Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rzetecki Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący: Józef Goral | ||
2 | GRACZYK JANUSZ GRACZYK | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
3 | Warszowski Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | ||
4 | Warszowska Beata | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | ||
5 | Dobrzyński Jacek | Karsy | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
6 | Kulik Anna Kulik | Września | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
7 | Szulc Danuta | kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
8 | Kupajczyk Marlena | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
9 | Ptak Kinga | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
10 | Galas Marcel | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | SZUŁKA KOLARSKA KTK KALISZ | |
11 | Galas Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
12 | Ogrodniczak Bogumiła | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
13 | Chrystek Patryk | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | II LO | |
14 | Chrystek Maciej | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
15 | Szczygielski Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
16 | Pomorski Krzysztof | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
17 | Szczęsna Gabriela | J,ozefów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
18 | Kujawa Grzegorz | J,ozefów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
19 | Kujawa Urszula | Józefów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
20 | Janik Beata | Borów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
21 | Janik Grzegorz | Borów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
22 | Szczęsny Marek | J,ozefów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
23 | Szczęsna Agnieszka | Józefów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
24 | Gilak Mariusz | Żegocin | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
25 | Gilak Marzena | Żegocin | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
26 | Szubert Agnieszka | Żegocin | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
27 | Przemyslaw Szubert | Żegocin | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
28 | Antczak Jolanta | Pruszków | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
29 | Antczak Jakub | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
30 | Kasprzak Tomasz | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | ||
31 | Kral Urszula | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
32 | Wawrzyniak Bernard | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
33 | Wojcieszak Ryszard | Józefów | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
34 | Spychalska Joanna | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
35 | Wysocki Marcin | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
36 | Wysocka Marta | Nowe Skalmierzyce | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
37 | Kołodziejczyk Witold | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | KLA Bike Team | |
38 | Kołodziejczyk Andrzej | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | KLA Bike Team | |
39 | Janiszewski Marian | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
40 | Monczyński Bogusław Monczyński | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
41 | Woźniak Sławomira Anna | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
42 | Nowacki Michał | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
43 | Maciaszek Kamil | Kalisz | Polska | GRUPA 9 - prowadzący: Dawid Zieliński | ||
44 | Dombrowski Bartłomiej | Tłokinia Kościelna | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
45 | Karpisiewicz Bożena | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | KTR Cyklista w Kaliszu | |
46 | Grzelak Marcel | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa | |
47 | Kalicińska Anna | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
48 | Żarnecka Milena | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
49 | MATUSIAK Oliwia | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
50 | Żarnecka Anna | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
51 | MATUSIAK ŻANETA | Kalisz | Polska | GRUPA 6 - prowadzący: Jarosław Karpisiewicz | ||
52 | Pawełczyk Arkadiusz | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa | |
53 | Napieralski Zenon | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
54 | Krajewski Jakub | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | ||
55 | Krajewski Józef | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | ||
56 | Paszyn Arkadiusz | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
57 | Grzanka Piotr | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa | |
58 | Radomsky Damian | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa | |
59 | Grzelak Radoslaw | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | Kaliska Grupa Turystyczno Grillowa | |
60 | Goral Jadwiga | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
61 | Łuczak Andrzej | Kalisz | Polska | GRUPA 7 - prowadzący: Andrzej Łuczak | KTR CYKLISTA | |
62 | Sobański Włodzimierz | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
63 | Byster Marek | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
64 | Kłos Wioleta | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
65 | Kłos Mateusz | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
66 | Tomczyk Emilka | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
67 | Tomczyk Łukasz | Kalisz | Polska | GRUPA 5 - prowadzący: Jacek Szczepański | ||
68 | Bednarek Szymon | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
69 | Goral Marlena | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
70 | Matusiak Marek | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | KTR | |
71 | Tułacz Mateusz | Kalisz | Polska | GRUPA 2 - prowadzący: Józef Goral | ||
72 | Kupczyk Mateusz | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | KTR | |
73 | Śledź Bartłomiej | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | KTR | |
74 | Miziołek Grzegorz | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | ||
75 | Szmaja Paweł | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
76 | Witczak Mariusz | Kalisz | Polska | GRUPA 4 - prowadzący: Bogdan Pawłowski | Grupa Rowerkowo | |
77 | Przysiecka Marta | Kalisz | Polska | GRUPA 8 - prowadzący: Hieronim Zduniak | ||
78 | Kura Przemysław | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | KTR | |
79 | Pospiech Łukasz | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | ||
80 | Pospiech Piotr | kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | ||
81 | Krymarys Katarzyna | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
82 | Krymarys Jagoda | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
83 | Krymarys Karolina | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | ||
84 | Krymarys Daniel | Kalisz | Polska | GRUPA 10 - prowadzący: Tomasz Kowaliński | Cyklista | |
85 | Glapińska Jolanta | Kalisz | Polska | GRUPA 3 - prowadzący: Bartosz Spychalski | KTR" Cyklista" w Kaliszu | |
86 | Cieślak Iwona | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński | Urząd Miasta Kalisza | |
87 | Bartnik Magda | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński | Urząd Miasta Kalisza | |
88 | Matecki Maciej | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński | Urząd Miasta Kalisza | |
89 | Kowalczyk Juliusz | Kalisz | Polska | GRUPA 1 - prowadzący: Marek Glapiński | Urząd Miasta Kalisza |
Wyświetleń: 17156