Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danielak Marzena | Kotuń | Polska | 10km | KAPS | opłacono |
2 | Czyżkowski Paweł | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | MKB Dreptak | opłacono |
3 | Łupiński Daniel | STARE OPOLE | Polska | 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
4 | Newel Adam | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
5 | Baczyński Robert | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
6 | Baczynska Aneta | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
7 | Szot Maria | Ujazd | Polska | 10km | opłacono | |
8 | Dziewulski Robert | Zbuczyn | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
9 | Buńko Tobiasz | Siedlce | Polska | 10km | 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce | opłacono |
10 | Suder Hubert | Siedlce | Polska | 10km | ||
11 | Rozczypała Karol | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
12 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
13 | Malinowski Tomasz | Przywory Duże | Polska | 10km | ||
14 | Sidor-Wyszomierska Magdalena | Siedlce | Polska | 10km | ||
15 | Jastrzębska Eliza | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
16 | Araszkiewicz Tomasz | Siedlce | Polska | 10km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono |
17 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
18 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | Polska | 10km | ||
19 | Soszyński Tomasz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
20 | Kisiel Jarek | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
21 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Polska | 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
22 | Szysz Alina | Siedlce | Polska | 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
23 | Warowny Robert | Łuków | Polska | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono |
24 | Baranowska Mariola | Międzyrzec podlaski | Polska | 10km | MKS Żak Biala Podlaska | opłacono |
25 | Szyszkowski Piotr | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
26 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | Polska | 10km | ||
27 | Skolimowski Adam | Żabokliki | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
28 | Józefiak Jakub | Legionowo | Polska | 10km | Józefaki | opłacono |
29 | Yakubovich Emiliya | Legionowo | Polska | 10km | Józefaki | opłacono |
30 | KOMOR Bogdan | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
31 | Zabczynska- Komor Anita | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
32 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
33 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
34 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Polska | 10km | 1LO PRUS Siedlce | opłacono |
35 | Zelent Arkadiusz | Grabianów | Polska | 10km | opłacono | |
36 | Sobiczewski Piotr | SIedlce | Polska | 10km | Triathlon Siedlce Klub | opłacono |
37 | Pastor Kamil | Siedlce | Polska | 10km | Wirtualna Polska | opłacono |
38 | Zawadzka Monika | Siedlce | Polska | 10km | ||
39 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
40 | Mikiciuk Dariusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
41 | Kmiecik Arkadiusz | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
42 | Koć Karol | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
43 | Kodzis Lesław | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
44 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
45 | Naumiuk Mariusz | Siedlce | Polska | 10km | ||
46 | Kania Arkadiusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
47 | Powałka Michał | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
48 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
49 | Bartosiewicz Jola | siedlce | Polska | 10km | Hot team | opłacono |
50 | Radzikowski Krzysztof | siedlce | Polska | 10km | Hot team | opłacono |
51 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
52 | Chromiński Andrzej | Dziewule | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
53 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
54 | Posiadała Arkadiusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
55 | Ciuk Mariusz | Grabianów | Polska | 10km | Yulo Run Ream Siedlce | opłacono |
56 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
57 | Małecki Kamil | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
58 | Cabaj Tomasz | Siedlce | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
59 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
60 | Selwanowicz Aleksander | siedlce | Polska | 10km | G4 | opłacono |
61 | Mierzejewski Piotr | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
62 | WĘGŁOWSKI WITOLD | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
63 | Szczepanik Paweł | Węgów | Polska | 10km | Szkolni biegacze | opłacono |
64 | Dziekanowski Wojciech | SIEDLCE | Polska | 10km | opłacono | |
65 | Cabaj Rafał | Mrozy | Polska | 10km | Biegusiem.pl | opłacono |
66 | Tarasiuk Bartek | Zamienie | Polska | 10km | opłacono | |
67 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
68 | Tarasiuk Lukasz | Mrozy | Polska | 10km | opłacono | |
69 | Ochnio Andrzej | Łuków | Polska | 10km | opłacono | |
70 | Zajko Barbara | Terespol | Polska | 10km | KB Szuracz Terespol | opłacono |
71 | Witkowski Michał | Warszawa | Polska | 10km | OtoLandia | opłacono |
72 | Urban Andrzej | Stok Lacki | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
73 | Wysokiński Marcin | Łuków | Polska | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono |
74 | Zdanowski Grzegorz | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
75 | Banaszewski Adrian | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
76 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
77 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | 10km | MELEPETA Team | opłacono |
78 | Kędziora Monika | Łuków | Polska | 10km | Crossfit Łuków | opłacono |
79 | Kozioł Radosław | Łuzki | Polska | 10km | opłacono | |
80 | Dunajko Łukasz | Puczyce | Polska | 10km | opłacono | |
81 | Remiszewski Damian | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
82 | Remiszewski Stanisław | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
83 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
84 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | 10km | Melepeta Team | opłacono |
85 | Antczak Kacper | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
86 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | Polska | 10km | Bsac Mokobody | opłacono |
87 | Rzyszkiewicz Tomasz | Sokołów Podlaski | Polska | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono |
88 | Jagodziński Piotr | Węgrów | Polska | 10km | Aktywni Węgrów | opłacono |
89 | Gierasimiuk Michał | Węgrów | Polska | 10km | Szkolni biegacze | opłacono |
90 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | Polska | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
91 | Pytel Waldek | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
92 | Pałka Magdalena | Urszulin | Polska | 10km | opłacono | |
93 | Aleksiuk Marcin | SIEDLCE | Polska | 10km | opłacono | |
94 | Wrzosek Iwona | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
95 | Kubak Wojciech | Zbuczyn | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
96 | Piekarski Piotr | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
97 | Iwiński Lech | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
98 | Zasowski Jarosław | Siedlce | Polska | 10km | G4 Team | opłacono |
99 | Perczyński Adam | Siedlce | Polska | 10km | G4 | opłacono |
100 | Lipiński Łukasz | Wola Suchożebrska | Polska | 10km | ALL Dance | opłacono |
Wyświetleń: 19077