Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szarata Jagoda Radzionków Dzieci do lat 14 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Bytom opłacono on-line
2 Plewnia Patryk Radzionków Dzieci do lat 14 Szkoła Podstawowa nr 54 Bytom im Wacława kuchara w Bytomiu opłacono on-line
3 Kapinos Tomasz Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
4 Borowicz Anna Bytom Dzieci do lat 14 opłacono on-line
5 Baryłka Alan Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
6 Rosół Konrad Bytom Dzieci do lat 14 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Bytom opłacono on-line
7 Pierzchała Zofia Piekary Śl Dzieci do lat 14 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Bytom opłacono on-line
8 Radzikowski Jakub Bytom Dzieci do lat 14 Szkoła Podstawowa nr 54 Bytom im Wacława kuchara w Bytomiu opłacono on-line
9 Lichański Kacper Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
10 Bujoczek Milena Bytom Dzieci do lat 14 opłacono on-line
11 Czajka Jakub Laryszów Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
12 Jąderko Bartosz Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
13 Perek Wojtek Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
14 Burek Borys Bytom Dzieci do lat 14 SP54 im. WACŁAWA KUCHARKA W Bytomiu opłacono on-line
15 Swatek Marian Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego
16 Pietrołaj Lukrecja bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
17 Walczuch Hanna Bytom Dzieci do lat 14 opłacono on-line
18 Walczuch Anna Bytom Dzieci do lat 14 Sp54
19 Kotlorz Marta Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
20 Kotlorz Mateusz Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
21 COLLINS ZOFIA BYTOM Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
22 Grajcar Igor Bytom Dzieci do lat 14 Szkoła Podstawowa nr 54 Bytom opłacono on-line
23 Gałęcki Błażej Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
24 Cielecki Oliwier Bytom Dzieci do lat 14 Szkoła Podstawowa nr 54 Bytom opłacono on-line
25 Zduniak Szymon Bobrowniki Dzieci do lat 14 Diamond Academy opłacono on-line
26 Sokoła Jakub Bobrowniki Dzieci do lat 14 opłacono on-line
27 Sokoła Jacek Bobrowniki Dzieci do lat 14 opłacono on-line
28 Grudzień Blanka Bytom Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
29 Marciniak Amelia Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
30 Marciniak Lena Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
31 Nowicka Alicja Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
32 Król Maciej Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
33 Rodek Wiktoria Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
34 Turbaj Dawid Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
35 Turbaj MICHAŁ Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
36 Rył Kacper Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
37 Rył Julian Bytom Dzieci do lat 14 SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
38 Zając KRZYSZTOF RADZIONKÓW Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego CIDRY LOTAJOM opłacono on-line
39 Zając Maria Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego Cidry Lotajom opłacono on-line
40 Szeremeta Grzegorz Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego Cidry Lotajom opłacono on-line
41 Kamińska Magdalena Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego opłacono on-line
42 Piontek Andrzej Bytom Członkowie Stowarzyszenia Cidry Lotajom Cidry Lotajom opłacono on-line
43 Szymski Tomasz Bytom Pozostali biegacze opłacono on-line
44 Kardyś Aleksy Chorzów-Miasto Pozostali biegacze KU AZS Uniwersytet Rzeszowskii
45 Wierzbicki Jacek Bytom Pozostali biegacze opłacono on-line
46 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Pozostali biegacze
47 Kurylas Maciej NAKŁO ŚLĄSKIE Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego SP 54 IM. WACŁAWA KUCHARA BYTOM opłacono on-line
48 Ungier Łukasz Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego Cidry Lotajom opłacono on-line
49 Małecki Jacek Świętochłowice Pozostali biegacze Ślunskie ElwRUNery opłacono on-line
50 Matuć Aleksandra Bytom Pozostali biegacze Miechowicka Grupa Biegowa
51 Gowik Rafał Bytom Pozostali biegacze Cidry Lotajom
52 Połedniok Karolina Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego Bajtle Lotajom opłacono on-line
53 Girczys-Połedniok Katarzyna Radzionków Mieszkańcy Powiatu Tarnogórskiego Cidry Lotajom opłacono on-line
54 Kower Zuzanna Jaworzno Pozostali biegacze opłacono on-line
55 Kower Oliwier Jaworzno Pozostali biegacze opłacono on-line
56 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Pozostali biegacze


Wyświetleń: 1185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ