Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej - edycja II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rzetecki Piotr Kalisz GRUPA 2 - prowadzący: Józef Goral
2 GRACZYK JANUSZ GRACZYK Kalisz GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
3 Warszowski Krzysztof Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski
4 Warszowska Beata Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski
5 Dobrzyński Jacek Karsy GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
6 Kulik Anna Kulik Września GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
7 Szulc Danuta kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
8 Kupajczyk Marlena Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
9 Ptak Kinga Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
10 Galas Marcel Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski SZUŁKA KOLARSKA KTK KALISZ
11 Galas Piotr Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
12 Ogrodniczak Bogumiła Kalisz GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
13 Chrystek Patryk Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński II LO
14 Chrystek Maciej Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
15 Szczygielski Krzysztof Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
16 Pomorski Krzysztof Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
17 Szczęsna Gabriela J,ozefów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
18 Kujawa Grzegorz J,ozefów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
19 Kujawa Urszula Józefów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
20 Janik Beata Borów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
21 Janik Grzegorz Borów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
22 Szczęsny Marek J,ozefów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
23 Szczęsna Agnieszka Józefów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
24 Gilak Mariusz Żegocin GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
25 Gilak Marzena Żegocin GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
26 Szubert Agnieszka Żegocin GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
27 Przemyslaw Szubert Żegocin GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
28 Antczak Jolanta Pruszków GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
29 Antczak Jakub Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
30 Kasprzak Tomasz Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak
31 Kral Urszula Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
32 Wawrzyniak Bernard Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
33 Wojcieszak Ryszard Józefów GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
34 Spychalska Joanna Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
35 Wysocki Marcin Nowe Skalmierzyce GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
36 Wysocka Marta Nowe Skalmierzyce GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
37 Kołodziejczyk Witold Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński KLA Bike Team
38 Kołodziejczyk Andrzej Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński KLA Bike Team
39 Janiszewski Marian Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
40 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
41 Woźniak Sławomira Anna Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
42 Nowacki Michał Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
43 Maciaszek Kamil Kalisz GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński
44 Dombrowski Bartłomiej Tłokinia Kościelna GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
45 Karpisiewicz Bożena Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz KTR Cyklista w Kaliszu
46 Grzelak Marcel Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa
47 Kalicińska Anna Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
48 Żarnecka Milena Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
49 MATUSIAK Oliwia Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
50 Żarnecka Anna Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
51 MATUSIAK ŻANETA Kalisz GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz
52 Pawełczyk Arkadiusz Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa
53 Napieralski Zenon Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski KTR" Cyklista" w Kaliszu
54 Krajewski Jakub Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski
55 Krajewski Józef Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski
56 Paszyn Arkadiusz Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
57 Grzanka Piotr Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa
58 Radomsky Damian Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa
59 Grzelak Radoslaw Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa
60 Goral Jadwiga Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski KTR" Cyklista" w Kaliszu
61 Łuczak Andrzej Kalisz GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak KTR CYKLISTA
62 Sobański Włodzimierz Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański KTR" Cyklista" w Kaliszu
63 Byster Marek Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański KTR" Cyklista" w Kaliszu
64 Kłos Wioleta Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
65 Kłos Mateusz Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
66 Tomczyk Emilka Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
67 Tomczyk Łukasz Kalisz GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański
68 Bednarek Szymon Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski KTR" Cyklista" w Kaliszu
69 Goral Marlena Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski KTR" Cyklista" w Kaliszu
70 Matusiak Marek Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński KTR
71 Tułacz Mateusz Kalisz GRUPA 2 - prowadzący: Józef Goral
72 Kupczyk Mateusz Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski KTR
73 Śledź Bartłomiej Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski KTR
74 Miziołek Grzegorz Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski
75 Szmaja Paweł Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
76 Witczak Mariusz Kalisz GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski Grupa Rowerkowo
77 Przysiecka Marta Kalisz GRUPA 8 - prowadzący: Hieronim Zduniak
78 Kura Przemysław Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski KTR
79 Pospiech Łukasz Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski
80 Pospiech Piotr kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski
81 Krymarys Katarzyna Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
82 Krymarys Jagoda Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
83 Krymarys Karolina Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński
84 Krymarys Daniel Kalisz GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński Cyklista
85 Glapińska Jolanta Kalisz GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski KTR" Cyklista" w Kaliszu
86 Cieślak Iwona Kalisz GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński Urząd Miasta Kalisza
87 Bartnik Magda Kalisz GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński Urząd Miasta Kalisza
88 Matecki Maciej Kalisz GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński Urząd Miasta Kalisza
89 Kowalczyk Juliusz Kalisz GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński Urząd Miasta Kalisza


Wyświetleń: 2090

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ