | sparta Sierpc |
Wyświetleń: 19341