Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Danielak Marzena Kotuń 10km KAPS opłacono
2 Czyżkowski Paweł Mińsk Mazowiecki 10km MKB Dreptak opłacono
3 Łupiński Daniel STARE OPOLE 10km Triathlon Siedlce Club opłacono
4 Newel Adam Siedlce 10km opłacono
5 Baczyński Robert Siedlce 10km opłacono
6 Baczynska Aneta Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
7 Szot Maria Ujazd 10km opłacono
8 Soćko Konrad Grabianów NW 5km 1LO PRUS Siedlce opłacono
9 Dziewulski Robert Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
10 Buńko Tobiasz Siedlce 10km 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce opłacono
11 Suder Hubert Siedlce 10km
12 Rozczypała Karol Warszawa 10km opłacono
13 Wysocka Magdalena SKÓRZEC NW 5km opłacono
14 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
15 Malinowski Tomasz Przywory Duże 10km
16 Sidor-Wyszomierska Magdalena Siedlce 10km
17 Jastrzębska Eliza Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
18 Araszkiewicz Tomasz Siedlce 10km SP NR 8 SIEDLCE opłacono
19 Jastrzębski Paweł Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
20 Bańkowski Arkadiusz Siedlce 10km
21 Soszyński Tomasz Siedlce 10km opłacono
22 Kisiel Jarek Siedlce 10km opłacono
23 Kalinowski Tomasz Siedlce NW 5km opłacono
24 Szachnowski Ireneusz Siedlce 10km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
25 Szysz Alina Siedlce 10km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
26 Warowny Robert Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
27 Baranowska Mariola Międzyrzec podlaski 10km MKS Żak Biala Podlaska opłacono
28 Szyszkowski Piotr Siedlce 10km opłacono
29 Jastrzębska Barbara Siedlce 10km
30 Skolimowski Adam Żabokliki 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
31 Józefiak Jakub Legionowo 10km Józefaki opłacono
32 Yakubovich Emiliya Legionowo 10km Józefaki opłacono
33 KOMOR Bogdan Siedlce 10km opłacono
34 Zabczynska- Komor Anita Siedlce 10km opłacono
35 Dąbrowska Aneta Skórzec 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
36 Dąbrowski Mariusz Skórzec 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
37 Czyżewski Szymon Siedlce 10km 1LO PRUS Siedlce opłacono
38 Zelent Arkadiusz Grabianów 10km opłacono
39 Sobiczewski Piotr SIedlce 10km Triathlon Siedlce Klub opłacono
40 Pastor Kamil Siedlce 10km Wirtualna Polska opłacono
41 Zawadzka Monika Siedlce 10km
42 Stańczuk leszek Chodów 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
43 Mikiciuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
44 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 10km opłacono
45 Koć Karol Siedlce 10km opłacono
46 Kodzis Lesław Siedlce 10km opłacono
47 Radzikowska Martyna Siedlce 10km opłacono
48 Naumiuk Mariusz Siedlce 10km
49 Kania Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
50 Włodarczyk Joanna Żelechów NW 5km Żelechów Team opłacono
51 Powałka Michał Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
52 Krasuski Mirosław Siedlce 10km opłacono
53 Bartosiewicz Jola siedlce 10km Hot team opłacono
54 Radzikowski Krzysztof siedlce 10km Hot team opłacono
55 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
56 Chromiński Andrzej Dziewule 10km Zbucki Ruch opłacono
57 Chybowska Aneta ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
58 Mirosz Robert Siedlce 10km opłacono
59 Posiadała Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
60 Ciuk Mariusz Grabianów 10km Yulo Run Ream Siedlce opłacono
61 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
62 Małecki Kamil Siedlce 10km opłacono
63 Cabaj Tomasz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
64 Mazurczak Jakub Chodów NW 5km NoWi Siedlce opłacono
65 Zagalska Aldona SIEDLCE NW 5km NoWi Siedlce opłacono
66 Mazurczak Grażyna Chodów NW 5km NoWi Siedlce opłacono
67 Chojecki Paweł Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
68 Zacharczuk Zofia Siedlce NW 5km NoWi Siedlce opłacono
69 Prekurat Marzena Siedlce NW 5km NoWi SIEDLCE opłacono
70 Selwanowicz Aleksander siedlce 10km G4 opłacono
71 Mierzejewski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
72 WYSOKIŃSKA ELA ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki opłacono
73 WĘGŁOWSKI WITOLD Siedlce 10km opłacono
74 Szczepanik Paweł Węgów 10km Szkolni biegacze opłacono
75 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km opłacono
76 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl opłacono
77 Tarasiuk Bartek Zamienie 10km opłacono
78 Górski Łukasz Siedlce 10km opłacono
79 Tarasiuk Lukasz Mrozy 10km opłacono
80 Ochnio Andrzej Łuków 10km opłacono
81 Zajko Barbara Terespol 10km KB Szuracz Terespol opłacono
82 Witkowski Michał Warszawa 10km OtoLandia opłacono
83 Urban Andrzej Stok Lacki 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
84 Wysokiński Marcin Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
85 Zdanowski Grzegorz Warszawa 10km opłacono
86 Banaszewski Adrian Siedlce 10km opłacono
87 Kosieradzki Łukasz Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
88 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 10km MELEPETA Team opłacono
89 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków opłacono
90 Kozioł Radosław Łuzki 10km opłacono
91 Dunajko Łukasz Puczyce 10km opłacono
92 Remiszewski Damian Siedlce 10km opłacono
93 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km opłacono
94 Teca Sebastian Siedlce 10km opłacono
95 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team opłacono
96 Borkowski Dariusz SIEDLCE NW 5km NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD opłacono
97 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
98 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
99 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 10km Pędzące Leniwce opłacono
100 Jagodziński Piotr Węgrów 10km Aktywni Węgrów opłacono


Wyświetleń: 15306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ