Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamiński Andrzej Żelechów 10km 50.00 PLN
2 Cichowska Joanna Ostróda 10km 50.00 PLN
3 Ślęzak Adam Elbląg NW 5km OSP POGRODZIE 50.00 PLN
4 Ratyński Paweł MOGIELNICA 10km 50.00 PLN
5 Włodarczyk Joanna Żelechów NW 5km Żelechów Team opłacono
6 GRZECHNIK RENATA MIŃSK MAZ. 10km brak 50.00 PLN
7 Traczyk Jakub Hipolitów 10km TT opłacono
8 Traczyk Kazimierz Hipolitów 10km TT opłacono
9 Jurczyszyn Krystian Zbuczyn 10km Zbucki Ruch / 53 Batalion lekkiej piechoty 50.00 PLN
10 Powałka Michał Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
11 Janiak Paweł Siedlce 10km opłacono
12 Bartosiewicz Jola siedlce 10km Hot team opłacono
13 Radzikowski Krzysztof siedlce 10km Hot team opłacono
14 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
15 Chybowski Rafał Ławki 10km Dzikie Borsuki opłacono
16 Romańczuk Agnieszka Siedlce NW 5km NoWi Siedlce 50.00 PLN
17 Chromiński Andrzej Dziewule 10km Zbucki Ruch opłacono
18 Chybowska Aneta ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
19 Mirosz Robert Siedlce 10km opłacono
20 Posiadała Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
21 Młynarz Kamil Łęcznowola 10km SKB Kraśnik/ 53blp opłacono
22 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
23 Małecki Kamil Siedlce 10km opłacono
24 Cabaj Tomasz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
25 Mazurczak Jakub Chodów NW 5km NoWi Siedlce opłacono
26 Zagalska Aldona SIEDLCE NW 5km NoWi Siedlce opłacono
27 Mazurczak Grażyna Chodów NW 5km NoWi Siedlce opłacono
28 Chojecki Paweł Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
29 Zacharczuk Zofia Siedlce NW 5km NoWi Siedlce opłacono
30 Prekurat Marzena Siedlce NW 5km NoWi SIEDLCE opłacono
31 Selwanowicz Aleksander siedlce 10km G4 opłacono
32 Mitrofaniuk Marek Siedlce 10km opłacono
33 WYSOKIŃSKA ELA ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
34 Kopańska Kasia Pruszyn 10km Yulo Run Team, TSC 50.00 PLN
35 WĘGŁOWSKI WITOLD Siedlce 10km opłacono
36 Szczepanik Paweł Węgów 10km Szkolni biegacze opłacono
37 Kuć Paweł Węgrów 10km Szkolni biegacze 50.00 PLN
38 Zawada Mateusz Siedlce 10km 50.00 PLN
39 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km opłacono
40 Deresz Katarzyna Warszawa 10km opłacono
41 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl opłacono
42 Tarasiuk Bartek Zamienie 10km opłacono
43 Górski Łukasz Siedlce NW 5km opłacono
44 Tarasiuk Lukasz Mrozy 10km opłacono
45 Ochnio Andrzej Łuków 10km opłacono
46 Santos Kasia Łuków 10km opłacono
47 Małecki Jacek Kalisz 10km Dzikie Borsuki opłacono
48 Witkowski Michał Warszawa 10km OtoLandia opłacono
49 Urban Andrzej Stok Lacki 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
50 Wysokiński Marcin Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
51 Zdanowski Grzegorz Warszawa 10km opłacono
52 Banaszewski Adrian Siedlce 10km opłacono
53 Kobylinska Małgorzata Siedlce 10km Klub Aktywnych parkranu skórze 50.00 PLN
54 Kosieradzki Łukasz Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
55 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 10km MELEPETA Team opłacono
56 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków opłacono
57 Kozioł Radosław Łuzki 10km opłacono
58 Dunajko Łukasz Puczyce 10km opłacono
59 Remiszewski Damian Siedlce 10km opłacono
60 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km opłacono
61 Teca Sebastian Siedlce 10km opłacono
62 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team opłacono
63 Bańkowski Arkadiusz Siedlce 10km 50.00 PLN
64 Borkowski Dariusz SIEDLCE NW 5km NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD opłacono
65 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
66 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
67 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 10km Pędzące Leniwce opłacono
68 Wyrzyk Magdalena Węgrów 10km opłacono
69 Gierasimiuk Michał Węgrów 10km Szkolni biegacze opłacono
70 Okniński Andrzej Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
71 Ostrowska Dorota Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
72 Pałka Magdalena Urszulin 10km opłacono
73 Wrzosek Tomek Siedlce 10km G4 50.00 PLN
74 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km opłacono
75 Wrzosek Iwona Siedlce 10km opłacono
76 Kubak Wojciech Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
77 Kukla Łukasz Siedlce 10km G4 team 50.00 PLN
78 Kosyl Hubert Stare Opole 10km OSP NOWE OPOLE 50.00 PLN
79 Piekarski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
80 Wysocki Daniel Warszawa 10km opłacono
81 Iwiński Lech Siedlce 10km opłacono
82 Wysocka Monika Warszawa 10km opłacono
83 Pietruczanis Paweł Węgrów NW 5km Aktywni Węgrów opłacono
84 Zasowski Jarosław Siedlce 10km G4 Team opłacono
85 Perczyński Adam Siedlce 10km G4 opłacono
86 Jóźwiak Barbara Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
87 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance opłacono
88 Przekaza Łukasz Siedlce 10km opłacono
89 Kukla Mańka Siedlce 10km G4 Team 50.00 PLN
90 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce 10km G4 Team opłacono
91 Olszewski Piotr Siedlce 10km TEAM 1431 opłacono
92 Wrzosek Małgorzata Siedlce 10km G4 opłacono
93 Zdanowski Adam Siedlce 10km G4 opłacono
94 Zdanowska Ewelina Siedlce 10km G4 opłacono
95 Czechowicz Grzesiek Siedlce 10km Triathlon Siedlce Club, G4 opłacono
96 Chaciński Michał Siedlce 10km opłacono
97 Chacińska Anna Siedlce 10km G4 opłacono
98 Krypski Bartosz Siedlce 10km G4 opłacono
99 Dąbrowski Grzegorz Siedlce 10km opłacono
100 Biernat Katarzyna Siedlce 10km opłacono


Wyświetleń: 7193

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ