Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ATP Augustów | opłacono |
2 | Sierocki Jan | Augustów | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ATP Augustów | opłacono |
3 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
4 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
5 | Jankowski Andrzej | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | KS Podlasie Białystok | |
6 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | KS Podlasie Białystok | |
7 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
8 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
9 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | MKS Juvenia Białystok | |
10 | Jankowski Andrzej | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
11 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
12 | Zawadzki Mateusz | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 2 km | opłacono | |
13 | Grądzka Oliwia | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
14 | Grądzka Monika Grądzka | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
15 | Białkowski Marek | Białystok | Polska | Bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
16 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
17 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
18 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
19 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
20 | Klimowicz Sobolewska Honorata | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
21 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
22 | Ołdytowska Elżbieta | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
23 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
24 | Moskaluniec Witold Moskaluniec | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
25 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg na dystansie 5 km | PROCAR Gdynia | |
26 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
27 | Gutowska Ela | Grabówka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
28 | Gutowski Mariusz | Grabówka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
29 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Pedziwiatr Białystok | |
30 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
31 | Onoszko Adam | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
32 | Grynczel Beata | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
33 | Grynczel Arkadiusz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | opłacono | |
34 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | |
35 | Stackiewicz Anna | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | |
36 | Sańko Dorota | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | opłacono | |
37 | Rećko Tomasz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | ||
38 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | |
39 | Doroszczyk Adam | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 5 km | ||
40 | Markowski Krystian | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
41 | Breczko Mariusz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | opłacono | |
42 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
43 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
44 | Rećko Mateusz | Sokółka | Polska | Bieg na dystansie 2 km | ||
45 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 10 km | Biegam bo chcę. | opłacono |
46 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 2 km | Biegam bo chcę. | opłacono |
47 | Sznurkowski Dawid | Suwałki | Polska | Bieg na dystansie 5 km | Biegam bo chcę. | opłacono |
48 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Litwa | Bieg na dystansie 10 km | ||
49 | Tryzna Wojciech | Zaśpicze | Polska | Bieg na dystansie 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 7539