Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przesmycki Adam Mokobody 10km opłacono
2 Niedziółka Jakub Grabianów 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
3 Kander Leszek Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
4 Ryżkowski Mariusz Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
5 Kulik Paweł Siedlce 10km leniwce.pl opłacono
6 Wojciechowska Jolanta Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
7 Wakuła Marek Siedlce 10km Triathlon Siedlce Club opłacono
8 Kuźma Dorota Skórzec 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
9 Kuźma Krzysiek Skórzec 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
10 Kosiorek Adam Mokobody 10km BSaC Mokobody opłacono
11 Markowski Jarosław Siedlce 10km opłacono
12 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 10km Aktywni Węgrów / Devi Himal Team opłacono
13 Kokoszka Wojciech Siedlce 10km Slow Jogging Siedlce opłacono
14 Biernacka Agnieszka Siedlce 10km opłacono
15 Komar Małgorzata Siedlce 10km CFS opłacono
16 Troć Karol Paweł Siedlce 10km opłacono
17 Mątewka Przemysław Siedlce 10km opłacono
18 Sowa Daniel Siedlce 10km opłacono
19 Sowa Andrzej Garwolin 10km opłacono
20 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa 10km K.A.Parkrun Skórzec &Zbucki Ruch opłacono
21 Gawłowicz Robert Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
22 Szymowska Sylwia Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
23 Szyszka Anna Warszawa 10km KS Prefbet Sonarol opłacono
24 Niedziółka Mateusz Siedlce 10km opłacono
25 Duda Sebastian Siedlce 10km opłacono
26 Choma Marek Skrzeszew E 10km Pędzące Leniwce opłacono
27 Misiak Mariusz Siedlce 10km opłacono
28 Hejza Jakub Siedlce 10km opłacono
29 Mazurek Ilona Golice 10km Golice Team opłacono
30 Kupiec Beata Stary Młyn 10km opłacono
31 Wakuła Tomasz Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
32 Kuźma Maciej siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
33 Baranowska-Kuźma Monika siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
34 Pszkit Piotr Siedlce 10km PP opłacono
35 Witkowski Wojciech Siedlce 10km PSZS Siedlce opłacono
36 Cabaj Krzysztof Domanice 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
37 Górska Angelika Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
38 Hołubiec Paweł Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
39 Siwik Henryka Siedlce 10km opłacono
40 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki 10km MKB Dreptak opłacono
41 Dąbrowska Beata Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
42 Kalicka Anna Siedlce 10km opłacono
43 Radzikowski Paweł Choja 10km Zbucki Ruch opłacono
44 Choma Grażyna Skrzeszew E 10km Pędzące Leniwce opłacono
45 Kudelski Adam Podnieśno 10km OSP Podnieśno opłacono
46 Michaluk Damian Łosice 10km SHA-LE-NI opłacono
47 Złoch Izabela Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
48 Krupa Wojciech Mokobody 10km opłacono
49 Popławski Radek siedcle 10km opłacono
50 Myszkiewicz Maciej Siedlce 10km opłacono
51 Cegiełka Rafał siedlce 10km opłacono
52 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
53 Marciniuk Agata SIEDLCE 10km opłacono
54 Piwko Sylwester Siedlce 10km G4 opłacono
55 Gajowniczek Magdalena Siedlce 10km opłacono
56 Komar Monika Siedlce 10km G4 opłacono
57 Radzikowska Joanna siedlce 10km opłacono
58 Litwiński Robert Siedlce 10km opłacono
59 Zych Michał Stare opole 10km opłacono
60 Wasiluk Ireneusz Siedlce 10km opłacono
61 Świderski Marcin Siedlce 10km G4 opłacono
62 Nowak Agnieszka Warszawa 10km wkurw_team opłacono
63 Chajewski Krzysztof Siedlce 10km opłacono
64 Bobryk Magdalena Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
65 Turkowski Maciej siedlce 10km opłacono
66 Wrzosek Przemysław Siedlce 10km G4 opłacono
67 Jóźwiak Krzysztof Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
68 Cegiełkowski Dariusz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
69 Szczepkowski Paweł Warszawa 10km opłacono
70 Tratkiewicz Jarosław SIEDLCE 10km opłacono
71 Biernat Katarzyna Siedlce 10km opłacono
72 Protasewicz Magda Siedlce 10km opłacono
73 Krypski Bartosz Siedlce 10km G4 opłacono
74 Chacińska Anna Siedlce 10km G4 opłacono
75 Chaciński Michał Siedlce 10km opłacono
76 Czechowicz Grzesiek Siedlce 10km Triathlon Siedlce Club, G4 opłacono
77 Kukla Mańka Siedlce 10km G4 opłacono
78 Zdanowski Adam Siedlce 10km G4 opłacono
79 Wrzosek Małgorzata Siedlce 10km G4 opłacono
80 Olszewski Piotr Siedlce 10km TEAM 1431 opłacono
81 Przekaza Łukasz Siedlce 10km opłacono
82 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance opłacono
83 Perczyński Adam Siedlce 10km G4 opłacono
84 Zasowski Jarosław Siedlce 10km G4 Team opłacono
85 Iwiński Lech Siedlce 10km opłacono
86 Piekarski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
87 Kubak Wojciech Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
88 Wrzosek Iwona Siedlce 10km opłacono
89 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km opłacono
90 Pałka Magdalena Urszulin 10km opłacono
91 Pytel Waldek Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
92 Stasiuk Wiktoria Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
93 Gierasimiuk Michał Węgrów 10km Szkolni biegacze opłacono
94 Jagodziński Piotr Węgrów 10km Aktywni Węgrów opłacono
95 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 10km Pędzące Leniwce opłacono
96 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
97 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
98 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team opłacono
99 Teca Sebastian Siedlce 10km opłacono
100 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km opłacono


Wyświetleń: 15510

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ