IV Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sańko Dorota Sokółka Bieg na dystansie 2 km opłacono
2 Stackiewicz Anna Sokółka Bieg na dystansie 10 km Sokólska Grupa Biegowa
3 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg na dystansie 2 km
4 Ołdytowska Elżbieta Czarna Białostocka Bieg na dystansie 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
5 Onoszko Adam Sokółka Bieg na dystansie 10 km opłacono
6 Grynczel Beata Sokółka Bieg na dystansie 5 km opłacono
7 Grynczel Arkadiusz Sokółka Bieg na dystansie 2 km opłacono
8 Rotmańska Iwona Czarna białostocka Bieg na dystansie 5 km opłacono
9 Klimowicz Sobolewska Honorata Czarna Białostocka Bieg na dystansie 5 km opłacono
10 Maziliauskas Vytautas Vilnius Bieg na dystansie 10 km
11 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg na dystansie 10 km ATP Augustów opłacono
12 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg na dystansie 5 km PROCAR Gdynia
13 Roszkowski Łukasz Białystok Bieg na dystansie 5 km MKS Juvenia Białystok
14 Tokarewicz Paweł Sokółka Bieg na dystansie 10 km Sokólska Grupa Biegowa
15 Jankowski Andrzej Białystok Bieg na dystansie 5 km
16 Sierocki Jan Augustów Bieg na dystansie 10 km ATP Augustów opłacono
17 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg na dystansie 5 km opłacono
18 Zawadzki Mateusz Białystok Bieg na dystansie 2 km opłacono
19 Doroszczyk Adam Sokółka Bieg na dystansie 5 km
20 Sznurkowska Sylwia Suwałki Bieg na dystansie 10 km Biegam bo chcę. opłacono
21 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg na dystansie 2 km Biegam bo chcę. opłacono
22 Sznurkowski Dawid Suwałki Bieg na dystansie 5 km Biegam bo chcę. opłacono
23 Markowski Krystian Sokółka Bieg na dystansie 2 km Sokólska Grupa Biegowa opłacono
24 Derencz Joanna Gołdap Bieg na dystansie 5 km
25 Poniatowski Marek Bełda Bieg na dystansie 10 km Maratonka Grajewo opłacono
26 Poniatowski Adam Bełda Bieg na dystansie 10 km Maratonka Grajewo opłacono
27 Breczko Mariusz Sokółka Bieg na dystansie 2 km opłacono
28 Breczko Beata Sokółka Bieg na dystansie 10 km Sokólska Grupa Biegowa opłacono
29 Jankowski Andrzej Bialystok Bieg na dystansie 5 km KS Podlasie Białystok
30 Jankowska Katarzyna Bialystok Bieg na dystansie 10 km KS Podlasie Białystok
31 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg na dystansie 5 km opłacono
32 Rećko Ewa Sokółka Bieg na dystansie 2 km
33 Rećko Mateusz Sokółka Bieg na dystansie 2 km
34 Supiński Adam Protasy Bieg na dystansie 10 km Pedziwiatr Białystok
35 Rećko Tomasz Sokółka Bieg na dystansie 10 km
36 Grądzka Oliwia Białystok Bieg na dystansie 5 km
37 Grądzka Monika Grądzka Białystok Bieg na dystansie 5 km opłacono
38 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka Bieg na dystansie 5 km opłacono
39 Sapieha Anna Czarna Białostocka Bieg na dystansie 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
40 Gutowska Ela Grabówka Bieg na dystansie 5 km opłacono
41 Gutowski Mariusz Grabówka Bieg na dystansie 10 km opłacono
42 Tryzna Wojciech Zaśpicze Bieg na dystansie 5 km opłacono
43 Białkowski Marek Białystok Bieg na dystansie 10 km opłacono
44 Taudul Dariusz Czarna Białostocka Bieg na dystansie 2 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
45 Taudul Urszula Czarna Białostocka Bieg na dystansie 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
46 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka Bieg na dystansie 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
47 Grabowicz Mirosław Sokółka Bieg na dystansie 10 km Sokólska Grupa Biegowa
48 Dziedzik Patrycja Białystok Bieg na dystansie 5 km opłacono
49 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg na dystansie 5 km opłacono


Wyświetleń: 2069

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ