Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Polska | Duathlon | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
2 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Duathlon | GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | opłacono on-line |
3 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | Duathlon | GK STG/BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
5 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Polska | Duathlon | In Running Shoes | opłacono on-line |
6 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Polska | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
7 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Duathlon | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
8 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
9 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Duathlon | AGROBROS | opłacono on-line |
10 | Skierkowski Tomek | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
11 | Jaskólski Rafał | Gniew | Polska | Duathlon | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
12 | Sonnenfeld Łukasz | Grudziądz | Polska | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
13 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | Duathlon | Parkrun Tczew | opłacono on-line |
14 | Świątkowski Tomasz | Gdynia | Polska | Duathlon | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
15 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Duathlon | Niezrzeszony | opłacono on-line |
16 | Talarski Aleksander | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
17 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | Polska | Duathlon | KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line |
18 | Kucharska Wioletta | GOLUB-DOBRZYŃ | Polska | Duathlon | KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line |
19 | Brzuskiewicz Paweł | Golub-Dobrzyń | Polska | Duathlon | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line |
20 | Badowska Danuta | Golub-Dobrzyń | Polska | Duathlon | brak | opłacono on-line |
21 | Nykiel Patryk | Zblewo | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
22 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
23 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
24 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
25 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
26 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
27 | Żemojdzin Michał | Dzierzgoń | Polska | Duathlon | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
28 | kleser krzysztof | RUMIA | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
29 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Duathlon | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
30 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Duathlon | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono on-line |
31 | Zmysłowski Piotr | Kwidzyn | Polska | Duathlon | MaxTech cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
32 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Polska | Duathlon | KTS IRONMAN/Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
33 | Rychter Andrzej | Gdynia | Polska | Duathlon | PKO BP | opłacono on-line |
34 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | Duathlon | Norda Active Team | opłacono on-line |
35 | Ziemiński Maciej Ziemińsk | Unisław | Polska | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
36 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Polska | Duathlon | KWIDZYN BIKE RACING TEAM | opłacono on-line |
37 | Jankowski Michal | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono on-line |
38 | Kurek Artur | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono on-line |
39 | Przyłuska Beata | Kwidzyn | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
40 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
41 | GNIECH MONIKA | GDYNIA | Polska | Duathlon | PRZYCHODNIA GDYNIA ORŁOWO | opłacono on-line |
42 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | Polska | Duathlon | ENDO Golub-Dobrzyń | opłacono on-line |
43 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono on-line |
44 | Hering Maciej bartosz | Krag | Polska | Duathlon | Tri Starogard gdanski | opłacono on-line |
45 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Duathlon | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
46 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | Duathlon | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
47 | Jastrzębski Jarosław | Wtelno | Polska | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
48 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | Polska | Duathlon | Iron Team | opłacono on-line |
49 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Duathlon | 3athlete | opłacono on-line |
50 | Mazurek Arkadiusz | Elbląg | Polska | Duathlon | OPEN BALANCE | opłacono on-line |
51 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Duathlon | 3athlete | opłacono on-line |
52 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Duathlon | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
53 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Duathlon | opłacono | |
54 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Polska | Duathlon | Iron Team | opłacono on-line |
55 | Orłowska Agata | Gdynia | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
56 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | Duathlon | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
57 | Socha Piotr | Zajezierze | Polska | Duathlon | K.L.K.S. LIDER Sztum | opłacono on-line |
58 | Stec Marcin | Sztum | Polska | Duathlon | K.L.K.S. LIDER Sztum | opłacono on-line |
59 | iljin Mirosław | Badki | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
60 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Duathlon | Tri Starogard gdanski | opłacono on-line |
61 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | Duathlon | BELTA TEAM GDANSK | opłacono on-line |
62 | Tracz Olgierd | Gdańsk | Polska | Duathlon | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
63 | cisło Waldemar | bądki | Polska | Duathlon | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
64 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Duathlon | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
65 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Polska | Duathlon | VeloGD | opłacono on-line |
66 | Sawicka Agnieszka | Golub-Dobrzyń | Polska | Duathlon | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line |
67 | Brzuskiewicz Agnieszka Brzuskiewicz | Golub-Dobrzyń | Polska | Duathlon | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | opłacono on-line |
68 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | Duathlon | Kierowcy Ciężarówek | opłacono on-line |
69 | Ośko Daniel | Skórcz | Polska | Duathlon | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
70 | Damski Łukasz | Tryszczyn | Polska | Duathlon | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
71 | Czajkowski Paweł | Gdynia | Polska | Duathlon | BCT Team Gdynia | opłacono on-line |
72 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
73 | Stefaniak Wojciech | Kwidzyn | Polska | Duathlon | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
74 | Gulatowska Klaudia Gulatowska | Klukowa huta | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
75 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Duathlon | Ruliński Running Team | opłacono on-line |
76 | Urban Marcin | Toruń | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
77 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Duathlon | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
78 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Duathlon | UMK Toruń | opłacono on-line |
79 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
80 | Rożek Paulina | Kaliska | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
81 | KUC SZYMON | Starogard Gdański | Polska | Duathlon | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
82 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | Duathlon | BELTA TEAM GDANSK | opłacono on-line |
83 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
84 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | Duathlon | Grą Biegiem Rowerem | opłacono on-line |
85 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
86 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Duathlon | GK STG | opłacono on-line |
87 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | Duathlon | opłacono on-line | |
88 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | GK Gryf Tczew | opłacono on-line |
89 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |
90 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Hania i Zosia | opłacono on-line |
91 | Alaszkiewicz Marta | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |
92 | Mucha Przemysław | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Kolarski Pelplin | opłacono |
93 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Dovista Active Team | opłacono on-line |
94 | Świderski Ireneusz | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
95 | Świderska Karolina | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |
96 | Gajkowski Dawid | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |
97 | Śledź Mikołaj | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
98 | Górski Dariusz | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
99 | Piórkowski Szymon | Rajkowy | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Kolarski Pelplin | opłacono on-line |
100 | Zieliński Michał | Pelplin | Polska | Duathlon (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11811