Cross Duathlon Pelplin
Duathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hoppe Mateusz Gdansk Duathlon AbcSurf TREK
2 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Duathlon opłacono on-line
3 Rogalska Małgorzata Kolincz Duathlon GK STG opłacono on-line
4 Iefymenko Oleksandr Sopot Duathlon opłacono on-line
5 Grążawski Piotr Gdynia Duathlon Grą Biegiem Rowerem opłacono on-line
6 Szyplewski Bartosz Nowe Duathlon opłacono on-line
7 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Duathlon BELTA TEAM GDANSK opłacono on-line
8 KUC SZYMON Starogard Gdański Duathlon TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
9 Grabarski Mateusz Gdańsk Duathlon VeloGd
10 Felon Michal Gdynia Duathlon BiegaMy, Zdrowy Rower,
11 Rożek Paulina Kaliska Duathlon opłacono on-line
12 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Duathlon opłacono on-line
13 Kunz Mieczysław Toruń Duathlon UMK Toruń opłacono on-line
14 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Duathlon New Village Team #Świry
15 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Duathlon LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
16 Bagrowski Tomasz Gdańsk Duathlon
17 Urban Marcin Toruń Duathlon opłacono on-line
18 Noga Grzegorz Skórcz Duathlon Ruliński Running Team opłacono on-line
19 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta Duathlon opłacono on-line
20 Krzemiński Jakub Gdańsk Duathlon ROWERSI - BST
21 Stefaniak Wojciech Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
22 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Duathlon Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk
23 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Duathlon opłacono on-line
24 Czajkowski Paweł Gdynia Duathlon BCT Team Gdynia opłacono on-line
25 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
26 Ośko Daniel Skórcz Duathlon Team MX Skórcz opłacono on-line
27 Maćkiewicz Przemysław Maćkiewicz Chełmża Duathlon
28 Kaiser Krzysztof Gniew Duathlon Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
29 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Biega
30 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Duathlon TRI STAROGARD GD
31 Brzuskiewicz Agnieszka Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń Duathlon GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
32 Sawicka Agnieszka Golub-Dobrzyń Duathlon GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
33 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Duathlon DAMA
34 Wiśniewski Michał Gdańsk Duathlon VeloGD opłacono on-line
35 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Duathlon Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
36 cisło Waldemar bądki Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
37 Tracz Olgierd Gdańsk Duathlon Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
38 Rzepka Miłosz Rzepka Grudziądz Duathlon M&M's
39 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK Duathlon BELTA TEAM GDANSK opłacono on-line
40 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Duathlon Tri Starogard gdanski opłacono on-line
41 iljin Mirosław Badki Duathlon opłacono on-line
42 Stec Marcin Sztum Duathlon K.L.K.S. LIDER Sztum opłacono on-line
43 Socha Piotr Zajezierze Duathlon K.L.K.S. LIDER Sztum opłacono on-line
44 Reimus Maciej Skórcz Duathlon Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
45 Orłowska Agata Gdynia Duathlon opłacono on-line
46 Świeca Grzegorz Gdańsk Duathlon Iron Team opłacono on-line
47 Janczak Sławomir Pszczółki Duathlon opłacono
48 Majkowski Tomasz Skórcz Duathlon Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
49 Dobosik Damian Elbląg Duathlon 3athlete opłacono on-line
50 Mazurek Arkadiusz Elbląg Duathlon OPEN BALANCE opłacono on-line
51 Matulewicz Magdalena Elbląg Duathlon 3athlete opłacono on-line
52 Ciszek Sebastian Gdańsk Duathlon Iron Team opłacono on-line
53 Jastrzębski Jarosław Wtelno Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
54 Ślęzak Adam Elbląg Duathlon OSP POGRODZIE
55 Nowakowski Jerzy Skórcz Duathlon Team MX Skórcz opłacono on-line
56 Legaszewski Roman Skórcz Duathlon Team MX Skórcz opłacono on-line
57 Hering Maciej bartosz Krag Duathlon Tri Starogard gdanski opłacono on-line
58 Kołodziejczyk Mateusz Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
59 Wójcik Damian Darłowo Duathlon Trigym Szczecin
60 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Duathlon ENDO Golub-Dobrzyń opłacono on-line
61 GNIECH MONIKA GDYNIA Duathlon PRZYCHODNIA GDYNIA ORŁOWO opłacono on-line
62 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Duathlon opłacono on-line
63 Przyłuska Beata Kwidzyn Duathlon opłacono on-line
64 Kurek Artur Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
65 Jankowski Michal Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
66 Orzędowski Dominik Kwidzyn Duathlon KWIDZYN BIKE RACING TEAM opłacono on-line
67 Ziemiński Maciej Ziemińsk Unisław Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
68 Gortat Bogumił Dobrzęcino Duathlon Norda Active Team opłacono on-line
69 Wójcicki Kuba Smetowo Duathlon KSGP Sprint Kulice
70 Rychter Andrzej Gdynia Duathlon PKO BP opłacono on-line
71 Rubaj Adam Kwidzyn Duathlon KTS IRONMAN/Kwidzyn Biega opłacono on-line
72 Zmysłowski Piotr Kwidzyn Duathlon MaxTech cyklo Kwidzyn opłacono on-line
73 Sikora Marcin Dzierzgoń Duathlon Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC opłacono on-line
74 Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk Duathlon LOTOS Running Team opłacono on-line
75 kleser krzysztof RUMIA Duathlon opłacono on-line
76 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Duathlon Dzierzgoń Team opłacono on-line
77 Pławski Marcin Dzierzgoń Duathlon Dzierzgoń Team opłacono on-line
78 Leoniak Adam Dzierzgoń Duathlon Dzierzgoń Team opłacono on-line
79 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Duathlon Dzierzgoń Team opłacono on-line
80 Schodowski Przemysław Kwidzyn Duathlon opłacono on-line
81 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
82 Nykiel Patryk Zblewo Duathlon opłacono on-line
83 Badowska Danuta Golub-Dobrzyń Duathlon brak opłacono on-line
84 Brzuskiewicz Paweł Golub-Dobrzyń Duathlon GTR GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
85 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Duathlon KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
86 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Duathlon KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ opłacono on-line
87 Talarski Aleksander Kwidzyn Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
88 Skrajda Szymon Pawlice Duathlon Niezrzeszony opłacono on-line
89 spręga aurelia starogard gdański Duathlon SKL FILIPPIDES
90 Świątkowski Tomasz Gdynia Duathlon 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
91 Koper Mateusz Tczew Duathlon GK Gryf Tczew
92 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie Duathlon GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides
93 Jagodda Adam Tczew Duathlon Parkrun Tczew opłacono on-line
94 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
95 Jaskólski Rafał Gniew Duathlon Klub Kolarski Pelplin opłacono on-line
96 Skierkowski Tomek Kwidzyn Duathlon Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
97 Ołowski Jakub Wydminy Duathlon AGROBROS opłacono on-line
98 Łęgowska Ania Kwidzyn Duathlon opłacono on-line
99 Ołowski Kamil Dzierzgoń Duathlon DKS Powiśle/Dzierzgoń Team opłacono on-line
100 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line


Wyświetleń: 6390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ