10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Danielak Marzena Kotuń 10km KAPS opłacono
2 Czyżkowski Paweł Mińsk Mazowiecki 10km MKB Dreptak opłacono
3 Łupiński Daniel STARE OPOLE 10km Triathlon Siedlce Club opłacono
4 Newel Adam Siedlce 10km opłacono
5 Baczyński Robert Siedlce 10km opłacono
6 Baczynska Aneta Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
7 Szot Maria Ujazd 10km opłacono
8 Dziewulski Robert Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
9 Buńko Tobiasz Siedlce 10km 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce opłacono
10 Suder Hubert Siedlce 10km
11 Rozczypała Karol Warszawa 10km opłacono
12 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
13 Malinowski Tomasz Przywory Duże 10km
14 Sidor-Wyszomierska Magdalena Siedlce 10km
15 Jastrzębska Eliza Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
16 Araszkiewicz Tomasz Siedlce 10km SP NR 8 SIEDLCE opłacono
17 Jastrzębski Paweł Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
18 Bańkowski Arkadiusz Siedlce 10km
19 Soszyński Tomasz Siedlce 10km opłacono
20 Kisiel Jarek Siedlce 10km opłacono
21 Szachnowski Ireneusz Siedlce 10km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
22 Szysz Alina Siedlce 10km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
23 Warowny Robert Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
24 Baranowska Mariola Międzyrzec podlaski 10km MKS Żak Biala Podlaska opłacono
25 Szyszkowski Piotr Siedlce 10km opłacono
26 Jastrzębska Barbara Siedlce 10km
27 Skolimowski Adam Żabokliki 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
28 Józefiak Jakub Legionowo 10km Józefaki opłacono
29 Yakubovich Emiliya Legionowo 10km Józefaki opłacono
30 KOMOR Bogdan Siedlce 10km opłacono
31 Zabczynska- Komor Anita Siedlce 10km opłacono
32 Dąbrowska Aneta Skórzec 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
33 Dąbrowski Mariusz Skórzec 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
34 Czyżewski Szymon Siedlce 10km 1LO PRUS Siedlce opłacono
35 Zelent Arkadiusz Grabianów 10km opłacono
36 Sobiczewski Piotr SIedlce 10km Triathlon Siedlce Klub opłacono
37 Pastor Kamil Siedlce 10km Wirtualna Polska opłacono
38 Zawadzka Monika Siedlce 10km
39 Stańczuk leszek Chodów 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
40 Mikiciuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
41 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 10km opłacono
42 Koć Karol Siedlce 10km opłacono
43 Kodzis Lesław Siedlce 10km opłacono
44 Radzikowska Martyna Siedlce 10km opłacono
45 Naumiuk Mariusz Siedlce 10km
46 Kania Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
47 Powałka Michał Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
48 Krasuski Mirosław Siedlce 10km opłacono
49 Bartosiewicz Jola siedlce 10km Hot team opłacono
50 Radzikowski Krzysztof siedlce 10km Hot team opłacono
51 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
52 Chromiński Andrzej Dziewule 10km Zbucki Ruch opłacono
53 Mirosz Robert Siedlce 10km opłacono
54 Posiadała Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
55 Ciuk Mariusz Grabianów 10km Yulo Run Ream Siedlce opłacono
56 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
57 Małecki Kamil Siedlce 10km opłacono
58 Cabaj Tomasz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
59 Chojecki Paweł Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
60 Selwanowicz Aleksander siedlce 10km G4 opłacono
61 Mierzejewski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
62 WĘGŁOWSKI WITOLD Siedlce 10km opłacono
63 Szczepanik Paweł Węgów 10km Szkolni biegacze opłacono
64 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km opłacono
65 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl opłacono
66 Tarasiuk Bartek Zamienie 10km opłacono
67 Górski Łukasz Siedlce 10km opłacono
68 Tarasiuk Lukasz Mrozy 10km opłacono
69 Ochnio Andrzej Łuków 10km opłacono
70 Zajko Barbara Terespol 10km KB Szuracz Terespol opłacono
71 Witkowski Michał Warszawa 10km OtoLandia opłacono
72 Urban Andrzej Stok Lacki 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
73 Wysokiński Marcin Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
74 Zdanowski Grzegorz Warszawa 10km opłacono
75 Banaszewski Adrian Siedlce 10km opłacono
76 Kosieradzki Łukasz Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
77 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 10km MELEPETA Team opłacono
78 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków opłacono
79 Kozioł Radosław Łuzki 10km opłacono
80 Dunajko Łukasz Puczyce 10km opłacono
81 Remiszewski Damian Siedlce 10km opłacono
82 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km opłacono
83 Teca Sebastian Siedlce 10km opłacono
84 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team opłacono
85 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
86 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
87 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 10km Pędzące Leniwce opłacono
88 Jagodziński Piotr Węgrów 10km Aktywni Węgrów opłacono
89 Gierasimiuk Michał Węgrów 10km Szkolni biegacze opłacono
90 Stasiuk Wiktoria Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
91 Pytel Waldek Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
92 Pałka Magdalena Urszulin 10km opłacono
93 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km opłacono
94 Wrzosek Iwona Siedlce 10km opłacono
95 Kubak Wojciech Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
96 Piekarski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
97 Iwiński Lech Siedlce 10km opłacono
98 Zasowski Jarosław Siedlce 10km G4 Team opłacono
99 Perczyński Adam Siedlce 10km G4 opłacono
100 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance opłacono


Wyświetleń: 12814

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ