Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Brygada Pancerna DAS Siedlce | |||||||||
1 | Buńko Tobiasz | Siedlce | 10km | 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce | opłacono | ||||
1LO PRUS Siedlce | |||||||||
2 | Czyżewski Szymon | Siedlce | 10km | 1LO PRUS Siedlce | opłacono | ||||
3 | Soćko Konrad | Grabianów | NW 5km | 1LO PRUS Siedlce | opłacono | ||||
ALL Dance | |||||||||
4 | Lipiński Łukasz | Wola Suchożebrska | 10km | ALL Dance | opłacono | ||||
Aktywni Węgrów | |||||||||
5 | Pietruczanis Paweł | Węgrów | NW 5km | Aktywni Węgrów | opłacono | ||||
6 | Jagodziński Piotr | Węgrów | 10km | Aktywni Węgrów | opłacono | ||||
Aktywni Węgrów / Devi Himal Team | |||||||||
7 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | 10km | Aktywni Węgrów / Devi Himal Team | opłacono | ||||
BSaC Mokobody | |||||||||
8 | Kosiorek Adam | Mokobody | 10km | BSaC Mokobody | opłacono | ||||
Biegusiem.pl | |||||||||
9 | Cabaj Rafał | Mrozy | 10km | Biegusiem.pl | opłacono | ||||
Bsac Mokobody | |||||||||
10 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | 10km | Bsac Mokobody | opłacono | ||||
CFS | |||||||||
11 | Komar Małgorzata | Siedlce | 10km | CFS | opłacono | ||||
Crossfit Łuków | |||||||||
12 | Kędziora Monika | Łuków | 10km | Crossfit Łuków | opłacono | ||||
Dzikie Borsuki | |||||||||
13 | Gawłowicz Robert | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
14 | Szymowska Sylwia | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
15 | Wysokiński Marcin | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
16 | WYSOKIŃSKA ELA | ŁUKÓW | NW 5km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
17 | Chybowska Aneta | ŁUKÓW | NW 5km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
18 | Warowny Robert | Łuków | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono | ||||
G4 | |||||||||
19 | Piwko Sylwester | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
20 | Komar Monika | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
21 | Krypski Bartosz | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
22 | Kukla Mańka | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
23 | Zdanowski Adam | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
24 | Wrzosek Małgorzata | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
25 | Perczyński Adam | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
26 | Selwanowicz Aleksander | siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
G4 | |||||||||
27 | Świderski Marcin | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
28 | Wrzosek Przemysław | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
29 | Chacińska Anna | Siedlce | 10km | G4 | opłacono | ||||
G4 Team | |||||||||
30 | Zasowski Jarosław | Siedlce | 10km | G4 Team | opłacono | ||||
Golice Team | |||||||||
31 | Mazurek Ilona | Golice | 10km | Golice Team | opłacono | ||||
Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||||||
32 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
Hot team | |||||||||
33 | Radzikowski Krzysztof | siedlce | 10km | Hot team | opłacono | ||||
34 | Bartosiewicz Jola | siedlce | 10km | Hot team | opłacono | ||||
Józefaki | |||||||||
35 | Yakubovich Emiliya | Legionowo | 10km | Józefaki | opłacono | ||||
36 | Józefiak Jakub | Legionowo | 10km | Józefaki | opłacono | ||||
K.A.Parkrun Skórzec &Zbucki Ruch | |||||||||
37 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | 10km | K.A.Parkrun Skórzec &Zbucki Ruch | opłacono | ||||
KAPS | |||||||||
38 | Danielak Marzena | Kotuń | 10km | KAPS | opłacono | ||||
KB Szuracz Terespol | |||||||||
39 | Zajko Barbara | Terespol | 10km | KB Szuracz Terespol | opłacono | ||||
KS Prefbet Sonarol | |||||||||
40 | Szyszka Anna | Warszawa | 10km | KS Prefbet Sonarol | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
41 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
42 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
43 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
44 | Szysz Alina | Siedlce | 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
MELEPETA Team | |||||||||
45 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | 10km | MELEPETA Team | opłacono | ||||
MKB Dreptak | |||||||||
46 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | 10km | MKB Dreptak | opłacono | ||||
47 | Czyżkowski Paweł | Mińsk Mazowiecki | 10km | MKB Dreptak | opłacono | ||||
MKS Pogoń Siedlce | |||||||||
48 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
49 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
MKS Żak Biala Podlaska | |||||||||
50 | Baranowska Mariola | Międzyrzec podlaski | 10km | MKS Żak Biala Podlaska | opłacono | ||||
Melepeta Team | |||||||||
51 | Boruta Jarosław | Siedlce | 10km | Melepeta Team | opłacono | ||||
NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | |||||||||
52 | Borkowski Dariusz | SIEDLCE | NW 5km | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono | ||||
NoWi SIEDLCE | |||||||||
53 | Prekurat Marzena | Siedlce | NW 5km | NoWi SIEDLCE | opłacono | ||||
NoWi Siedlce | |||||||||
54 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
55 | Zagalska Aldona | SIEDLCE | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
NoWi Siedlce | |||||||||
56 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
57 | Mazurczak Grażyna | Chodów | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
58 | Mazurczak Jakub | Chodów | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
59 | Borkowski Leszek | Grabianów | NW 5km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
OSP Podnieśno | |||||||||
60 | Kudelski Adam | Podnieśno | 10km | OSP Podnieśno | opłacono | ||||
OtoLandia | |||||||||
61 | Witkowski Michał | Warszawa | 10km | OtoLandia | opłacono | ||||
PP | |||||||||
62 | Pszkit Piotr | Siedlce | 10km | PP | opłacono | ||||
PSZS Siedlce | |||||||||
63 | Witkowski Wojciech | Siedlce | 10km | PSZS Siedlce | opłacono | ||||
Pędzące Leniwce | |||||||||
64 | Choma Marek | Skrzeszew E | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono | ||||
65 | Choma Grażyna | Skrzeszew E | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono | ||||
66 | Rzyszkiewicz Tomasz | Sokołów Podlaski | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono | ||||
SHA-LE-NI | |||||||||
67 | Michaluk Damian | Łosice | 10km | SHA-LE-NI | opłacono | ||||
SP NR 8 SIEDLCE | |||||||||
68 | Araszkiewicz Tomasz | Siedlce | 10km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono | ||||
Slow Jogging Siedlce | |||||||||
69 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | NW 5km | Slow Jogging Siedlce | opłacono | ||||
70 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | 10km | Slow Jogging Siedlce | opłacono | ||||
Szkolni biegacze | |||||||||
71 | Gierasimiuk Michał | Węgrów | 10km | Szkolni biegacze | opłacono | ||||
72 | Szczepanik Paweł | Węgów | 10km | Szkolni biegacze | opłacono | ||||
TEAM 1431 | |||||||||
73 | Olszewski Piotr | Siedlce | 10km | TEAM 1431 | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Club | |||||||||
74 | Wakuła Marek | Siedlce | 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono | ||||
75 | Łupiński Daniel | STARE OPOLE | 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Club, G4 | |||||||||
76 | Czechowicz Grzesiek | Siedlce | 10km | Triathlon Siedlce Club, G4 | opłacono | ||||
Triathlon Siedlce Klub | |||||||||
77 | Sobiczewski Piotr | SIedlce | 10km | Triathlon Siedlce Klub | opłacono | ||||
Wirtualna Polska | |||||||||
78 | Pastor Kamil | Siedlce | 10km | Wirtualna Polska | opłacono | ||||
Yulo Run Ream Siedlce | |||||||||
79 | Ciuk Mariusz | Grabianów | 10km | Yulo Run Ream Siedlce | opłacono | ||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
80 | Ryżkowski Mariusz | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
81 | Wojciechowska Jolanta | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
82 | Wakuła Tomasz | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
83 | Kuźma Maciej | siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
84 | Hołubiec Paweł | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
85 | Dąbrowska Beata | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
86 | Jóźwiak Krzysztof | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
87 | Pytel Waldek | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
88 | Urban Andrzej | Stok Lacki | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
89 | Stańczuk leszek | Chodów | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
90 | Niedziółka Jakub | Grabianów | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
91 | Kander Leszek | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
92 | Kuźma Dorota | Skórzec | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
93 | Kuźma Krzysiek | Skórzec | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
94 | Baranowska-Kuźma Monika | siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
95 | Cabaj Krzysztof | Domanice | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
96 | Górska Angelika | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
97 | Złoch Izabela | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
98 | Piekarski Piotr | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
99 | Mierzejewski Piotr | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
100 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
101 | Powałka Michał | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
102 | Skolimowski Adam | Żabokliki | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
103 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
104 | Jastrzębska Eliza | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
105 | Baczynska Aneta | Siedlce | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
Zbucki Ruch | |||||||||
106 | Radzikowski Paweł | Choja | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
107 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
108 | Bobryk Magdalena | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
109 | Cegiełkowski Dariusz | Siedlce | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
110 | Kubak Wojciech | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
111 | Cabaj Tomasz | Siedlce | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
112 | Chromiński Andrzej | Dziewule | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
113 | Dziewulski Robert | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
Zbucki Ruch | |||||||||
114 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | 10km | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
115 | Przesmycki Adam | Mokobody | 10km | opłacono | |||||
116 | Markowski Jarosław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
117 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
118 | Troć Karol Paweł | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
119 | Mątewka Przemysław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
120 | Sowa Daniel | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
121 | Sowa Andrzej | Garwolin | 10km | opłacono | |||||
122 | Niedziółka Mateusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
123 | Duda Sebastian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
124 | Misiak Mariusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
125 | Hejza Jakub | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
126 | Kupiec Beata | Stary Młyn | 10km | opłacono | |||||
127 | Siwik Henryka | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
128 | Kalicka Anna | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
129 | Krupa Wojciech | Mokobody | 10km | opłacono | |||||
130 | Popławski Radek | siedcle | 10km | opłacono | |||||
131 | Myszkiewicz Maciej | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
132 | Cegiełka Rafał | siedlce | 10km | opłacono | |||||
133 | Marciniuk Agata | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
134 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
135 | Radzikowska Joanna | siedlce | 10km | opłacono | |||||
136 | Litwiński Robert | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
137 | Zych Michał | Stare opole | 10km | opłacono | |||||
138 | Wasiluk Ireneusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
139 | Chajewski Krzysztof | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
140 | Turkowski Maciej | siedlce | 10km | opłacono | |||||
141 | Szczepkowski Paweł | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
142 | Tratkiewicz Jarosław | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
143 | Biernat Katarzyna | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
144 | Protasewicz Magda | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
145 | Chaciński Michał | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
146 | Kowalczuk Adam | Siedlce | NW 5km | opłacono | |||||
147 | Przekaza Łukasz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
148 | Iwiński Lech | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
149 | Wrzosek Iwona | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
150 | Aleksiuk Marcin | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
151 | Pałka Magdalena | Urszulin | 10km | opłacono | |||||
152 | Antczak Kacper | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
153 | Teca Sebastian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
154 | Remiszewski Stanisław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
155 | Remiszewski Damian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
156 | Dunajko Łukasz | Puczyce | 10km | opłacono | |||||
157 | Kozioł Radosław | Łuzki | 10km | opłacono | |||||
158 | Banaszewski Adrian | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
159 | Zdanowski Grzegorz | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
160 | Ochnio Andrzej | Łuków | 10km | opłacono | |||||
161 | Tarasiuk Lukasz | Mrozy | 10km | opłacono | |||||
162 | Górski Łukasz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
163 | Tarasiuk Bartek | Zamienie | 10km | opłacono | |||||
164 | Dziekanowski Wojciech | SIEDLCE | 10km | opłacono | |||||
165 | WĘGŁOWSKI WITOLD | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
166 | Małecki Kamil | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
167 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
168 | Posiadała Arkadiusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
169 | Mirosz Robert | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
170 | Krasuski Mirosław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
171 | Kania Arkadiusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
172 | Naumiuk Mariusz | Siedlce | 10km | ||||||
173 | Radzikowska Martyna | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
174 | Kodzis Lesław | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
175 | Koć Karol | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
176 | Kmiecik Arkadiusz | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
177 | Mikiciuk Dariusz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
178 | Zawadzka Monika | Siedlce | 10km | ||||||
179 | Zelent Arkadiusz | Grabianów | 10km | opłacono | |||||
180 | Zabczynska- Komor Anita | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
181 | KOMOR Bogdan | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
182 | Jastrzębska Barbara | Siedlce | 10km | ||||||
183 | Szyszkowski Piotr | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
184 | Kalinowski Tomasz | Siedlce | NW 5km | opłacono | |||||
185 | Kisiel Jarek | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
186 | Soszyński Tomasz | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
187 | Bańkowski Arkadiusz | Siedlce | 10km | ||||||
188 | Sidor-Wyszomierska Magdalena | Siedlce | 10km | ||||||
189 | Malinowski Tomasz | Przywory Duże | 10km | ||||||
190 | Wysocka Magdalena | SKÓRZEC | NW 5km | opłacono | |||||
191 | Rozczypała Karol | Warszawa | 10km | opłacono | |||||
192 | Suder Hubert | Siedlce | 10km | ||||||
193 | Szot Maria | Ujazd | 10km | opłacono | |||||
194 | Baczyński Robert | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
195 | Newel Adam | Siedlce | 10km | opłacono | |||||
leniwce.pl | |||||||||
196 | Kulik Paweł | Siedlce | 10km | leniwce.pl | opłacono | ||||
skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała | |||||||||
197 | Głowacki Jarosław | Siedlce | NW 5km | skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała | opłacono | ||||
198 | Głowacka Maria | Siedlce | NW 5km | skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała | opłacono | ||||
wkurw_team | |||||||||
199 | Nowak Agnieszka | Warszawa | 10km | wkurw_team | opłacono | ||||
Żelechów Team | |||||||||
200 | Włodarczyk Joanna | Żelechów | NW 5km | Żelechów Team | opłacono |
Wyświetleń: 19084