Jesionowa Cross 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wronowski Rafał Banie Mazurskie INTRO - 5 KM
2 Godlewski Andrzej Borawskie INSANE -25 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
3 Kalinowski Krystian Białystok EXPERT - 10 KM AGR Podlasie opłacono
4 Gierszewski Czarek Olecko INTRO - 5 KM Załoga G opłacono
5 Jasiński Mateusz Giżycko INTRO - 5 KM opłacono
6 Karniłowicz Dawid Gołdap INTRO - 5 KM LA OSiR Gołdap
7 Bukowski Michał Ostrołęka INSANE -25 KM Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
8 Duchnowska Karolina Ełk EXPERT - 10 KM opłacono
9 Duchnowski Łukasz EŁK EXPERT - 10 KM 15BZ opłacono
10 Sulewski Krzysztof Barczewo INTRO - 5 KM opłacono
11 Chomicz Adrian Suwałki INTRO - 5 KM 5.00 PLN
12 Garczarczyk Tomasz Suwałki EXPERT - 10 KM
13 Przybyło Przemek Pokomsze EXPERT - 10 KM
14 Chomicz Tomasz Suwałki INSANE -25 KM KLIMAT SUWAŁKI
15 Doliwka Paweł Lubawa TYTAN -15 KM Lubawa Kocha Biegać opłacono
16 Mikiewicz Dawid Białystok TYTAN -15 KM Outdoor Training Białystok opłacono
17 Kwiatkowski Michał Augustów INTRO - 5 KM Bracia Jaćwieży opłacono
18 Anzel Dawid Nowe Miasto Lubawskie TYTAN -15 KM Kurzętnik Biega
19 Jagłowski Patryk Suwałki EXPERT - 10 KM TEAM Biegam bo chcę. opłacono
20 Łukaszewski Gabriel Nowe Grodziczno EXPERT - 10 KM Biegam U KOLESI opłacono
21 Wandzioch Monika Suwałki INTRO - 5 KM Wandzioch Team Krav Maga opłacono
22 Bartkowski Mariusz Mszanowo INSANE -25 KM Kurzętnik Biega opłacono
23 Aleksandrowicz Dariusz Ostroleka EXPERT - 10 KM opłacono
24 Buchowiecki Radosław Warszawa INTRO - 5 KM opłacono
25 Borowska Justyna Białystok INTRO - 5 KM GLADIATORS BY RMF 4RT
26 Wasilewski Andrzej Augustów EXPERT - 10 KM Bracia jaćwieży opłacono
27 Banaszek Sebastian Olsztyn TYTAN -15 KM DroneTechCamp opłacono
28 Niwińska Kinga Białystok EXPERT - 10 KM opłacono
29 Okłota Iza Bielsk Podlaski EXPERT - 10 KM opłacono
30 Szwarc Michał Szwarc Białystok EXPERT - 10 KM Bezpartyjny opłacono
31 Mróz Agnieszka Białystok INSANE -25 KM Sparta crossbox
32 Kardasz Magdalena Białystok INTRO - 5 KM opłacono
33 Bochenko Daniel Brzozowa INTRO - 5 KM Pędziwiatr Bialystok opłacono
34 Kibitlewska Emilia Suwalki INTRO - 5 KM opłacono
35 Sakowska Aneta Drozdowo TYTAN -15 KM Maratonka Grajewo opłacono
36 HUK MARCIN Letniki EXPERT - 10 KM opłacono
37 Kulik Dariusz Białystok EXPERT - 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono
38 Szwarc Ilona Białystok TYTAN -15 KM opłacono
39 Muczyński Mateusz Augustów EXPERT - 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
40 Nowicki Adam Białystok EXPERT - 10 KM Biegostok opłacono
41 Musielak Marek Poznań INSANE -25 KM opłacono
42 Bałulis Rajmund Suwałki EXPERT - 10 KM TEAM Biegam bo chcę. opłacono
43 Bałulis Daiwa Suwałki INTRO - 5 KM Team Biegam bo chcę. opłacono
44 Dawidejt Paweł Augustów EXPERT - 10 KM AGR Podlasie opłacono
45 Piekarska Julita Augustów EXPERT - 10 KM Bracia Jaćwieży opłacono
46 Klimiuk Małgorzata Białystok EXPERT - 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
47 Sajewski Przemek Białystok INSANE -25 KM 3T Białystok opłacono
48 Motyka Krzysztof Białystok INTRO - 5 KM OUTDOOR TRAINING opłacono
49 Janczulewicz Tomasz Sejny EXPERT - 10 KM opłacono
50 Suchodolski Paweł Olecko INSANE -25 KM Olecko Biega opłacono
51 Borowski Krystian Białystok INTRO - 5 KM Gruby Biegnie opłacono
52 Kruczyński Janusz Ostrołęka TYTAN -15 KM opłacono
53 Sztabinski Wojciech Frącki TYTAN -15 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
54 Łukasik Andrzej Łukasik Lublin INSANE -25 KM opłacono
55 Mąka Sławomir Ostrołęka INSANE -25 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
56 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka EXPERT - 10 KM Starglass Team Ostrołęka opłacono
57 Krzywicki Leszek Suwałki INTRO - 5 KM opłacono
58 Żebrowska Beata Ostrołęka TYTAN -15 KM Run CREW Ostrołęka
59 Kolęda Małgorzata Mazurki TYTAN -15 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono
60 Kolęda Artur Mazurki TYTAN -15 KM OrtoStom Augustów opłacono
61 Łada Dawid Raczki EXPERT - 10 KM Polska Organizacja Wojskowa opłacono
62 Łada Wiktor Raczki EXPERT - 10 KM Polska Organizacja Wojskowa opłacono
63 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa TYTAN -15 KM
64 Dąbrowski Andrzej dąbrowski Dąbrówka INTRO - 5 KM Klub Morsów w Piszu opłacono
65 Kosiorek Łukasz Białystok TYTAN -15 KM OUTDOOR TRAINING opłacono
66 Sznurkowski Dawid Suwałki EXPERT - 10 KM Team Biegam bo chcę. 5.00 PLN
67 Żukowska Aniela Białystok EXPERT - 10 KM opłacono
68 Sokołowski Krzysztof BIAŁYSTOK EXPERT - 10 KM BSB opłacono
69 Jedynasty Szczepan Białystok EXPERT - 10 KM opłacono
70 Opoński Artur EŁK - BARANY INSANE -25 KM Super Drużyna Ełk opłacono
71 Wielgat Artur Netta Folwark EXPERT - 10 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
72 Duda Andrzej Bialsytok INTRO - 5 KM Grubi i Wolni 5.00 PLN
73 Maliszewska Agnieszka Białystok EXPERT - 10 KM GLADIATORS BY RMF 4RT opłacono
74 Czerniakiewicz Anna Białystok EXPERT - 10 KM GLADIATORS BY RMF 4RT opłacono
75 Gabruś Dariusz EŁK INSANE -25 KM Super Drużyna Ełk opłacono
76 Nosalik Paweł Augustów TYTAN -15 KM ORTOSTOM AUGUSTÓW opłacono
77 Łaskowska Marzena Olecko EXPERT - 10 KM opłacono
78 Oszmianski Bartek Grabówka EXPERT - 10 KM Urban Jiu Jitsu opłacono
79 GAWRYLUK MARCIN Białystok INSANE -25 KM opłacono
80 Kurpiewska Dorota Pisz INTRO - 5 KM Klub Morsów w Piszu opłacono


Wyświetleń: 3421

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ