Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zapalska Alina Zaniemyśl Gra Miejska
2 Witczak Iga Zaniemyśl Gra Miejska
3 Niemir Mateusz Zwola Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
4 Haberland Antek Majdany Gra Miejska
5 Gogojewicz Aleksander Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
6 Gogojewicz Anna Zaniemyśl Gra Miejska
7 Pankowski Leon Zaniemyśl Gra Miejska
8 Sowinski Jakub Zaniemyśl Gra Miejska
9 Kołacka Kamila Zaniemyśl Gra Miejska
10 Kołacki Mikołaj Zaniemyśl Gra Miejska
11 Fertała Natalia Zaniemyśl Gra Miejska
12 Nowicka Karolina Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
13 Witkowska Aleksandra Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
14 Morawska Rozalia Lubonieczek Gra Miejska
15 Morawska Laura Lubonieczek Gra Miejska
16 Morawska Lilianna Lubonieczek Gra Miejska
17 Morawski Maciej Lubonieczek Gra Miejska
18 Wojciechowska Inka Jeziory Małe Gra Miejska
19 Wojciechowska Matylda Jeziory Małe Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
20 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA JEZIORY MAŁE Gra Miejska
21 Roman Angelina Zaniemyśl Gra Miejska
22 Gruszka Anna Zaniemyśl Gra Miejska
23 Jaskólska Aleksandra Zaniemyśl Gra Miejska
24 Jaskólski Sebastian Zaniemyśl Gra Miejska
25 Szulc Joanna Zaniemyśl Gra Miejska
26 Kaczmarek Tymoteusz Jeziory Małe Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
27 Tłok Amelia Polwica Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
28 Boruta Małgorzata Lubonieczek Gra Miejska
29 Marciniak Aleksandra Łękno Gra Miejska
30 Stefaniak Maja Zaniemyśl Gra Miejska
31 Stefaniak Beata Zaniemyśl Gra Miejska
32 Gmurczyk Alicja Jeziora Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
33 Gmurczyk Anna Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
34 Gmurczyk Zofia Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
35 Gielniak Adrianna Łękno Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
36 Kajdan Anna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
37 Kujawa Kornelia Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
38 Kujawa Martyna Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
39 Kujawa Wioletta Lubonieczek Gra Miejska
40 Kuchowicz Amelia Zaniemyśl Gra Miejska
41 Kropaczewska Zuzanna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
42 Dąbrowska Antonina Zaniemyśl Gra Miejska
43 Dąbrowska Matylda Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
44 Król Izabela Luboniec Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
45 Horowska Maja Lubonieczek Gra Miejska
46 Horowski Rafał Lubonieczek Gra Miejska
47 Horowski Filip Lubonieczek Gra Miejska
48 Horowska Joanna Lubonieczek Gra Miejska
49 WOJTCZAK KRZYSZTOF ZWOLA Gra Miejska
50 WOJTCZAK TYMON ZWOLA Gra Miejska
51 Pfeifer Julia Jeziory Małe Gra Miejska
52 Pfeifer Izabela Jeziory Małe Gra Miejska
53 Pfeifer Patrycja Jeziory Małe Gra Miejska
54 Sadyś Kamil Lubonieczek Gra Miejska
55 Hibner Jakub ŁĘKNO Gra Miejska
56 Hibner Agnieszka ŁĘKNO Gra Miejska
57 Hibner Michał ŁĘKNO Gra Miejska
58 Zapalski Antoni Zaiemyśl Gra Miejska
59 Jankowiak Loon Środa Wlkp Gra Miejska
60 Grabowski Tomasz Zaniemyśl Gra Miejska
61 Grabowski Witold Zaniemyśl Gra Miejska
62 Grabowska Danuta Zaniemyśl Gra Miejska
63 Jankowiak Helena Środa Wlkp Gra Miejska
64 Piecuch Daniel Polwica Gra Miejska
65 Piecuch Olgierd POLWICA Gra Miejska
66 Piecuch Konrad POLWICA Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
67 Piecuch Karolina POLWICA Gra Miejska
68 Walkowiak Piotr Łękno Gra Miejska
69 Walkowiak Adam Łękno Gra Miejska
70 Walkowiak Marta Łękno Gra Miejska
71 Jakubowski Hubert Zaniemysl Gra Miejska
72 Nadobnik Katarzyna Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
73 NAdobnik Adam Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
74 Jakubowska Zofia Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
75 Nadobnik Tomasz Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
76 Grabowska-Nadobnik Karolina Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
77 Konopiński Kuba Zwola Gra Miejska
78 Konopińska Oliwia Zwola Gra Miejska
79 Konopiński Michał Konopiński Zwola Gra Miejska
80 Pankowska Hanna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
81 Badura Natalia Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
82 Badura Marceli Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
83 Badura Dominik Lubonieczek Gra Miejska
84 Sarnowska Olena Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
85 Sarnowski Kamil Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
86 Sikorska Oliwia Zwola Gra Miejska
87 Sikorska Ewelina Zwola Gra Miejska
88 Włodarczak Zofia Zaniemyśl Gra Miejska
89 Kobielak Tymon Łękno Gra Miejska
90 Kolasinska Julia Łękno Gra Miejska
91 Nazimek Marianna Zaniemyśl Gra Miejska
92 Kolasinska Małgorzata Łękno Gra Miejska
93 ZIEMBA Filip Zwola Gra Miejska
94 ZIEMBA Milena Zwola Gra Miejska
95 Kirschke Julia Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
96 Kirschke Katarzyna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu


Wyświetleń: 1026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ