Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czyżewski Szymon Siedlce 10km 1LO PRUS Siedlce 50.00 PLN
2 Zelent Arkadiusz Grabianów 10km 50.00 PLN
3 Toczyska Anna NIWISKI 10km Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK 50.00 PLN
4 Lubowiecki Kamil Mysiadło 10km 50.00 PLN
5 Pastor Kamil Siedlce 10km Wirtualna Polska 50.00 PLN
6 Zawadzka Monika Siedlce 10km 50.00 PLN
7 Kuć Paweł Węgrów 10km Szkolni biegacze 50.00 PLN
8 Stańczuk leszek Chodów 10km Yulo Run Team Siedlce 50.00 PLN
9 Mikiciuk Dariusz Siedlce 10km 50.00 PLN
10 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 10km 50.00 PLN
11 Koć Karol Siedlce 10km 50.00 PLN
12 Sitek Arkadiusz Węgrów 10km Aktywni Węgrów 50.00 PLN
13 Kodzis Lesław Siedlce 10km 50.00 PLN
14 Radzikowska Martyna Siedlce 10km 50.00 PLN
15 Naumiuk Mariusz Siedlce 10km 50.00 PLN
16 Kania Arkadiusz Siedlce 10km 50.00 PLN
17 Włodarczyk Joanna Żelechów NW 5km Żelechów Team opłacono
18 Powałka Michał Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
19 Janiak Paweł Siedlce 10km opłacono
20 Bartosiewicz Jola siedlce 10km Hot team opłacono
21 Radzikowski Krzysztof siedlce 10km Hot team opłacono
22 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
23 Chybowski Rafał Ławki 10km Dzikie Borsuki opłacono
24 Chromiński Andrzej Dziewule 10km Zbucki Ruch opłacono
25 Chybowska Aneta ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
26 Mirosz Robert Siedlce 10km opłacono
27 Posiadała Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
28 Młynarz Kamil Łęcznowola 10km SKB Kraśnik/ 53blp opłacono
29 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
30 Małecki Kamil Siedlce 10km opłacono
31 Cabaj Tomasz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
32 Mazurczak Jakub Chodów NW 5km NoWi Siedlce opłacono
33 Zagalska Aldona SIEDLCE NW 5km NoWi Siedlce opłacono
34 Mazurczak Grażyna Chodów NW 5km NoWi Siedlce opłacono
35 Chojecki Paweł Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
36 Zacharczuk Zofia Siedlce NW 5km NoWi Siedlce opłacono
37 Prekurat Marzena Siedlce NW 5km NoWi SIEDLCE opłacono
38 Selwanowicz Aleksander siedlce 10km G4 opłacono
39 Mitrofaniuk Marek Siedlce 10km opłacono
40 WYSOKIŃSKA ELA ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
41 WĘGŁOWSKI WITOLD Siedlce 10km opłacono
42 Szczepanik Paweł Węgów 10km Szkolni biegacze opłacono
43 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km opłacono
44 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl opłacono
45 Tarasiuk Bartek Zamienie 10km opłacono
46 Górski Łukasz Siedlce NW 5km opłacono
47 Tarasiuk Lukasz Mrozy 10km opłacono
48 Ochnio Andrzej Łuków 10km opłacono
49 Santos Kasia Łuków 10km opłacono
50 Małecki Jacek Kalisz 10km Dzikie Borsuki opłacono
51 Witkowski Michał Warszawa 10km OtoLandia opłacono
52 Urban Andrzej Stok Lacki 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
53 Wysokiński Marcin Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
54 Zdanowski Grzegorz Warszawa 10km opłacono
55 Banaszewski Adrian Siedlce 10km opłacono
56 Kosieradzki Łukasz Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
57 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 10km MELEPETA Team opłacono
58 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków opłacono
59 Kozioł Radosław Łuzki 10km opłacono
60 Dunajko Łukasz Puczyce 10km opłacono
61 Remiszewski Damian Siedlce 10km opłacono
62 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km opłacono
63 Teca Sebastian Siedlce 10km opłacono
64 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team opłacono
65 Borkowski Dariusz SIEDLCE NW 5km NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD opłacono
66 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
67 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
68 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 10km Pędzące Leniwce opłacono
69 Wyrzyk Magdalena Węgrów 10km opłacono
70 Gierasimiuk Michał Węgrów 10km Szkolni biegacze opłacono
71 Okniński Andrzej Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
72 Ostrowska Dorota Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
73 Pałka Magdalena Urszulin 10km opłacono
74 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km opłacono
75 Wrzosek Iwona Siedlce 10km opłacono
76 Kubak Wojciech Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
77 Piekarski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
78 Wysocki Daniel Warszawa 10km opłacono
79 Iwiński Lech Siedlce 10km opłacono
80 Wysocka Monika Warszawa 10km opłacono
81 Pietruczanis Paweł Węgrów NW 5km Aktywni Węgrów opłacono
82 Zasowski Jarosław Siedlce 10km G4 Team opłacono
83 Perczyński Adam Siedlce 10km G4 opłacono
84 Jóźwiak Barbara Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
85 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance opłacono
86 Przekaza Łukasz Siedlce 10km opłacono
87 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce 10km G4 Team opłacono
88 Olszewski Piotr Siedlce 10km TEAM 1431 opłacono
89 Wrzosek Małgorzata Siedlce 10km G4 opłacono
90 Zdanowski Adam Siedlce 10km G4 opłacono
91 Zdanowska Ewelina Siedlce 10km G4 opłacono
92 Czechowicz Grzesiek Siedlce 10km Triathlon Siedlce Club, G4 opłacono
93 Chaciński Michał Siedlce 10km opłacono
94 Chacińska Anna Siedlce 10km G4 opłacono
95 Krypski Bartosz Siedlce 10km G4 opłacono
96 Dąbrowski Grzegorz Siedlce 10km opłacono
97 Biernat Katarzyna Siedlce 10km opłacono
98 Tratkiewicz Jarosław SIEDLCE 10km opłacono
99 Szczepkowski Paweł Warszawa 10km opłacono
100 Cegiełkowski Dariusz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono


Wyświetleń: 10225

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ