Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandrowicz Dariusz | Ostroleka | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
2 | Anzel Dawid | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | TYTAN -15 KM | Kurzętnik Biega | |
3 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Polska | TYTAN -15 KM | DroneTechCamp | opłacono |
4 | Bartkowski Mariusz | Mszanowo | Polska | INSANE -25 KM | Kurzętnik Biega | opłacono |
5 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | INTRO - 5 KM | Team Biegam bo chcę. | opłacono |
6 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | EXPERT - 10 KM | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
7 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | INTRO - 5 KM | Pędziwiatr Bialystok | opłacono |
8 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | INTRO - 5 KM | GLADIATORS BY RMF 4RT | |
9 | Borowski Krystian | Białystok | Polska | INTRO - 5 KM | Gruby Biegnie | opłacono |
10 | Buchowiecki Radosław | Warszawa | Polska | INTRO - 5 KM | opłacono | |
11 | Bukowski Michał | Ostrołęka | Polska | INSANE -25 KM | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | opłacono |
12 | Chomicz Adrian | Suwałki | Polska | INTRO - 5 KM | ||
13 | Chomicz Tomasz | Suwałki | Polska | INSANE -25 KM | KLIMAT SUWAŁKI | |
14 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | GLADIATORS BY RMF 4RT | opłacono |
15 | Dąbrowski Andrzej dąbrowski | Dąbrówka | Polska | INTRO - 5 KM | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
16 | Dawidejt Paweł | Augustów | Polska | EXPERT - 10 KM | AGR Podlasie | opłacono |
17 | Doliwka Paweł | Lubawa | Polska | TYTAN -15 KM | Lubawa Kocha Biegać | opłacono |
18 | Duchnowska Karolina | Ełk | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
19 | Duchnowski Łukasz | EŁK | Polska | EXPERT - 10 KM | 15BZ | opłacono |
20 | Duda Andrzej | Bialsytok | Polska | INTRO - 5 KM | Grubi i Wolni | |
21 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | INSANE -25 KM | Super Drużyna Ełk | opłacono |
22 | Garczarczyk Tomasz | Suwałki | Polska | EXPERT - 10 KM | ||
23 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Polska | INSANE -25 KM | opłacono | |
24 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | INTRO - 5 KM | Załoga G | opłacono |
25 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | INSANE -25 KM | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
26 | Grala-Mąka Wiesława | Ostrołęka | Polska | EXPERT - 10 KM | Starglass Team Ostrołęka | opłacono |
27 | HUK MARCIN | Letniki | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
28 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | EXPERT - 10 KM | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
29 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
30 | Jasiński Mateusz | Giżycko | Polska | INTRO - 5 KM | opłacono | |
31 | Jedynasty Szczepan | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
32 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | AGR Podlasie | opłacono |
33 | Kardasz Magdalena | Białystok | Polska | INTRO - 5 KM | opłacono | |
34 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | INTRO - 5 KM | LA OSiR Gołdap | |
35 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | INTRO - 5 KM | opłacono | |
36 | Klimiuk Małgorzata | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
37 | Kolęda Artur | Mazurki | Polska | TYTAN -15 KM | OrtoStom Augustów | opłacono |
38 | Kolęda Małgorzata | Mazurki | Polska | TYTAN -15 KM | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono |
39 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | TYTAN -15 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
40 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | Polska | TYTAN -15 KM | opłacono | |
41 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Polska | INTRO - 5 KM | opłacono | |
42 | Kulik Dariusz | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
43 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | INTRO - 5 KM | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
44 | Kwiatkowski Michał | Augustów | Polska | INTRO - 5 KM | Bracia Jaćwieży | opłacono |
45 | Kłosowska-Junko Aleksandra | Warszawa | Polska | TYTAN -15 KM | ||
46 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Polska | INSANE -25 KM | Starglass Team Ostrołęka | opłacono |
47 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | GLADIATORS BY RMF 4RT | opłacono |
48 | Mikiewicz Dawid | Białystok | Polska | TYTAN -15 KM | Outdoor Training Białystok | opłacono |
49 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | INTRO - 5 KM | OUTDOOR TRAINING | opłacono |
50 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | INSANE -25 KM | Sparta crossbox | |
51 | Muczyński Mateusz | Augustów | Polska | EXPERT - 10 KM | Bracia Jaćwieży | opłacono |
52 | Musielak Marek | Poznań | Polska | INSANE -25 KM | opłacono | |
53 | Niwińska Kinga | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
54 | Nosalik Paweł | Augustów | Polska | TYTAN -15 KM | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono |
55 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | Biegostok | opłacono |
56 | Okłota Iza | Bielsk Podlaski | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
57 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Polska | INSANE -25 KM | Super Drużyna Ełk | opłacono |
58 | Oszmianski Bartek | Grabówka | Polska | EXPERT - 10 KM | Urban Jiu Jitsu | opłacono |
59 | Piekarska Julita | Augustów | Polska | EXPERT - 10 KM | Bracia Jaćwieży | opłacono |
60 | Przybyło Przemek | Pokomsze | Polska | EXPERT - 10 KM | ||
61 | Sajewski Przemek | Białystok | Polska | INSANE -25 KM | 3T Białystok | opłacono |
62 | Sakowska Aneta | Drozdowo | Polska | TYTAN -15 KM | Maratonka Grajewo | opłacono |
63 | Sokołowski Krzysztof | BIAŁYSTOK | Polska | EXPERT - 10 KM | BSB | opłacono |
64 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | INSANE -25 KM | Olecko Biega | opłacono |
65 | Sulewski Krzysztof | Barczewo | Polska | INTRO - 5 KM | opłacono | |
66 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | EXPERT - 10 KM | Team Biegam bo chcę. | |
67 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | TYTAN -15 KM | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
68 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | TYTAN -15 KM | opłacono | |
69 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | Bezpartyjny | opłacono |
70 | Wandzioch Monika | Suwałki | Polska | INTRO - 5 KM | Wandzioch Team Krav Maga | opłacono |
71 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Polska | EXPERT - 10 KM | Bracia jaćwieży | opłacono |
72 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | EXPERT - 10 KM | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
73 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | INTRO - 5 KM | ||
74 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | Polska | TYTAN -15 KM | Run CREW Ostrołęka | |
75 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
76 | Łada Dawid | Raczki | Polska | EXPERT - 10 KM | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono |
77 | Łada Wiktor | Raczki | Polska | EXPERT - 10 KM | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono |
78 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | EXPERT - 10 KM | opłacono | |
79 | Łukasik Andrzej Łukasik | Lublin | Polska | INSANE -25 KM | opłacono | |
80 | Łukaszewski Gabriel | Nowe Grodziczno | Polska | EXPERT - 10 KM | Biegam U KOLESI | opłacono |
Wyświetleń: 9356