Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3athlete | |||||||||
1 | Dobosik Damian | Elbląg | Duathlon | 3athlete | opłacono on-line | ||||
2 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Duathlon | 3athlete | opłacono on-line | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
3 | Świątkowski Tomasz | Gdynia | Duathlon | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
AGROBROS | |||||||||
4 | Ołowski Jakub | Wydminy | Duathlon | AGROBROS | opłacono on-line | ||||
AbcSurf TREK | |||||||||
5 | Hoppe Mateusz | Gdansk | Duathlon | AbcSurf TREK | |||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
6 | Reimus Maciej | Skórcz | Duathlon | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
7 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Duathlon | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
BCT Team Gdynia | |||||||||
8 | Czajkowski Paweł | Gdynia | Duathlon | BCT Team Gdynia | opłacono on-line | ||||
BELTA TEAM GDANSK | |||||||||
9 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Duathlon | BELTA TEAM GDANSK | opłacono on-line | ||||
10 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Duathlon | BELTA TEAM GDANSK | opłacono on-line | ||||
BiegaMy, Zdrowy Rower, | |||||||||
11 | Felon Michal | Gdynia | Duathlon | BiegaMy, Zdrowy Rower, | |||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
12 | Sonnenfeld Łukasz | Grudziądz | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
13 | Skierkowski Tomek | Kwidzyn | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
14 | cisło Waldemar | bądki | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
15 | Talarski Aleksander | Kwidzyn | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
16 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
DAMA | |||||||||
17 | Zakrzewski Mariusz | Starogard Gdański | Duathlon | DAMA | |||||
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | |||||||||
18 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Duathlon | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
Dolina Noteci Racing Team | |||||||||
19 | Tracz Olgierd | Gdańsk | Duathlon | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
20 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
21 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
22 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
23 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line | ||||
Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | |||||||||
24 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Duathlon | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono on-line | ||||
ENDO Golub-Dobrzyń | |||||||||
25 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Duathlon | ENDO Golub-Dobrzyń | opłacono on-line | ||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
26 | Koper Mateusz | Tczew | Duathlon | GK Gryf Tczew | |||||
GK STG | |||||||||
27 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Duathlon | GK STG | opłacono on-line | ||||
GK STG/BBL Starogard Gdański | |||||||||
28 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Duathlon | GK STG/BBL Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides | |||||||||
29 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | Duathlon | GK STG/ BBL Starogard Gdański/ SKL Filippides | |||||
GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | |||||||||
30 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Duathlon | GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
GTR GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
31 | Brzuskiewicz Agnieszka Brzuskiewicz | Golub-Dobrzyń | Duathlon | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line | ||||
32 | Sawicka Agnieszka | Golub-Dobrzyń | Duathlon | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line | ||||
33 | Brzuskiewicz Paweł | Golub-Dobrzyń | Duathlon | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line | ||||
GardenFlora MTB Team | |||||||||
34 | Jastrzębski Jarosław | Wtelno | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line | ||||
35 | Ziemiński Maciej Ziemińsk | Unisław | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line | ||||
36 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line | ||||
GardenFlora MTB Team | |||||||||
37 | Damski Łukasz | Tryszczyn | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
38 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Duathlon | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grą Biegiem Rowerem | |||||||||
39 | Grążawski Piotr | Gdynia | Duathlon | Grą Biegiem Rowerem | opłacono on-line | ||||
In Running Shoes | |||||||||
40 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Duathlon | In Running Shoes | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
41 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Duathlon | Iron Team | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
42 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | Duathlon | Iron Team | opłacono on-line | ||||
K.L.K.S. LIDER Sztum | |||||||||
43 | Stec Marcin | Sztum | Duathlon | K.L.K.S. LIDER Sztum | opłacono on-line | ||||
44 | Socha Piotr | Zajezierze | Duathlon | K.L.K.S. LIDER Sztum | opłacono on-line | ||||
KSGP Sprint Kulice | |||||||||
45 | Wójcicki Kuba | Smetowo | Duathlon | KSGP Sprint Kulice | |||||
KTS IRONMAN/Kwidzyn Biega | |||||||||
46 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Duathlon | KTS IRONMAN/Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ | |||||||||
47 | Kucharska Wioletta | GOLUB-DOBRZYŃ | Duathlon | KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line | ||||
48 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Duathlon | KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIKE RACING TEAM | |||||||||
49 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Duathlon | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | opłacono on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
50 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Duathlon | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line | ||||
Klub Kolarski Pelplin | |||||||||
51 | Jaskólski Rafał | Gniew | Duathlon | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
52 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Duathlon | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
53 | Stefaniak Wojciech | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
54 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Biega | |||||
55 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
56 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Biega | |||||
Kwidzyn Bike Racing Team | |||||||||
57 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono on-line | ||||
58 | Kurek Artur | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono on-line | ||||
59 | Jankowski Michal | Kwidzyn | Duathlon | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
60 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Duathlon | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
61 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Duathlon | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
M&M's | |||||||||
62 | Rzepka Miłosz Rzepka | Grudziądz | Duathlon | M&M's | |||||
MaxTech cyklo Kwidzyn | |||||||||
63 | Zmysłowski Piotr | Kwidzyn | Duathlon | MaxTech cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
New Village Team #Świry | |||||||||
64 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Duathlon | New Village Team #Świry | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
65 | Skrajda Szymon | Pawlice | Duathlon | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
66 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Duathlon | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
OPEN BALANCE | |||||||||
67 | Mazurek Arkadiusz | Elbląg | Duathlon | OPEN BALANCE | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
68 | Ślęzak Adam | Elbląg | Duathlon | OSP POGRODZIE | |||||
PKO BP | |||||||||
69 | Rychter Andrzej | Gdynia | Duathlon | PKO BP | opłacono on-line | ||||
PRZYCHODNIA GDYNIA ORŁOWO | |||||||||
70 | GNIECH MONIKA | GDYNIA | Duathlon | PRZYCHODNIA GDYNIA ORŁOWO | opłacono on-line | ||||
Parkrun Tczew | |||||||||
71 | Jagodda Adam | Tczew | Duathlon | Parkrun Tczew | opłacono on-line | ||||
ROWERSI - BST | |||||||||
72 | Krzemiński Jakub | Gdańsk | Duathlon | ROWERSI - BST | |||||
RUNtastyczni Team Bytów | |||||||||
73 | barganska justyna | Bytów | Duathlon | RUNtastyczni Team Bytów | |||||
Ruliński Running Team | |||||||||
74 | Noga Grzegorz | Skórcz | Duathlon | Ruliński Running Team | opłacono on-line | ||||
SKL FILIPPIDES | |||||||||
75 | spręga aurelia | starogard gdański | Duathlon | SKL FILIPPIDES | |||||
TRI STAROGARD GD | |||||||||
76 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Duathlon | TRI STAROGARD GD | |||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
77 | KUC SZYMON | Starogard Gdański | Duathlon | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
78 | Ośko Daniel | Skórcz | Duathlon | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
79 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Duathlon | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
80 | Legaszewski Roman | Skórcz | Duathlon | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk | |||||||||
81 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Duathlon | Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk | |||||
Tri Starogard gdanski | |||||||||
82 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Duathlon | Tri Starogard gdanski | opłacono on-line | ||||
83 | Hering Maciej bartosz | Krag | Duathlon | Tri Starogard gdanski | opłacono on-line | ||||
Trigym Szczecin | |||||||||
84 | Wójcik Damian | Darłowo | Duathlon | Trigym Szczecin | |||||
UMK Toruń | |||||||||
85 | Kunz Mieczysław | Toruń | Duathlon | UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
VeloGD | |||||||||
86 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Duathlon | VeloGD | opłacono on-line | ||||
VeloGd | |||||||||
87 | Grabarski Mateusz | Gdańsk | Duathlon | VeloGd | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
88 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Duathlon | opłacono on-line | |||||
89 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Duathlon | opłacono on-line | |||||
90 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Duathlon | opłacono on-line | |||||
91 | Rożek Paulina | Kaliska | Duathlon | opłacono on-line | |||||
92 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Duathlon | opłacono on-line | |||||
93 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Duathlon | ||||||
94 | Urban Marcin | Toruń | Duathlon | opłacono on-line | |||||
95 | Gulatowska Klaudia Gulatowska | Klukowa huta | Duathlon | opłacono on-line | |||||
96 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Duathlon | opłacono on-line | |||||
97 | Maćkiewicz Przemysław Maćkiewicz | Chełmża | Duathlon | ||||||
98 | iljin Mirosław | Badki | Duathlon | opłacono on-line | |||||
99 | Orłowska Agata | Gdynia | Duathlon | opłacono on-line | |||||
100 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Duathlon | opłacono | |||||
101 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Duathlon | opłacono on-line | |||||
102 | Przyłuska Beata | Kwidzyn | Duathlon | opłacono on-line | |||||
103 | kleser krzysztof | RUMIA | Duathlon | opłacono on-line | |||||
104 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Duathlon | opłacono on-line | |||||
105 | Nykiel Patryk | Zblewo | Duathlon | opłacono on-line | |||||
106 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Duathlon | opłacono on-line | |||||
107 | Wiernicka Paulina | Kwidzyn | Duathlon | ||||||
brak | |||||||||
108 | Badowska Danuta | Golub-Dobrzyń | Duathlon | brak | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11797