Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zabczynska- Komor Anita Siedlce 10km opłacono
2 KOMOR Bogdan Siedlce 10km opłacono
3 Teca Sebastian Siedlce 10km opłacono
4 Hejza Jakub Siedlce 10km opłacono
5 Kowalczuk Adam Siedlce NW 5km opłacono
6 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km opłacono
7 Zdanowski Grzegorz Warszawa 10km opłacono
8 WĘGŁOWSKI WITOLD Siedlce 10km opłacono
9 Tratkiewicz Jarosław SIEDLCE 10km opłacono
10 Rozczypała Karol Warszawa 10km opłacono
11 Radzikowska Joanna siedlce 10km opłacono
12 Turkowski Maciej siedlce 10km opłacono
13 Posiadała Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
14 Siwik Henryka Siedlce 10km opłacono
15 Szczepkowski Paweł Warszawa 10km opłacono
16 Kalicka Anna Siedlce 10km opłacono
17 Zych Michał Stare opole 10km opłacono
18 Naumiuk Mariusz Siedlce 10km
19 Newel Adam Siedlce 10km opłacono
20 Kalinowski Tomasz Siedlce NW 5km opłacono
21 Sidor-Wyszomierska Magdalena Siedlce 10km
22 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km opłacono
23 Przesmycki Adam Mokobody 10km opłacono
24 Wasiluk Ireneusz Siedlce 10km opłacono
25 Litwiński Robert Siedlce 10km opłacono
26 Małecki Kamil Siedlce 10km opłacono
27 Przekaza Łukasz Siedlce 10km opłacono
28 Mirosz Robert Siedlce 10km opłacono
29 Kania Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
30 Chajewski Krzysztof Siedlce 10km opłacono
31 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km opłacono
32 Malinowski Tomasz Przywory Duże 10km
33 Remiszewski Damian Siedlce 10km opłacono
34 Krupa Wojciech Mokobody 10km opłacono
35 Niedziółka Mateusz Siedlce 10km opłacono
36 Kupiec Beata Stary Młyn 10km opłacono
37 Kisiel Jarek Siedlce 10km opłacono
38 Biernat Katarzyna Siedlce 10km opłacono
39 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
40 Markowski Jarosław Siedlce 10km opłacono
41 Soszyński Tomasz Siedlce 10km opłacono
42 Duda Sebastian Siedlce 10km opłacono
43 Zelent Arkadiusz Grabianów 10km opłacono
44 Protasewicz Magda Siedlce 10km opłacono
45 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
46 Jastrzębska Barbara Siedlce 10km
47 Krasuski Mirosław Siedlce 10km opłacono
48 Biernacka Agnieszka Siedlce 10km opłacono
49 Wrzosek Iwona Siedlce 10km opłacono
50 Radzikowska Martyna Siedlce 10km opłacono
51 Kodzis Lesław Siedlce 10km opłacono
52 Popławski Radek siedcle 10km opłacono
53 Koć Karol Siedlce 10km opłacono
54 Wysocka Magdalena SKÓRZEC NW 5km opłacono
55 Zawadzka Monika Siedlce 10km
56 Suder Hubert Siedlce 10km
57 Tarasiuk Lukasz Mrozy 10km opłacono
58 Myszkiewicz Maciej Siedlce 10km opłacono
59 Banaszewski Adrian Siedlce 10km opłacono
60 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 10km opłacono
61 Cegiełka Rafał siedlce 10km opłacono
62 Dunajko Łukasz Puczyce 10km opłacono
63 Szyszkowski Piotr Siedlce 10km opłacono
64 Górski Łukasz Siedlce 10km opłacono
65 Mikiciuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
66 Marciniuk Agata SIEDLCE 10km opłacono
67 Kozioł Radosław Łuzki 10km opłacono
68 Iwiński Lech Siedlce 10km opłacono
69 Gajowniczek Magdalena Siedlce 10km opłacono
70 Pałka Magdalena Urszulin 10km opłacono
71 Troć Karol Paweł Siedlce 10km opłacono
72 Szot Maria Ujazd 10km opłacono
73 Baczyński Robert Siedlce 10km opłacono
74 Mątewka Przemysław Siedlce 10km opłacono
75 Misiak Mariusz Siedlce 10km opłacono
76 Bańkowski Arkadiusz Siedlce 10km
77 Tarasiuk Bartek Zamienie 10km opłacono
78 Chaciński Michał Siedlce 10km opłacono
79 Sowa Daniel Siedlce 10km opłacono
80 Ochnio Andrzej Łuków 10km opłacono
81 Sowa Andrzej Garwolin 10km opłacono
82 Buńko Tobiasz Siedlce 10km 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce opłacono
83 Soćko Konrad Grabianów NW 5km 1LO PRUS Siedlce opłacono
84 Czyżewski Szymon Siedlce 10km 1LO PRUS Siedlce opłacono
85 Jagodziński Piotr Węgrów 10km Aktywni Węgrów opłacono
86 Pietruczanis Paweł Węgrów NW 5km Aktywni Węgrów opłacono
87 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 10km Aktywni Węgrów / Devi Himal Team opłacono
88 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance opłacono
89 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl opłacono
90 Kosiorek Adam Mokobody 10km BSaC Mokobody opłacono
91 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
92 Komar Małgorzata Siedlce 10km CFS opłacono
93 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków opłacono
94 Gawłowicz Robert Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
95 Szymowska Sylwia Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
96 Wysokiński Marcin Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
97 Warowny Robert Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
98 Chybowska Aneta ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
99 WYSOKIŃSKA ELA ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
100 Wrzosek Małgorzata Siedlce 10km G4 opłacono


Wyświetleń: 15303

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ