Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Brygada Pancerna DAS Siedlce | |||||||||
1 | Buńko Tobiasz | Siedlce | 10km | 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce | opłacono | ||||
1LO PRUS Siedlce | |||||||||
2 | Czyżewski Szymon | Siedlce | 10km | 1LO PRUS Siedlce | opłacono | ||||
ALL Dance | |||||||||
3 | Lipiński Łukasz | Wola Suchożebrska | 10km | ALL Dance | opłacono | ||||
Aktywni Węgrów | |||||||||
4 | Jagodziński Piotr | Węgrów | 10km | Aktywni Węgrów | opłacono | ||||
Aktywni Węgrów / Devi Himal Team | |||||||||
5 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | 10km | Aktywni Węgrów / Devi Himal Team | opłacono | ||||
BSaC Mokobody | |||||||||
6 | Kosiorek Adam | Mokobody | 10km | BSaC Mokobody | opłacono | ||||
Biegusiem.pl | |||||||||
7 | Cabaj Rafał | Mrozy | 10km | Biegusiem.pl | opłacono | ||||
Bsac Mokobody | |||||||||
8 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | 10km | Bsac Mokobody | opłacono | ||||
CFS | |||||||||
9 | Komar Małgorzata | Siedlce | 10km | CFS | opłacono | ||||
Crossfit Łuków | |||||||||
10 | Kędziora Monika | Łuków | 10km | Crossfit Łuków | opłacono | ||||
Dzikie Borsuki | |||||||||
11 | Warowny Robert | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
12 | Wysokiński Marcin | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
13 | Szymowska Sylwia | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
14 | Gawłowicz Robert | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
G4 | |||||||||
15 | Selwanowicz Aleksander | siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
16 | Perczyński Adam | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
17 | Wrzosek Małgorzata | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
18 | Zdanowski Adam | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
19 | Kukla Mańka | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
20 | Krypski Bartosz | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
21 | Komar Monika | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
22 | Piwko Sylwester | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
G4 | |||||||||
23 | Chacińska Anna | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
24 | Wrzosek Przemysław | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
25 | Świderski Marcin | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
G4 Team | |||||||||
26 | Zasowski Jarosław | Siedlce | 10km | G4 Team | opłacono | ||||
Golice Team | |||||||||
27 | Mazurek Ilona | Golice | 10km | Golice Team | opłacono | ||||
Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||||||
28 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
Hot team | |||||||||
29 | Bartosiewicz Jola | siedlce | 10km | Hot team | opłacono | ||||
30 | Radzikowski Krzysztof | siedlce | 10km | Hot team | opłacono | ||||
Józefaki | |||||||||
31 | Józefiak Jakub | Legionowo | 10km | Józefaki | opłacono | ||||
32 | Yakubovich Emiliya | Legionowo | 10km | Józefaki | opłacono | ||||
K.A.Parkrun Skórzec &Zbucki Ruch | |||||||||
33 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | 10km | K.A.Parkrun Skórzec &Zbucki Ruch | opłacono | ||||
KAPS | |||||||||
34 | Danielak Marzena | Kotuń | 10km | KAPS | opłacono | ||||
KB Szuracz Terespol | |||||||||
35 | Zajko Barbara | Terespol | 10km | KB Szuracz Terespol | opłacono | ||||
KS Prefbet Sonarol | |||||||||
36 | Szyszka Anna | Warszawa | 10km | KS Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
37 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
38 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
39 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
40 | Szysz Alina | Siedlce | 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
MELEPETA Team | |||||||||
41 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | 10km | MELEPETA Team | opłacono | ||||
MKB Dreptak | |||||||||
42 | Czyżkowski Paweł | Mińsk Mazowiecki | 10km | MKB Dreptak | opłacono | ||||
43 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | 10km | MKB Dreptak | opłacono | ||||
MKS Pogoń Siedlce | |||||||||
44 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
45 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
MKS Żak Biala Podlaska | |||||||||
46 | Baranowska Mariola | Międzyrzec podlaski | 10km | MKS Żak Biala Podlaska | opłacono | ||||
Melepeta Team | |||||||||
47 | Boruta Jarosław | Siedlce | 10km | Melepeta Team | opłacono | ||||
OSP Podnieśno | |||||||||
48 | Kudelski Adam | Podnieśno | 10km | OSP Podnieśno | opłacono | ||||
OtoLandia | |||||||||
49 | Witkowski Michał | Warszawa | 10km | OtoLandia | opłacono | ||||
PP | |||||||||
50 | Pszkit Piotr | Siedlce | 10km | PP | opłacono | ||||
PSZS Siedlce | |||||||||
51 | Witkowski Wojciech | Siedlce | 10km | PSZS Siedlce | opłacono | ||||
Pędzące Leniwce | |||||||||
52 | Rzyszkiewicz Tomasz | Sokołów Podlaski | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono | ||||
53 | Choma Grażyna | Skrzeszew E | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono | ||||
54 | Choma Marek | Skrzeszew E | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono | ||||
SHA-LE-NI | |||||||||
55 | Michaluk Damian | Łosice | 10km | SHA-LE-NI | opłacono | ||||
SP NR 8 SIEDLCE | |||||||||
56 | Araszkiewicz Tomasz | Siedlce | 10km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono | ||||
Slow Jogging Siedlce | |||||||||
57 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | 10km | Slow Jogging Siedlce | opłacono | ||||
Szkolni biegacze | |||||||||
58 | Szczepanik Paweł | Węgów | 10km | Szkolni biegacze | opłacono | ||||
59 | Gierasimiuk Michał | Węgrów | 10km | Szkolni biegacze | opłacono | ||||
TEAM 1431 | |||||||||
60 | Olszewski Piotr | Siedlce | 10km | TEAM 1431 | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Club | |||||||||
61 | Łupiński Daniel | STARE OPOLE | 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono | ||||
62 | Wakuła Marek | Siedlce | 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Club, G4 | |||||||||
63 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | 10km | Triathlon Siedlce Club, G4 | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Klub | |||||||||
64 | Sobiczewski Piotr | SIedlce | 10km | Triathlon Siedlce Klub | opłacono | ||||
Wirtualna Polska | |||||||||
65 | Pastor Kamil | Siedlce | 10km | Wirtualna Polska | opłacono | ||||
Yulo Run Ream Siedlce | |||||||||
66 | Ciuk Mariusz | Grabianów | 10km | Yulo Run Ream Siedlce | opłacono | ||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
67 | Stańczuk leszek | Chodów | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
68 | Urban Andrzej | Stok Lacki | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
69 | Pytel Waldek | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
70 | Jóźwiak Krzysztof | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
71 | Dąbrowska Beata | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
72 | Hołubiec Paweł | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
73 | Kuźma Maciej | siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
74 | Wakuła Tomasz | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
75 | Wojciechowska Jolanta | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
76 | Ryżkowski Mariusz | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
77 | Baczynska Aneta | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
78 | Jastrzębska Eliza | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
79 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
80 | Skolimowski Adam | Żabokliki | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
81 | Powałka Michał | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
82 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
83 | Mierzejewski Piotr | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
84 | Piekarski Piotr | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
85 | Złoch Izabela | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
86 | Górska Angelika | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
87 | Cabaj Krzysztof | Domanice | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
88 | Baranowska-Kuźma Monika | siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
89 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
90 | Kuźma Dorota | Skórzec | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
91 | Kander Leszek | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
92 | Niedziółka Jakub | Grabianów | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
Zbucki Ruch | |||||||||
93 | Dziewulski Robert | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
94 | Chromiński Andrzej | Dziewule | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
95 | Cabaj Tomasz | Siedlce | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
96 | Kubak Wojciech | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
97 | Cegiełkowski Dariusz | Siedlce | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
98 | Bobryk Magdalena | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
99 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
100 | Radzikowski Paweł | Choja | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
Zbucki Ruch | |||||||||
101 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
102 | Newel Adam | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
103 | Baczyński Robert | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
104 | Szot Maria | Ujazd | 10km | opłacono | |||||
105 | Suder Hubert | Siedlce | 10km | ||||||
106 | Rozczypała Karol | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
107 | Malinowski Tomasz | Przywory Duże | 10km | ||||||
108 | Sidor-Wyszomierska Magdalena | Siedlce | 10km | ||||||
109 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | 10km | ||||||
110 | Soszyński Tomasz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
111 | Kisiel Jarek | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
112 | Szyszkowski Piotr | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
113 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | 10km | ||||||
114 | KOMOR Bogdan | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
115 | Zabczynska- Komor Anita | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
116 | Zelent Arkadiusz | Grabianów | 10km | opłacono | |||||
117 | Zawadzka Monika | Siedlce | 10km | ||||||
118 | Mikiciuk Dariusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
119 | Kmiecik Arkadiusz | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
120 | Koć Karol | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
121 | Kodzis Lesław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
122 | Radzikowska Martyna | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
123 | Naumiuk Mariusz | Siedlce | 10km | ||||||
124 | Kania Arkadiusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
125 | Krasuski Mirosław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
126 | Mirosz Robert | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
127 | Posiadała Arkadiusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
128 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
129 | Małecki Kamil | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
130 | WĘGŁOWSKI WITOLD | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
131 | Dziekanowski Wojciech | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
132 | Tarasiuk Bartek | Zamienie | 10km | opłacono | |||||
133 | Górski Łukasz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
134 | Tarasiuk Lukasz | Mrozy | 10km | opłacono | |||||
135 | Ochnio Andrzej | Łuków | 10km | opłacono | |||||
136 | Zdanowski Grzegorz | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
137 | Banaszewski Adrian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
138 | Kozioł Radosław | Łuzki | 10km | opłacono | |||||
139 | Dunajko Łukasz | Puczyce | 10km | opłacono | |||||
140 | Remiszewski Damian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
141 | Remiszewski Stanisław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
142 | Teca Sebastian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
143 | Antczak Kacper | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
144 | Pałka Magdalena | Urszulin | 10km | opłacono | |||||
145 | Aleksiuk Marcin | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
146 | Wrzosek Iwona | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
147 | Iwiński Lech | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
148 | Przekaza Łukasz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
149 | Chaciński Michał | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
150 | Protasewicz Magda | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
151 | Biernat Katarzyna | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
152 | Tratkiewicz Jarosław | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
153 | Szczepkowski Paweł | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
154 | Turkowski Maciej | siedlce | 10km | opłacono | |||||
155 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
156 | Wasiluk Ireneusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
157 | Zych Michał | Stare opole | 10km | opłacono | |||||
158 | Litwiński Robert | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
159 | Radzikowska Joanna | siedlce | 10km | opłacono | |||||
160 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
161 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
162 | Cegiełka Rafał | siedlce | 10km | opłacono | |||||
163 | Myszkiewicz Maciej | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
164 | Popławski Radek | siedcle | 10km | opłacono | |||||
165 | Krupa Wojciech | Mokobody | 10km | opłacono | |||||
166 | Kalicka Anna | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
167 | Siwik Henryka | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
168 | Kupiec Beata | Stary Młyn | 10km | opłacono | |||||
169 | Hejza Jakub | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
170 | Misiak Mariusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
171 | Duda Sebastian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
172 | Niedziółka Mateusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
173 | Sowa Andrzej | Garwolin | 10km | opłacono | |||||
174 | Sowa Daniel | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
175 | Mątewka Przemysław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
176 | Troć Karol Paweł | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
177 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
178 | Markowski Jarosław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
179 | Przesmycki Adam | Mokobody | 10km | opłacono | |||||
leniwce.pl | |||||||||
180 | Kulik Paweł | Siedlce | 10km | leniwce.pl | opłacono | ||||
wkurw_team | |||||||||
181 | Nowak Agnieszka | Warszawa | 10km | wkurw_team | opłacono |
Wyświetleń: 19130